RADOŠA DRUKĀŠANA

Parādiet savu stilu: kā iekārtot telpu, lai parādītu savu personību

Satura veidotāja Zuzanna Arula (Susannah Arul) izmantoja Canon SELPHY Square QX10 printeri, lai iedzīvinātu savu personīgo stilu, veidojot pārsteidzošus mājas dekorus. Šeit viņa dalās ar padomiem, tostarp par to, kā atsvaidzināt dekorus, kad ir mainījusies jūsu gaume.
No augšas uzņemts attēls ar Canon SELPHY Square QX10 printeri uz rakstāmgalda, kuram apkārt ir mazas izdrukas, kancelejas piederumi, maza lampa, vāze ar ziediem un istabas augs.

Tā kā dzīve ir aizņemta un budžeti ir arvien saspringtāki, var būt viegli nenovērtēt apkārtējās telpas nozīmi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir dzīvojamā istaba, kur pavadām vairumu vakaru, guļamistaba, kur dodamies mājīgā atpūtā, vai telpa universitātē, kas ir jūsu personīgā vieta, mūsu vide var būtiski ietekmēt to, lai mēs justos droši, kā mājās un kā mēs paši.

Dizainere un satura veidotāja Zuzanna Arula (Susannah Arul) ir viena no tām, kura nepārprotami zina, cik svarīgi ir ātri un finansiāli izdevīgi piešķirt personīgu izskatu vietai, neapdraudot stilu. “Es tikko pabeidzu universitāti, kur pastāvīgi pārvietojos, pēc tam atgriezos mājās un pēc tam atkal devos prom, tāpēc es vienmēr dekorēju un pārkārtoju,” viņa skaidro.

Zuzannai ir tekstila dizaina grāds Notingemas Trentas universitātē, un šobrīd viņa strādā par grafisko drukas dizaineri. Viņa veido interjera dekorus un dzīvesstila saturu sociālo mediju platformās, kur viņas TikTok videoklipiem ir vairāk nekā 1,3 miljoni atzīmju “Patīk”. Zuzannas jaunākais interjera dekoru projekts tika izveidots, izmantojot Canon SELPHY Square QX10. “Šis pārnēsājamais printeris sniedz lielisku iespēju telpā radīt personisku sajūtu,” viņa saka. “Es būtu vēlējusies, lai man tāds būtu universitātē, lai ienestu māju un pazīstamas vides sajūtu.”

SELPHY Square QX10 Zuzannai ļāva tieši no viedtālruņa drukāt attēlus, kas piesaistīja viņas uzmanību, izmantojot Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu. Kāds ir rezultāts? Mākslinieciska vīzijas kolāža nākamajam gadam, kas atspoguļo viņas dzīvi un stilu, kā arī sniedz iedvesmu. Šeit viņa atklāj, kā jūs varat izdarīt to pašu.

Sava stila paušana

Zaļš Canon SELPHY Square QX10 printeris drukā krāsainu attēlu. Tam blakus uz rakstāmgalda ir vēl vairākas izdrukas, kā arī pildspalvu trauks, ziedi, trīs krāsainas kastītes un augs puķpodā.

Canon SELPHY Square QX10 printerim ir kompakti izmēri — tikai 14,3 x 10,2 x 3,1 cm, — un tas pieejams četrās krāsās: melns, balts, rozā un zaļš. Tādējādi tas ne tikai palīdz radīt pārsteidzošus mājas dekorus, bet arī pats printeris ir pietiekami mazs, lai ietilptu jebkurā vietā, un pietiekami stilīgs, lai atbilstu jebkurai krāsu gammai.

Zuzanna pašreizējos dekorus raksturo kā eklektiskus, krāsainus un maksimālistiskus. “Šeit ir daudz telpaugu, rakstu un mākslas izdruku, mirdzošas disko bumbas un daudz darbu, ko esmu izgatavojusi vai uzgleznojusi pati,” viņa saka. “Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka dekorēšanas laikā ir svarīgi darīt visu, lai savās telpās radītu patiešām personisku sajūtu. Bet, ja jūsu stils ir minimālistisks, tad jāizveido tas, kas jūs iepriecina.

