RADOŠA DRUKĀŠANA

Fiksējiet, stilizējiet un drukājiet – esiet radošs, izmantojot Canon Zoemini klāstu

Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar tūlītējo fotogrāfiju kameru un kabatas printeri.
Canon Zoemini 2 un iepakojums ar printera uzlīmju papīru stāv uz galda kopā ar dažādiem albuma veidošanas materiāliem.

Kopīgošanas vērti attēli nav domāti tikai patikai. Ar Canon Zoemini S2 momentuzņēmumu kameru un printeri varat uzņemt perfektus attēlus vai bez piepūles iegūt pašbildes, izmantojot iebūvēto spoguli un gredzenveida apgaismojumu. Piešķiriet attēliem stilu un drukājiet no jebkuras vietas, izmantojot Canon Mini Print lietotni,1 pēc tam mainieties un dalieties ar attēliem, kā arī parādiet savu radošo stilu.

Ar Canon Zoemini 2 mini fotoprinteri varat rediģēt fotoattēlus, kas uzņemti ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth un Canon Mini Print lietotni, pēc tam atdzīviniet šīs atmiņas bez vadiem tās izdrukājot un daloties ar draugiem.

Abi momentuzņēmumu printeri izmanto Canon ZINK papīru, kuram nemaz nav vajadzīga tinte un kas nodrošina bezrūpīgu, drošu drukāšanu bez traipiem.

Trīs Canon Zoemini 2 printeri rožaini zeltainā, pērļu baltā un tumši zilā krāsā izlikti uz krāsainiem saburzīta papīra gabaliņiem; katrs drukā citu attēlu.

Canon Zoemini 2 printeris ir pieejams trīs klasiskās krāsās un aprīkots ar USB-C savienojumu, lai to varētu ātri uzlādēt. No tā var drukāt arī laikā, kamēr notiek uzlādes, tāpēc nekad nepalaidīsiet garām iespēju saglabāt atmiņas, atrodoties ceļā.

Jūsu jaunais labākais draugs

Neatkarīgi no tā, kuru printeri izvēlaties, turiet savu kabatas formāta kompanjonu tuvumā. Abu ierīču elegantais dizains ļauj tās ievietot somā vai kabatā, lai jūs būtu gatavs jebkurai situācijai.

Izvēlieties kādu no trīs pieejamām krāsām, lai pieskaņotu kabatas printeri savam personīgajam stilam — saglabājiet eleganci ar rožaini zeltainu vai pērļu baltu krāsu vai izvēlieties moderno tumši zilo krāsu.

Kad ideālais piederums ir atrasts, ir laiks izmantot sava jaunā Canon Zoemini 2 vai Canon Zoemini S2 priekšrocības — apskatiet šīs idejas, lai smeltos iedvesmu.

No aizmugures redzami divi draugi, kuri tur rokās Canon Zoemini S2 un izmanto spoguli, lai uzņemtu pašbildi.

Canon Zoemini S2 iebūvētais gredzenveida apgaismojums perfekti eksponē pašbildes un piešķir acīm apļveida atspīdumu, kas nodrošina izsmalcinātu, influenceru cienīgu izskatu.

1. Uzņemiet fotoattēlu

Uzņemiet teicamu attēlu ikreiz, izmantojot Canon Zoemini S2 pašbilžu spoguli. Ieņemiet pozu, uztaisiet grimasi vai pievelciet draugu tuvāk, lai radītu teicami kadrētu momentfoto. Vai nepieciešams labāks apgaismojums? Canon Zoemini S2 iebūvētais gredzenveida apgaismojums liks jūsu acīm iemirdzēties, iegūstot pašbildes, ar kurām vērts dalīties.

Lai izveidotu grupas fotoattēlu ar visu komandu, apskatiet Canon Mini Print lietotnes tālvadības un taimera funkcijas, kas darbojas ar Canon Zoemini S2. Ieņemiet pozu, izmantojot tiešā skata režīmu, notveriet noskaņu un izdrukājiet iegūtos rezultātus, lai visi draugi tos varētu apskatīt.

