RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet materiālus jautriem brīžiem, lai ar ģimeni dotos dārgumu medībās

Negarlaikojieties, sāciet izpēti — atklājiet, kā varat izmantot savu PIXMA printeri un nedaudz iztēles, lai radītu aizraujošu piedzīvojumu.
Canon PIXMA printeris uz galda ar salocītām papīra kastītēm un ar roku zīmētu karti.

Nav jādodas tālu prom no mājām, lai piedalītos interesantā piedzīvojumā. Bērniem patīk rotaļas — un jo vairāk tādas, kuru beigās ir apsolīts kāds dārgums. Izmantojot nedaudz radošuma un lietojumprogrammas Creative Park papīra rokdarbu dizainu, Canon printeri un divpusējo matēto fotopapīru, ir vienkārši izveidot mini kvestu mājās — vai nu dārgumu karti, kas ved pie paslēptām šokolādes monētām, vai piedzīvojumu karti, kurā norādīti veicamie pārbaudījumi.

Kad esat izlēmis, kur spēle notiks, varat izdrukāt kartes, lai tās iedotu ģimenes locekļiem un draugiem, un pēc tam izveidot savas dārgumu lādes, ko var paslēpt dārzā vai vietējā parkā. Tā ir lieliska iespēja dzimšanas dienām vai citām sanākšanām, kā arī brīnišķīgs veids, kā izklaidēt bērnus vasaras brīvlaikā. Turklāt tas ir jautrs drukāšanas projekts, kurā var iesaistīties visa ģimene. To visu var paveikt ar septiņām vienkāršām darbībām.

1. Izveidojiet karti

Divas mazas meitenes krāso uz galda novietotu karti, kurai blakus stāv PIXMA printeris.

Ļaujiet bērniem palīdzēt izveidot kartes dizainu. Ja viņi ir mazi, izmantojiet melnu zīmuli, lai uzzīmētu kontūru, un pēc tam aiciniet viņus izkrāsot karti ar zīmuļiem.

Kad esat izlēmis, kur notiks dārgumu medības, jums jāizveido apkārtnes karte. Neraizējaties, ka tai jābūt pārāk autentiskai, ja vēlaties, lai bērniem to būtu vienkārši lietot. Pamēģiniet ietvert dažus ievērojamus objektus, ko bērni varēs viegli atpazīt — siltumnīcu dārzā vai kādu ievērojamu koku vietējā parkā. Gādājiet, lai būtu arī daudz krāsu un karte izskatītos pievilcīga.

2. Kopējiet un drukājiet

Maza meitene liecas pāri galdam, lai nospiestu pogas uz PIXMA printera skārienekrāna paneļa.

Canon PIXMA printeriem, piemēram, PIXMA TS8350 sērijas printeriem, ir funkcija “Copy” (Kopēt), kas atvieglo kartes pavairošanu.

Māte rāda mazajām meitām izdrukāto karti, ko viņas izkrāsojušas.

Ja vēlaties, varat izveidot digitālu kartes versiju, piespiežot pogu “Scan” (Skenēt), nevis “Copy” (Kopēt). To var pārsūtīt uz datoru un tieši uz viedtālruni, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu, un pēc tam kopīgot ar draugiem un ģimenes locekļiem, izmantojot e-pastu, lai viņi var sagatavoties dalībai piedzīvojumā.

Iespējams, jums vajadzēs vairāk nekā vienu karti, jo īpaši ja tās gatavojat ballītei. Labās ziņas ir tās, ka, izmantojot Canon printeri, piemēram, Canon PIXMA TS8350 sērijas printeri, varat ērti kopēt un drukāt kartes, izveidojot tik daudz versiju, cik nepieciešams. Vienkārši ievietojiet karti skenerī, ielādējiet papīru, skārienekrānā pieskarieties opcijai “Copy” (Kopēt) un sekojiet ekrānā parādītajām uzvednēm. Pārliecinieties, ka drukāšanas iestatījumos ir iestatīts pareizais materiāla veids. Mēs šeit izmantojām Matte Photo Paper (Matēts fotopapīrs).

3. Izmantojiet lietojumprogrammu Creative Park

Cilvēks, kas izmanto lietojumprogrammu Creative Park savā tālrunī, lai drukātu.

Visas lietojumprogrammas Creative Park veidnes papildina atsevišķas izdrukājamas instrukcijas, ko var lejupielādēt.

Kad kartes izdrukātas, varat sagatavot dārgumu lādes, un nav labākas vietas, kur tās iegūt, kā Canon Creative Park. Varat izmantot datora versiju vai visu padarīt pavisam vienkāršu ar īpašo lietojumprogrammu Creative Park,1 kas pieejama App Store un Google Play. Kad tā lejupielādēta, jums būs jāizveido konts, ja vēl neesat to izdarījis. Tas ir bez maksas un sniegs jums piekļuvi simtiem radošām veidnēm un idejām, ko varēsiet izdrukāt ar savu Canon printeri. Lai atrastu piemērotas dārgumu lādes, vienkārši veiciet ātru meklēšanu ar vaicājumu “box” (kastīte) un izvēlieties kādu no tām. Lai nodrošinātu atbilstību dienas tematikai, mēs izvēlējāmies lāžu izlasi, ietverot lapas tematikas kubu un dārgumu lādes stila dizainu.