“Es izdrukāju iepriekšējā gada attēlus, kuros jutos laimīga un lepna, un izkārtoju tos kolāžā pie galerijas sienas, lai tie manī radītu pozitīvu noskaņojumu,” viņa turpina. “Es arī izdrukāju “estētiskas” fotogrāfijas no pakalpojuma Pinterest un savas kameras rullīša ar skaistām krāsu paletēm un rakstiem, lai saglabātu radošo iedvesmu dizaineres darbam. Tas palīdzēja izveidot attēlu galeriju, kas mani ne tikai iedvesmo, bet arī papildina manas istabas estētiku.

“Kad uznāk iedvesma, rīkojieties pēc iespējas ātrāk un vienkārši savāciet visu, kas jums sagādā prieku,” Zuzanna iesaka topošajiem satura veidotājiem un dizaineriem. “Kad saliksiet to visu kopā, tas būs pilns ar dzīvību.”

“Sāks parādīties krāsu paletes un stili,” piebilst Zuzanna. “Pēc tam varat to atdzīvināt ar Canon SELPHY Square QX10 printeri.”

Dekoru mainīšana

Tuvplāns ar cilvēku, kas rediģē fotogrāfiju Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammā.

Kad Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogramma ir lejupielādēta, to ir vienkārši lietot. Pirms drukāšanas pogas nospiešanas varat pielāgot izkārtojumus un izvēlēties kādu no sešiem pārklājumiem. Turklāt to var savienot tieši ar Canon SELPHY Square QX10 printeri, izmantojot Wi-Fi, līdz ar to jūsu telpu neaizņems kaitinoši vadi.

Cilvēks pie krēmkrāsas sienas blakus krāsainam plakātam piestiprina mazu izdruku. Sienas priekšā uz rakstāmgalda ir Canon SELPHY Square QX10 printeris, kā arī kancelejas piederumi un augs puķpodā.

Canon SELPHY Square QX10 printeris sniedz lielisku veidu, kā eksperimentēt un atrast savu stilu, ko varat mainīt, kad mainās jūsu gaume vai intereses. “Es tā īsti nepieturos pie kāda interjera dizaina stila, noteikumiem vai fenšui,” saka Zuzanna. “Es vienkārši savā apkārtnē novietoju lietas, kas man patīk un kas rada prieku.”

Kad rodas jaunas atmiņas un jaunas idejas, ar Canon SELPHY Square QX10 printeri var ērti mainīt izmantotos attēlus atkarībā no noskaņojuma vai gadalaika. Varat sākt ar pozitīvismu un iedvesmu, kā to dara Zuzanna, un, iespējams, pāriet uz enerģisku vasaras noskaņu, kam seko siltas, nostalģiskas pārdomas, tuvojoties ziemas mēnešiem. Canon SELPHY Square QX10 printera akumulators ar vienu uzlādi var nodrošināt līdz 20 izdrukām, tāpēc savu dekoru veidošana ar Canon SELPHY Square QX10 printeri ir ātrs un finansiāli izdevīgs veids, kā izmainīt telpu bez ilgiem iepirkšanās braucieniem un pārāk lieliem finansiāliem ieguldījumiem.

“Man patīk, ka printeris ir tik vienkārši lietojams, un brīdī, kad jūtat iedvesmu, varat nekavējoties rīkoties un izveidot visu, ko vēlaties,” saka Zuzanna.

Arī Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogramma piedāvā dažādus veidus, kā personalizēt savus darinājumus, piemēram, zīmogus, apmales, tekstu, pārklājumus un izkārtojumus. Un, pateicoties SELPHY Square QX10, varat izdrukāt fotogrāfijas ar apmalēm parakstiem, lai iegūtu īpašu izskatu, kas jums patiks. “Es izmantoju tekstu, lai rakstītu uz attēliem un atzīmētu priecīgās atmiņas, un zīmogus, lai attēliem pievienotu mazus svētku zīmējumus. Uz dažiem es uzrakstīju arī datumu,” saka Zuzanna.

Dalīšanās ar savu ceļojumu

Siena, kas noklāta ar mākslinieciskiem plakātiem, mazām izdrukām, kurās redzami priecīgi cilvēki, un iedvesmojošām pastkartēm.

