RADOŠA DRUKĀŠANA

Canon Zoemini klāsts: svarīgs draugs festivālos

Izlasiet noderīgus padomus par to, kā izbaudīt festivāla burvību ar Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini 2.
Divas sievietes krāšņās drēbēs uzņem pašbildi ar momentuzņēmumu kameru, sēžot pie ieejas teltī, ko rotā krāsains karodziņš.

Festivāli sniedz iespēju aizbēgt no ikdienas rutīnas — gan no augstskolas termiņiem, gan biroja darba no deviņiem līdz pieciem, un tajos var dziedāt līdzi pie galvenās skatuves, klīst pa mežu, celt teltis un sadraudzēties ar visiem dejotājiem pie skatuves, kad atskan jūsu dziesma.

Kad ir tik daudz, ko redzēt un darīt, pēc festivāla un pat tā laikā var būt grūti atcerēties visas labās lietas, īpaši pēc vairākām naktīm, kad gulētas vien dažas stundas. Šeit var noderēt Canon Zoemini klāsts. Šīs momentuzņēmumu kameras ar printeriem un kabatas formāta printeri ir ērti lietojams, vienkāršas un ātrs veids, kā dokumentēt savus festivāla piedzīvojumus. No uzlīmēm uz ūdens pudelēm līdz pašbildēm festivāla laikā — tās ir arī lieliski piemērotas jautrības vairošanai.

Šeit ir noderīgi padomi par Canon Zoemini klāsta lietošanu, lai uzlabotu savu pieredzi festivālā.

1. Ņemiet līdzi kabatas formāta kompanjonu

Cilvēks, kas valkā 70. gadu stila apģērbu, ieliek Canon momentuzņēmumu kameru ar printeri savu oranžo bikšu kabatā.

Canon Zoemini momentuzņēmumu kameru un printeru klāsts ir kompakts un portatīvs, un tie ir lieliski kompanjoni festivālā. Tiem arī nav nepieciešama tinte, viss drukāšanai nepieciešamais ir ZINK TM papīrs.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Canon Zoemini S2 ar 8 MP kameru vai Canon Zoemini 2, kas ar Bluetooth savienots ar viedtālruni, Canon Zoemini klāsta mazais svars un kompaktie izmēri sniedz iespēju ērti uzņemt attēlus, tos drukāt un ar tiem dalīties.

Canon Zoemini S2 sver tikai 188 g, un to var viegli ielikt kabatā vai mazā mugursomā, lai saglabātu atmiņas, kamēr atrodaties ceļā. Vienlaicīgi varat ielādēt līdz 10 apdrukājamas loksnes, akumulators darbojas aptuveni 25 kadriem, un ir pieejama microSD kartes sprauga, kas noder, kad beidzas papīrs.

Tikpat mazajai Canon Zoemini 2 ir iebūvēts akumulators, ko var pilnībā uzlādēt ar lādētājakumulatoru 50 minūtēs, izmantojot USB-C vadu. Drukāt var arī uzlādes laikā.

2. Personalizējiet telpu

Divas sievietes stāv teltī. Viena līmē fotogrāfijas uz krāsaina karodziņa, otra tur momentuzņēmumu kameru ar printeri.

Izrotājiet karodziņu ar pielīmējamām momentuzņēmumu izdrukām, ko var iegūt ar Canon Zoemini 2 vai Canon Zoemini S2, lai personalizētu savu telpu — tas var arī atvieglot telts atrašanu pēc ilgas dienas ar ballītēm.

Rokas līmē apaļas uzlīmes ar fotogrāfijām pie gaiši zilas ūdens pudeles.

Apaļas uzlīmes ir lieliski piemērotas, lai marķētu festivālā nepieciešamās lietas, tostarp ūdens pudeles, gumijas zābakus un saliekamos krēslus. Uzlīmju aizmugures ir pārstrādājamas, tāpēc atcerieties paturēt visus atkritumus un izmest tos pareizajos konteineros.

