DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Padariet Ziemassvētku apsveikumus personiskus un izdrukājiet savas kartītes

Veidojiet svētku fotosesiju savā stilā un pēc tam sekojiet vienkāršajiem norādījumiem, lai izveidotu pats savas Ziemasvētku kartītes.
Canon Camera
Personalizētas Ziemassvētku kartītes nosūtīšana ir pārdomāts žests, kas sagādās vairāk prieka nekā veikalu apmeklējums. Personalizētas kartītes izveidošana ir vienkārša — viss nepieciešamais ir fotogrāfija, ko vēlaties kopīgot, Canon PIXMA printeris (piemēram, Canon PIXMA TS5350 sērija) un iepakojums ar Canon divpusējo matēto papīru.

Ja jums jau ir fotogrāfija, augšupielādējiet to lietojumprogrammā Easy-PhotoPrint Editor, lai to pievienotu veidnei un izrotātu ar tekstu un grafikām. Ja uzņemat jaunu attēlu, kāpēc gan nenofotografēt draugus un ģimeni svētku džemperos? Vai rīkojieties, kā mēs sam darījuši, un iestudējiet Ziemassvētku mājas mīluļu portretu fotografēšanu. Neatkarīgi no izvēlētā varianta šīs septiņas vienkāršās darbības atvieglo personalizētas Ziemassvētku kartītes izveidošanu un izdrukāšanu.
Mājās drukāta Ziemassvētku kartīte, kas ir parādīta kopā ar pašdarinātiem rotājumiem, un ornaments ar Ziemassvētku eglītēm.

Canon PIXMA printeris ir noderīgs ne tikai unikālu Ziemassvētku kartīšu drukāšanai, bet arī pašdarinātu rotājumu un aksesuāru izgatavošanai, kas noderēs svētku fotosesijai.

1. Izveidojiet fotoattēlu savā stilā

Sieviete ar gludekli uzgludina pārnesamo attēlu uz pelēka džempera.

Ja svētku fotosesijā plānojat iesaistīt arī draugus un ģimeni, kāpēc gan viņiem neizveidot īpašus Ziemassvētku džemperus?

Sieviete tur pelēku džemperi, kas izrotāts ar uzgludinātu svētku attēlu, kurā redzams pingvīns.

Canon uzgludināmie attēlu pārnešanas materiāli ir pieejami A4 formātā, tāpēc varat veidot lielāku dizainu vai vienā dokumentā mozaīkveidā salikt vairākus mazākus motīvus.

Ja nolemjat uzņemt pats savu attēlu, kāpēc gan neizveidot svētku fonu? Creative Park ir pilna ar lejupielādējamām Ziemassvētku rotājumu veidnēm — tajā ir viss — no vainagiem un plakātiem līdz sniegpārsliņām un rotājumiem ar Ziemassvētku vecīti. Daudz svētku dizaina ideju atradīsiet arī lietojumprogrammā Creative Park, kas pieejama gan operētājsistēmai iOS, gan Android — vienkārši lejupielādējiet to no App Store vai Google Play. Lai drukātu no lietojumprogrammas Creative Park, jums jāizveido savienojums ar saderīgu Canon PIXMA tintes strūklprinteri — apskatiet atbalstīto printeru modeļu* sarakstu.

Ja esat izvēlējies iesaistīt draugus un ģimeni, uzģērbiet tiem pasākumam atbilstošu tērpu — mājās apdrukātu Ziemassvētku džemperi. Canon uzgludināmie attēlu pārnešanas materiāli ir pieejami gaišam un tumšam audumam — tas atkarīgs no tā, vai vēlaties savu dizainu uzlikt baltam T kreklam vai tumšam džemperim. Abas versijas ir vispiemērotākās dabiskiem audumiem, piemēram, kokvilnai. Vienkārši izdrukājiet dizainu uz pārnešanas papīra, izgrieziet to un uzgludiniet uz auduma — sīkāku informāciju skatiet norādījumos.

Kad esat izveidojis svētku fotosesijas stilu, varat uzņemt fotoattēlu. Jūs iegūsiet vislabākās kvalitātes fotoattēlu, ja uzņemšanai izmantosiet savu Canon kameru — Canon EOS 850D vai Canon EOS M50 būtu ideāli piemērota, bet, ja vēlaties, varat izmantot arī savu tālruni. Kartīti varat izveidot ar jebkuru fotoattēlu, kas jums patīk.

2. Izvēlieties kartītes veidni

Sieviete viedtālrunī ritina cauri Ziemassvētku kartīšu veidnēm lietojumprogrammā Easy-PhotoPrint Editor.

Lietojumprogrammā Easy-PhotoPrint Editor atradīsiet plašu klāstu ar Ziemassvētku kartīšu dizainu.

Lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor piedāvā Ziemassvētku kartīšu veidņu izvēli. Vienkārši atveriet lietojumprogrammu un atlasiet ekrānā opciju “Cards” (Kartītes), lai apskatītu pieejamās dizaina iespējas. Ja vēlaties sašaurināt izvēli, iekļaujot tikai tās veidnes, kas paredzētas divpusējam matētajam papīram ar locījuma līniju, ekrāna augšējā kreisajā pusē pieskarieties pogai “Filter” (Filtrēt), pēc tam sadaļā “Card Format” (Kartītes formāts) atlasiet opciju “Half-fold” (Locījums uz pusēm). Ritiniet lejup līdz kartītēm ar atzīmi “Christmas” (Ziemassvētki) vai “Season's Greetings” (Svētku apsveikumi). Kad esat atradis kartīti, kas jums patīk, pieskarieties, lai to lejupielādētu un sadaļā “Paper Size” (Papīra lielums) atlasiet “7"x10"”.

3. Importējiet attēlu

Lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor ļauj izvēlēties attēlu no dažādām krātuves vietām, tostarp kameras rullīša, image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram, OneDrive un Google Photos, tāpēc iemīļoto fotoattēlu atrašana ir vienkārša. Ja lietojumprogrammu izmantojat pirmo reizi, lai savienotu ar tiešsaistes krātuves sistēmu, būs jāievada pieteikšanās informācija. Pārlūkojiet attēlus un izvēlieties to, kuru vēlaties izmantot, pēc tam pieskarieties opcijai “Next” (Tālāk), lai to pievienotu izvēlētajam kartītes izkārtojumam.

4. Rediģējiet kartīti

Cilvēks, kas izmanto viedtālruni, lai rediģētu Ziemassvētku kartītes dizainu lietojumprogrammā Easy-PhotoPrint Editor.

Lietojumprogrammā Easy-PhotoPrint Editor ir vienkārši personalizēt savu kartīti — pievienot jautrus zīmodziņus, papildu attēlus vai personisku ziņojumu.

Ekrāna apakšā redzēsiet vienkārši lietojamu rīku kolekciju, ar kuru var pievienot papildu attēlus vai mainīt veidni. Varat pievienot arī zīmodziņus, piemēram, runas burbuļus un zvaigznītes vai, pieturoties pie svētku tēmas, sniegpārsliņas un īleksa zariņus. Varat arī pievienot papildu tekstu ar personisku ziņojumu draugiem un ģimenei.

5. Ievietojiet printerī papīru

Sieviete Ziemassvētku džemperī liek papīru Canon PIXMA printerī.

Kad esat gatavs izdrukāt savu dizainu, ievietojiet printerī divpusējo matēto papīru.

Kad esat apmierināts ar kartītes dizainu, printerī jāievieto divpusējais matētais papīrs. Redzēsiet, ka loksnēm ir locījuma līnija, lai kartītes varētu kārtīgi salocīt. Papīra pakā ir arī aploksnes gatavajām kartītēm.

6. Izdrukājiet kartīti

Mājās gatavota Ziemassvētku kartīte parādās no Canon PIXMA TS5350 sērijas printera.

Canon PIXMA TS5350 sērijas printeris ir lielisks rīks rokdarbu un radošu ieceru īstenošanai — varat drukāt tieši no sava viedtālruņa.

Sieviete loka mājās gatavotu Ziemassvētku kartīti.

Canon divpusējais matētais papīrs piešķir kartītei profesionālu izskatu un ir iepriekš ielocīts, lai to varētu skaisti salocīt.

Kad esat gatavs savu veikumu drukāt, ekrāna augšējā labajā pusē pieskarieties opcijai “Next” (Tālāk). Ja lietojumprogrammu Easy-PhotoPrint Editor lietojat pirmo reizi ar savu Canon PIXMA TS5350 sērijas printeri, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai lietojumprogrammu savienotu ar printeri. Kad lietojumprogramma būs atradusi printeri un izveidojusi ar to savienojumu, atlasiet opciju “Print” (Drukāt).

7. Salociet un nosūtiet

Sieviete ievieto mājās drukātu kartīti baltā aploksnē.

Divpusējam matētajam papīram ir pievienotas aploksnes, lai mājās izdrukāto kartīti varētu uzreiz nosūtīt.

Rūpīgi salociet kartīti pa locījuma līniju, pēc tam ierakstiet apsveikuma tekstu, ievietojiet to pievienotajā aploksnē un nosūtiet pa pastu. Tagad ir laiks apsēsties un padomāt par nākamo svētku rokdarbu projektu.
Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)
*Ja jūsu printeris netiek atbalstīts, apskatiet Creative Park tīmekļa vietni.

Saistīti raksti

 • MĀJDZĪVNIEKU PORTRETI

  Kā fotografēt mājdzīvnieku portretus svētkos

  Atklājiet, kā vislabāk fotografēt dzīvniekus un uzņemiet portretus Ziemassvētku noskaņā ar šiem padomiem.

 • Radoša drukāšana ar Canon Easy-PhotoPrint Editor lietojumprogrammu

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor

  Uzziniet, kā pārvaldīt izklaidējošo un intuitīvo lietojumprogrammu Canon Easy-PhotoPrint Editor.

 • ROKDARBU DRUKĀŠANA

  Drukājiet un veidojiet rokdarbus šajos Ziemassvētkos

  Šajā svētku sezonā izgatavojiet pats savas Ziemassvētku dāvanas, rotājumus un spēles.

 • ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

  10 padomi Ziemassvētku fotografēšanai

  Notveriet Ziemassvētku noskaņu ar šiem padomiem, kā uzņemt jautrus un dabiskus ģimenes portretus.