Vai beidzies papīrs? Neuztraucieties. Visus kadrus varat saglabāt Canon Zoemini S2 Micro SD kartē, lai vēlāk tos varētu apskatīt, izdrukāt un ar tiem dalīties.

Divas rokas tur tālruni, kurā redzama Canon Mini Print lietotne, pievienojot pašbildes attēlam efektus.

Canon Mini Print lietotne, kurā ir dažādi radoši rīki, sākot no kolāžas un kadrēšanas iespējām līdz spilgtuma, kontrasta un piesātinājuma slīdņiem, ir paredzēta, lai jūs varētu pielāgot savus attēlus un uzreiz izdrukāt, izmantojot viedtālruni.

2. Piešķiriet stilu

Izmantojiet Canon Mini Print lietotni ar Canon Zoemini 2 un Canon Zoemini S2, lai momentuzņēmumiem piešķirtu nedaudz rakstura. Neatkarīgi no tā, vai tie ir fotoattēli, kas uzņemti ar Canon Zoemini S2, pašbildes no jūsu sociālajiem tīkliem vai suņa attēli no viedtālruņa kameras rullīša, izceliet savus attēlus, lietotnē pielāgojot spilgtumu, kontrastu un piesātinājumu.

Jūs arī varat izmēģināt dažādus rāmīšus un filtrus, lai stilizētu izdruku, vai pievienot izklaidējošu papildināto realitāti, zīmējumus vai īsus parakstus, radot personalizētus fotoattēlus, kas raisīs smaidu jūsu sejā. Radiet jautru un radošu projektu, izveidojot kolāžu vai sajūtu karti ar saviem un labāko draugu attēliem vai pievienojot spilgtāko brīžu attēlus lampiņu virknei un radot mirdzošu efektu.

Redzamas divas rokas, kas tur apaļu uzlīmi ar fotogrāfiju virs ceļojumu albuma, kas piepildīts ar piezīmēm un fotogrāfijām.

2 x 3 collu un apaļās ZINK uzlīmes ir lieliski piemērotas albumiem.

3. Saglabājiet

Dzīvojiet un pēc tam vēlreiz izdzīvojiet labākos mirkļus ar momentuzņēmumiem, izmantojot 2 x 3 collu un apaļas formas ZINK drukāšanas papīru ar līmējamu aizmuguri. Šīs augstās kvalitātes uzlīmes, kas izdrukātas bez tintes, ir izturīgas pret ūdeni, plīšanu un traipiem. Tās ir ideāli piemērotas, lai bez vadiem drukātu iemīļotākos attēlus no jūsu viedtālruņa un sociālajiem tīkliem, izmantojot Canon Mini Print lietotni un Canon Zoemini 2. Tās ir lieliski piemērotas arī tūlītējai momentuzņēmumu drukāšanai, izmantojot Canon Zoemini S2.

Izrotājiet savu telefona vāciņu, rakstāmpiederumus vai citas lietas jebkurā brīdī, lai vienmēr saglabātu atmiņas. Uzņemiet smieklīgus mājdzīvnieku attēlus un pielīmējiet pie kaķēnu/suņu pārnēsāšanas somas, lai to izgreznotu, izdrukājiet pašbildes un grupu attēlus no viedtālruņa, lai piešķirtu jaunu izskatu guļamistabas sienām, izrotājiet spoguli vai piešķiriet personisku izskatu saviem piederumiem.

Padariet Canon Zoemini 2 momentuzņēmumu printeri par savu labāko ceļojumu biedru. Uzņemiet fotoattēlus savās iecienītākajās vietās un apskates objektos un pievienojiet tos līdzās citām piemiņas lietām, veidojot krāsainu ceļojumu albumu. Pierakstiet arī savas atmiņas un piezīmes, lai izveidotu nelielu laika kapsulu, uz ko atskatīties un kopīgot ar draugiem.