4. Izdrukājiet papīra rokdarbu dizainu

Divas mazas meitenes dedzīgi pieliecas, lai redzētu papīra kastītes dizainu, kas tiek izdrukāts no Canon PIXMA printera.

Vienkārši savienojamais Canon PIXMA printeris atvieglo drukāšanu no lietojumprogrammas Creative Park.

Pateicoties Canon printeru, piemēram, PIXMA TS8350 sērijas printeru, bezvadu savienojumam, ir vienkārši izdrukāt izvēlētās veidnes tieši no lietojumprogrammas. Ekrāna apakšā labajā pusē redzēsiet printera ikonu, pieskarieties tai, un Canon PRINT lietojumprogrammā jums tiks sniegti norādījumi drukāšanas procesam — no papīra formāta izvēles līdz izmantotajam materiāla veidam. Kad šīs darbības pabeigtas, lietojumprogramma Creative Park bezvadu režīmā nosūtīs informāciju uz printeri un tiks uzsākta drukāšana.

5. Izgatavojiet dārgumu lādes

Cilvēks ar šķērēm izgriež lādīti ar lapu motīva dizainu.

Lietojumprogrammas Creative Park lādītes un kastītes var ātri un vienkārši izgatavot.

Māte un mazās meitas loka un līmē papīra kastītes.

Kad griešana ir pabeigta, bērni var iesaistīties locīšanā un līmēšanā, kas ir interesanti rokdarbi pirms piedzīvojumiem ārā.

Kad dārgumu lādes ir izdrukātas, ir pienācis laiks jautrībai — tās ir jāsaliek kopā. Vispirms tās jāizgriež — to var izdarīt vecāki, bet, ja jums ir bērniem piemērotas šķēres, varat ļaut to izmēģināt arī mazajiem. Dažu dizainu lādes vienkārši jāsaloka, savukārt citu sastiprināšanai nepieciešama rokdarbu līme. Lielākajai daļai nepieciešami vien daži locījumi, lai izveidotu lādi. Atcerieties, ka lietojumprogrammā Creative Park ir vienkāršas instrukcijas, kurās soli pa solim norādītas veicamās darbības.

6. Ievietojiet balvas un noslēpiet dārgumu lādes.

Zelta šokolādes monētas, kas tiek ievietotas papīra rokdarbu kastītē. Blakus kastītei ir krāsaina karte, kas zīmēta ar roku.

Kad kastītes pagatavotas, kāpēc gan tās nepiepildīt ar mazu pārsteigumu? Tā būs lieliska balva pēc piedzīvojuma brīvā dabā.

Papīra rokdarbu kastīte ar lapu dizainu blakus puķupodiem dārzā.

Kad dārgumu lādītes ir izgatavotas, ir pienācis laiks paslēpt tās dārzā — atcerieties novietot tās zemāk, lai mazās rociņas var līdz tām aizsniegties.

Kad dārgumu lādes ir gatavas un bērni, visticamāk, ir emociju pārpilni un no prieka lēkā, ir pienācis laiks tās piepildīt un noslēpt dārzā vai vietējā parkā. Dārgumu medības var sākties. Mēģiniet tās paslēpt dārzā, kamēr mazās actiņas jums neseko. Kad visas kastītes ir savās vietās, atzīmējiet kartēs iespējamās dārgumu slēptuves vietas.

7. Varat uzsākt dārgumu medības!

Māte un viņas mazās meitas skatās dārgumu karti, atrodoties lielā dārzā.

Tas ir jautri! Vērojiet, kā bērni seko norādēm jūsu izgatavotajās kartēs, lai atrastu dārgumu lādītes un tajās paslēptos dārgumus.

Maza meitene sniedzas pie puķupoda, lai paņemtu papīra dārgumu lādīti.

Un šeit tas ir — aizraujoša nodarbe, kas bagātinās dienu un ļaus bērniem darboties svaigā gaisā.

Paņemiet kartes un palīdziet bērniem šajā procesā, kamēr viņi mēģina kartē noteikt dārgumu lāžu vietas, lai tās atrastu. Noteikti paņemiet Canon kameru, lai uzņemtu atmiņā paliekošus momentuzņēmumus, ar ko vēlāk varēsiet dalīties.

Autors: Fils Hols (Phil Hall)

  1. Informāciju par atbalstītajiem Canon tintes strūklprinteru modeļiem skatiet šajā tīmekļa lapā.

Saistītie produkti

Saistītie raksti