“Iedvesma var rasties jebkurā brīdī, tāpēc esiet atvērts jaunām radošām ietekmēm,” iesaka Zuzanna. “Piemēram, varat saglabāt sociālajos medijos redzamos attēlus, nejaušu pastkarti ar skaistu apdruku vai krāsu paletes, kas jūs iedvesmo,” viņa saka.

Canon SELPHY Square QX10 printeris kopā ar Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu piedāvā lielas iespējas sociālo mediju saturam, kas lieliski atbilda Zuzannas projektam. “Manuprāt, printeris ir ideāls rīks sociālo mediju atdzīvināšanai,” viņa saka. “Tā vietā, lai apkopotu iedvesmojošus attēlus virtuālā kolāžā, varat izveidot īstu kolāžu. Pēc tam varu dalīties savā iedvesmā ar sekotājiem, un skaistās kolāžas, ko esmu izveidojusi savā istabā, liek tai vienmēr izskatīties perfektai.”

Katrs printeris SELPHY Square QX10 tiek piedāvāts kopā ar Canon XS-20L līmējamā kvadrātveida fotopapīra iepakojumu, lai attēlus varētu ērti piestiprināt pie sienām, klēpjdatoriem un piezīmju blociņiem un tikpat vienkārši arī noņemt, kad jūtat, ka nepieciešamas pārmaiņas, vai rodas jauna iedvesma, lai dalītos ar saviem sekotājiem, kā to izdarīja Zuzanna savā TikTok videoklipā. “Tas, ka attēli ir pielīmējami, visu vēl vairāk atvieglo, ļaujot fotogrāfijas nekavējoties parādīt,” viņa sajūsmināti saka.

Iegūtais rezultāts

Rozā spogulis, kas noklāts ar mazām izdrukām, pie krēmkrāsas sienas, kas arī ir noklāta ar izdrukām, kā arī vairākiem spilgtas krāsas plakātiem.

“Kā dizainere es vienmēr kolekcionēju sīkas lietiņas, kas mani iedvesmo, un šis projekts man sniedza lielisku iespēju tās visas apkopot, izdrukāt un izlikt vienuviet,” saka Zuzanna.

Zaļš Canon SELPHY Square QX10 printeris stāv uz rakstāmgalda lampas un spoguļa priekšā. Siena virs tā ir noklāta ar krāsainiem plakātiem un izdrukām.

Canon SELPHY Square QX10 printeris drukā košus 68 x 68 mm attēlus uz augstas kvalitātes foto papīra ar ūdensizturīgu aizsargkārtu un apmalēm parakstiem.

“Pēdējais darbs jau izskatās kā daļa no mēbeles — krāsas, apdruka un maksimālistiskais dizains lieliski papildina manu istabu. Man patīk, ka tas vienlaicīgi ir kā vīzijas kolāža un dekoratīvs mākslas darbs,” saka Zuzanna. “Es izvēlējos telpu, par kuru zināju, ka to izmantošu katru dienu. Galerijas siena atrodas ap manu rakstāmgaldu — vietu, kur strādāju kā dizainere, sociālo mediju satura veidotāja un kur arī sagatavojos no rītiem. Attēli redzami pie sienas un ap tualetes galdiņa spoguli — tādēļ, ja nejūtos īpaši pārliecināta vai motivēta, redzu tos iepriekšējā gada attēlus, kuros iemūžināti mirkļi, kad visvairāk lepojos ar sevi. Katru dienu, sēžu pie rakstāmgalda, jūtos iedvesmota neatkarīgi no tā, ko es daru.”

Zuzannas jautrā un stilīgā vīzijas kolāža lieliski piestāv esošajiem dekoriem un sniedz iedvesmu ne tikai viņai, bet arī viņas sekotājiem. Un neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls dizaineris vai iesācējs, kas meklē vienkāršu veidu, kā izpētīt savu māksliniecisko pusi, Canon SELPHY Square QX10 ar iespēju veikt izmaiņas, tiklīdz rodas jaunas idejas, piedāvā lielisku veidu, kā izpētīt savu radošumu un nekavējoties to parādīt darbos.

Kat Halstead

Saistītie produkti

Saistītie raksti