RADOŠA DRUKĀŠANA

Papīra rokdarbi ar futbola spēli, kas iedvesmo aktivitātēm

Šajā vasarā iemetiet bumbu vārtos kopā ar ģimeni un izmēģiniet ar rokām izgatavotu papīra futbola spēli, izmantojot Creative Park.
Maza meitene izgriež veidni, lai izgatavotu papīra futbola bumbu.

Vasara ir klāt, un ir dabiski, ka vecāki cītīgi meklē aktivitātes, kurās var iesaistīties visa ģimene. Rokdarbu spēles, ko kopā var izgatavot un spēlēt, ir lielisks prieka avots. Ar Canon Creative Park procedūra ir vienkārša un pieejama.

Creative Park piedāvā daudz krāsainu bezmaksaspapīra rokdarbu aktivitāšu, ar kurām uzreiz var iepazīties, lai pēc tam tās izdrukātu mājas printerī.

Blogere Fariba Soetana (Fariba Soetan) kopā ar vīru dzīvo Londonā, viņiem ir trīs bērni, un viņa veido blogu Mixed.Up.Mama. Šeit Fariba skaidro, kā viņa izmantoja Creative Park un Canon PIXMA TS8350 sērijas printeri, lai ģimenei izveidotu praktisku sporta aktivitāšu dienu.

1. Izvēlieties komplektu un veidnes

Divas meitenes sēž pie galda un skatās klēpjdatorā.

Neatkarīgi no rokdarbu prasmju līmeņa un laika, ko veltāt radošajām aktivitātēm, jūs atradīsiet sev atbilstošu veidni Creative Park vietnē.

Blakus istabas augiem grāmatu plauktā novietots Canon printeris, ar kuru tiek drukātas instrukcijas.

Ir svarīgi izmantot kvalitatīvu papīru, lai nodrošinātu radošo darbu izturību, kas nepieciešama spēlēm.

Vispirms izvēlieties izturīgu papīru, uz kura drukāt spēles. Canon matētais fotopapīr ir lieliski piemērots rokdarbiem, jo tā matētā tekstūra perfekti noder, lai izdrukātu košus attēlus un grafikas.

“Svarīgi, lai papīrs būtu biezs, tad izgrieztās detaļas būs stingras un turēsies kopā,” saka Fariba, kuras meitām ir seši, astoņi un desmit gadi. Canon PIXMA TS8350 sērijas printeris ir lieliski piemērots šāda veida drukāšanai, bet noder arī jebkurš cits PIXMA printeris.

Fariba saka, ka arī futbola spēles veidņu izvēle var būt saistoša ģimenes aktivitāte, jo katrai veidnei parādīts, cik laika nepieciešams izgatavošanai, kā arī sarežģītības līmenis, tāpēc varat izlemt, vai tie piemēroti jūsu bērniem.

“Meitenes bija sajūsmā par tīmekļa vietnes izpēti, kur var redzēt visu, ko var izgatavot,” viņa piebilst. “Ja vecāki pārlūko internetu kopā ar bērniem, viņiem jāņem vērā, cik laika nepieciešams katrai veidnei, kā arī to sarežģītības līmenis.

Mēs palikām pie basketbola un futbola spēlēm daļēji arī tāpēc, ka tās izskatījās patiešām interesantas un, manuprāt, arī sarežģītības līmenis bija labs pirmajam mēģinājumam, lai mēs varētu šo spēli veiksmīgi izgatavot.”

2. Izveidojiet savu mini spēli

Ģimene sapulcējusies ap galdu un veido papīra futbola bumbu un vārtus.

Creative Park papīra spēles un aktivitātes ir papildinātas ar instrukcijām, kas ir saprotamas un vienkārši izpildāmas.

Ģimene darbojas kopā, izgriežot detaļas un gatavojot papīra rokdarbus.

Iesaistiet visu ģimeni papīra rokdarbu veidošanā, lai vecāki varētu praktiski palīdzēt veikt sarežģītākos uzdevumus.

Izmantojot lietojumprogrammu Creative Park vai lejupielādējot saturu datorā no Creative Park tīmekļa vietnes, varat izvēlēties iemīļotāko papīra mākslas dizainu un izdrukāt to tieši ar savu mājas printeri, lai vēlāk to visu saliktu kopā.

Viss jūsu rokdarbnieku komandai nepieciešamais ir šķēres, līme, lineāls, ar ko veidot locījumu līnijas, veca lodīšu pildspalva un spēles instrukcijas. Pēc tam uzsāciet darbu, ņemot vērā griešanas un locīšanas līnijas, kā arī līmēšanas vietas.

Divas meitenes līmē papīra futbola vārtus.

“Mani bērni ir patiešām radoši, un šīs spēles ir tiešām labs veids, kā apmierināt viņu radošās vajadzības,” saka Fariba.

Divas meitenes rāda savu radošo veikumu ar papīra futbola spēli.

Atklājiet papīra rokdarbu ģimenes spēles, kuras ir interesanti gan izgatavot, gan spēlēt — gandarījuma sajūta, kad esat pabeidzis papīra rokdarba veidošanu, ir gandrīz tikpat liela kā prieks ar to spēlēties.

Piešķirot katram konkrētu uzdevumu, visus var iesaistīt darbā. “Kad izdrukājām spēles, redzējām, ka grafika ir ļoti laba un instrukcijas ir ļoti vienkāršas,” Fariba saka. “Meitenes bija sajūsmā par iespēju izgriezt katru formu, un arī sarežģītības līmenis bija labs, jo man ir trīs meitas dažādos vecumos un ar atšķirīgām griešanas prasmēm. Vissarežģītākā bija bumba, tās izgatavošanā cītīgi iesaistījās mana 10 gadu vecā meita. Bija lielākas detaļas vārtu tīklam, tās varēja izgriezt mana sešu gadu vecā meita.