Festivāla galvenie notikumi ne vienmēr ir uz galvenās skatuves — bieži vien labākās lietas notiek kopā ar tuvākajiem draugiem kempingā. Kāpēc gan nenofotografēt drauga uzjautrinošos mēģinājumus uzcelt savu veco ģimenes telti? Varat būt radošs un izkārt fotoattēlus starp teltīm, lai atzīmētu savu teritoriju, vai pie karodziņa pie ieejas pielīmēt 2 x 3 collu izdrukas.

Canon Mini Print lietotnē varat pievienot rāmīšus un filtrus vai izrotāt savus iemīļotākos kadrus ar zīmējumiem un uzrakstiem. Uzlīmes ar noplēšamo aizmuguri atvieglo to piestiprināšanu.

Gan Canon Zoemini S2, gan Canon Zoemini 2 var drukāt uz Canon ZINK 1,3 collu iepriekš sagrieztā, apaļā uzlīmju papīra, lai jūs varētu arī izrotāt atkārtoti lietojamas ūdens pudeles un citus festivālā nepieciešamos priekšmetus ar apaļām pašbildēm, kuros esat redzams pats un jūsu draugi. Tas ir lielisks veids, kā atcerēties lietu piederību.

3. Novērtējiet festivāla modi

Divas Canon momentuzņēmumu kameras ar printeriem uz segas blakus mazām izdrukām, saulesbrillēm, matu lentēm un jakai ar fliteriem.

Runājot par festivāla modi — jo trakāk, jo labāk. Izaiciniet savus draugus, lai iemūžinātu vislabāk ģērbtos ballīšu apmeklētājus. Uzņemiet un personalizējiet fotoattēlus ar mobilo ierīci, pēc tam, kad esat atgriezies teltī, izdrukājiet ar Canon Zoemini 2, lai izlemtu, kurš apģērbs ir uzvarētājam.

Ballīšu apmeklētāji pieliek daudz pūļu, lai pilnveidotu savu izskatu festivālā — krāsainas cepures, stilīgas brilles un neparasts apģērbs ir daļa no jautrības. Tomēr var būt diezgan sarežģīti pirms kempinga atstāšanas izvēlēties, ko vilkt. Kāpēc gan nepalūgt draugam uzņemt dažus fotoattēlus ar dažādiem apģērba variantiem un pēc tam tos neizdrukāt ar savu Canon Zoemini 2, lai redzētu, kas izskatās vislabāk?

Varat arī sākt projektu, uzņemot labākos tērpus, ko redzat dienas laikā, un pēc tam parādīt savas izdrukas radošos veidos.

4. Notveriet noskaņojumu

Roka tur viedtālruni, kurā redzama Canon Mini Print lietotne. Sānos uz galda atrodas Canon momentuzņēmumu printeris un vairākas mini izdrukas.

Izklaidējieties, iepazīstot festivāla vietu, lai atrastu labāko fonu saviem fotoattēliem. Ja laikapstākļi neiepriecina, joprojām varat likt saviem fotoattēliem izcelties, izmantojot uzlīmes, filtrus, rāmīšus un citas iespējas, kas pieejamas Canon Mini Print lietotnē.

Laika posms pirms saullēkta un saulrieta, kad gaisma ir vismaigākā un siltākā, fotografēšanā ir pazīstams kā “zelta stunda”, un tā ir lieliska iespēja uzņemt attēlus ar noskaņu. Staigājot starp teltīm un mūzikas skatuvēm, pievērsiet uzmanību vietām, kur varētu uzņemt interesantus kadrus, jo īpaši kad sāk satumst.

Varat arī mēģināt eksperimentēt ar Canon Zoemini S2 dažādajiem režīmiem, tostarp ainavu režīmu bez zibspuldzes, portretu režīmu ar automātisko zibspuldzi un pašbildi ar gredzenveida apgaismojumu.

Canon Zoemini S2 izdrukas ar 314 x 600 dpi un Canon Zoemini 2 izdrukas ar 314 x 500 dpi pienācīgi attēlos radošos kadrus un nodrošinās, ka krāsas patiešām izceļas.

Ja laiks ir apmācies un pelēks, mēģiniet pārslēgt Canon Zoemini S2 no košu krāsu režīma uz melnbalto režīmu, izmantojot viegli pieejamo filtra pogu.

5. Esiet radošs, uzņemot pašbildes

Divas sievietes, kas guļ uz segas, uzņem pašbildi ar Canon momentuzņēmumu kameru ar printeri.

Uzņemiet pašbildi ar spoguli un gredzenveida apgaismojumu un apskatiet savu pozu tiešajā skatā, izmantojot Canon Mini Print lietotni.

Divas smejošas sievietes tur mazas fotouzlīmes. Viena tur arī Canon momentuzņēmumu kameru, bet otra piestiprina izdrukas pie karodziņa.

Vai tā ir pašbilde, kurā jūs ar draugu mēģināt uzcelt telti, taču neizdodas? Iespējams, tobrīd nesmējāties, bet vēlāk, kad to atcerēsieties, tas šķitīs smieklīgi.

Canon Zoemini S2 ir veidota pašbildēm, un festivāla vieta ir piepildīta ar jautru fonu. Pārlieciniet draugu jums pievienoties braucienā ar karuseli vai atrodiet augstu skatu punktu, lai uzņemtu sevi un savus draugus ar teltīm un skatuvi aiz jums. Pieejama ērta rokas siksniņa, kas nodrošinās, ka to nepazaudēsiet staigājot apkārt.

6. Dalieties ar fotoattēliem ar jaunajiem draugiem

Rokas tur viedtālruni, kurā redzama Canon Mini Print lietotne, un visapkārt ir izkaisītas mini izdrukas.

Atdzīviniet savus momentuzņēmumus ar Canon Mini Print lietotnes atjautīgajām stila izmainīšanas iespējām.

Pēc vairāku dienu dzīvošanas kempingā cits citam blakus, iespējams, esat sadraudzējies ar citiem festivāla apmeklētājiem. Kāpēc gan nedalīties ar savu pieredzi festivālā un nepasniegt jaunajiem draugiem kādu dāvaniņu ar taustāmām atmiņām par kopā pavadīto laiku?

Canon Zoemini S2 nepieciešama mazāk nekā minūte, lai izdrukātu attēlu, un tam ir daudzkrāsains LED indikators, lai jūs precīzi pārzinātu drukāšanas norisi.

Atverot Canon Mini Print lietotni, attēlus varat izvēlēties ne tikai no kameras rullīša, bet varat arī piekļūt fotoattēliem no Facebook, Instagram un Google fotoattēliem. Turklāt lietotnes kameras funkcija ļauj mainīt kontrastu, krāsu balansu un piesātinājumu reāllaikā.

7. Neaizmirstiet nevienu mirkli

Kolāža ar festivāla attēliem, kas parādās no Canon momentuzņēmumu kameras printera, kopā ar izvēlētām izdrukām un mazu salokāmu albumu.

Kāpēc gan neizveidot festivāla albumu, lai dalītos atmiņās ar draugiem?

Atmiņas par ballītēm var ātri izgaist, taču jūs varat saglabāt festivāla garu dzīvu, izveidojot īpašu albumu, kuru varēsiet skatīties turpmākajos gados vai uzdāvināt to kādam no saviem festivāla draugiem.

Canon Mini Print lietotnei ir vieds kolāžu veidošanas rīks, kas sniedz iespēju apvienot iemīļotākos attēlus. Varat atlasīt divus līdz astoņus kadrus un pēc tam izmantot lietotni, lai mainītu izkārtojumu. Pieejama arī mozaīkas veidošanas funkcija, lai izveidotu pielīmējamu plakātu no četriem vai deviņiem mazākiem momentuzņēmumiem.

Nākamreiz, kad pakosiet mantas, lai nedēļas nogalē izklaidētos brīvā dabā, neaizmirstiet mugursomā ielikt Canon Zoemini S2 vai Canon Zoemini 2. Kopā ar telti un saules aizsargkrēmu tagad arī tas ir noteikti nepieciešams.Autors: Džeks Fitess (Jack Fittes)

Saistītie produkti

Saistītie raksti