Labi bija tas, ka mums visiem bija uzdevums, ar kuru strādājām, un mēs visi pļāpājām, kamēr to izpildījām. Tas nozīmē, ka ikviens var sniegt savu ieguldījumu, līdz ar to visi var iesaistīties, turklāt tiek pārtraukta jebkāda cīnīšanās par to, kurš veiks kuru darbu.”

3. Noorganizējiet turnīru

Meitene gatavojas mest papīra futbola bumbu.

“Kad visu bijām pabeiguši, uztaisījām pauzi, izstiepām kājas un uzēdām uzkodas, pēc tam atgriezāmies, lai uzspēlētu,” saka Fariba.

Meitene stāv blakus papīra vārtiem, kas piestiprināti pie sienas, sveicienā mājot ar rokām.

Viņa met, viņa gūst vārtus! Ir ārkārtīgi patīkami spēlēties ar kādu priekšmetu vai spēli, ko pats esat izgatavojis.

Kad viss ir salikts, ir pienācis laiks uzsākt spēli! Kāpēc gan nenoorganizēt draugu grupu, lai sekotu līdzi punktiem? Varat pat izveidot savas rezultātu kartītes, lai spēlētu īstā turnīrā.

Creative Park piedāvā daudz papīra veidņu, kas lieliski piemērotas mākslas un rokdarbu sporta turnīriem — no fotokabīņu rekvizītiem un plakātiem spēlētāju un komandas biedru uzmundrināšanai līdz ballīšu cepurēm un megafoniem, kas palīdzēs radīt komandas gara atmosfēru.

Jaunākie bērni var gūt papildu prieku par sasniegumiem, spēlējot pašdarinātu spēli, kā arī iegūt noderīgas praktiskās iemaņas. “Meitenēm ļoti patika krāsot un līmēt, tāpēc lielisks papildu ieguvums bija tas, ka vēlāk viņas varēja ar šiem materiāliem spēlēties,” saka Fariba. “Ir tik daudz ieguvumu: griešana, kas nepārprotami uzlabo motorās prasmes, kā arī tas, ka tiek izgatavots objekts, kuru var apskatīt, — tas viss sniedz pārliecību par saviem spēkiem.

“Mana vecākā meita bija ļoti priecīga, ka bija izveidojusi tādu sarežģītu 3D objektu kā bumbu, pati to izgriežot un saliekot kopā. Viņa ļoti priecājās par iespēju to mest vārtos.”

4. Ieplānojiet īpašo spēļu dienu

Ģimene sapulcējusies ap kameru un skatās attēlus.

Tādi papīra projekti kā šis Faribas projekts nav dārgi un ir labs veids, kā stundām ilgi vasaras brīvdienu laikā izklaidēt ģimeni. “Mēs pierakstījām, ko vēlamies izdarīt nākamajā reizē,” saka Fariba. “Ja mums sestdien būs dažas stundas laika vai būs lietaina diena, mēs to mēģināsim izdarīt.”

Trīs mazas meitenes mētā futbola bumbu dārzā.

Kad esat ar rokām izgatavojis papīra spēles un tās uzspēlējis, kāpēc gan neiziet ārā un neuzspēlēt bumbu.

Neatkarīgi no tā, vai ar papīra rokdarbiem nodarbojaties nedēļas nogalēs vai skolas brīvlaikā, lieliska doma ir projektam veltīt veselu dienu un izmantot vēl tādus elementus kā uzkodas spēļu pārtraukumā vai papīra trofeju uzvarētājam. Varat arī dokumentēt šīs dienas jautrību, uzņemot fotoattēlus un kopā spēlējoties.

Un tiem ģimenes locekļiem, kuri vēlas būt patiešām radoši, patiks ideja personalizēt izgrieztās papīra detaļas, jo īpaši ja viņi vēlas tās paturēt arī pēc šīs aktivitāšu dienas.

“Futbola vārti joprojām mums ir pie sienas,” saka Fariba. “Šad un tad meitenes sameklē bumbas un izspēlē kādu improvizētu spēli. Futbola spēlē vārtus sargā siluets, bet bērni varēja tam uzzīmēt seju vai izgriezt citu apģērbu. Ir tik daudz lietu, ko var izdarīt.”

Ja jūsu ģimenei nepieciešama radošu rokdarbu iedvesma vai tā vienkārši ir nepacietīga kaut ko izdarīt, atejot no ekrāniem, Creative Park veidnes var piedāvāt daudz prieka — tās gaida, līdz jūs tās atklāsiet un izgatavosiet.

Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistīti produkti

Saistītie raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izveidojiet dinozauru dekorus, izmantojot Creative Park

  Pieejams veids, kā izdekorēt bērna guļamistabu ar aizvēsturisku tēlu papīra rokdarbiem.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Ballīte ar Creative Park

  Rotājumi un rekvizīti, ko var izdrukāt mājās ar lietotni Creative Park.

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Drukāšanas padomi tiem, kas atgriežas skolā

  Atklājiet radošus veidus, kā sagatavoties mācību gadam ar Canon printeri.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Creative Park lietojumprogramma

  Lietojumprogramma Creative Park ir pilna ar interesantiem rokdarbu projektiem.