Vai organizējat dzimšanas dienas ballīti? Mēģiniet izveidot atmiņu plāksni un iesaistiet ikvienu fotoattēlu uzņemšanā un drukāšanā. Izveidojiet fotokabīni un drukāšanas staciju, izmantojot viedtālruni un Canon Zoemini 2 vai universālo Canon Zoemini S2. Katru izdrukāto momentuzņēmumu var izvietot apskatei, bet dienas beigās gaviļnieks vai gaviļniece tos var ņemt līdzi uz mājām.

4. Dalieties

Vai jums ir kas sakāms? Uzņemiet un tūlīt izdrukājiet skaistu attēlu, lai izveidotu personalizētu zīmīti un pateiktos vai izrādītu mīlestību. Vienkārši uzņemiet portretu ar Canon Zoemini S2 vai savu tālruni, pēc tam atveriet attēlu Canon Mini Print lietotnē. Uzrakstiet savu ziņojumu ar pārdomātu piezīmi, zīmējumu vai īsu uzrakstu apakšā, izdrukājiet attēlu un dalieties ar ikvienu, kuru vēlaties iepriecināt.

Arī visi citi var tajā iesaistīties. Vienkārši palūdziet draugus atsūtīt attēlus no viņu tālruņiem, pēc tam atveriet Canon Mini Print lietotni un ar savu Canon Zoemini 2 izdrukājiet draugiem personalizētas uzlīmes.

Uz gultas ir izlikti dažādi apģērbi un aksesuāri, Canon momentuzņēmumu kameras un printeri, kā arī neliela fotogrāfiju izlase.

Izmantojiet Canon Zoemini S2, kad saliekat kastēs nesezonas apģērbu, izveidojot jautras uzlīmes, kas parāda, kas katrā ir iepakots.

5. Marķējiet

Canon Zoemini 2 un Canon Zoemini S2 izmanto ZINK drukāšanas papīru, kas ir izturīgs pret ūdeni un netīrumiem un lieliski noder mājas kārtošanai ar uzlīmēm. Sarindojiet grāmatas plauktos un vinila plašu kolekciju alfabētiskā secībā vai sakārtojiet virtuves skapjus, visu saliekot marķētās burkās. Varat arī sakārtot apavus un salikt kastēs rotaslietas vai nesezonas apģērbu. Lai atcerētos, kas atrodas katrā kastē, vienkārši nofotografējiet saturu un pielīmējiet attēlu kastes ārpusē. Sakārtots.

Pārveidojiet parastas etiķetes par unikālām vārdu zīmītēm, lai pievienotu tās Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvanām. Apkopojiet savus labākos draugu fotoattēlus un pievienojiet tos dāvanām, radot stilīgu un neaizmirstamu dāvanu zīmīti. Īpašiem gadījumiem izmantojiet neparastus uzņēmumus un kopīgojamas pašbildes, lai dekorētu un izveidotu savas kartītes, vai izmantojiet individualizētus attēlus, lai radītu personalizētus ielūgumus.

Jūs pat varat uzlabot savu mācību organizēšanu, izmantojot Canon Zoemini 2. Izmantojiet uzlīmes, lai marķētu skolas vai augstskolas mācību grāmatas vai sakārtotu labojumu piezīmes, lai varētu tās izlasīt pirms svarīga eksāmena.

Canon Zoemini 2 atrodas uz albuma, kas pārklāts ar mazām fotogrāfijām, un drukā divas apaļas uzlīmes ar pašbildēm.

Ātri uzņemiet pašbildi ar savu iecienītāko izskatu un stilu, lai vienmēr atcerētos, cik labi šī frizūra saderēja ar konkrēto apģērbu.

6. Uzlabojiet izskatu

Uzlabojiet savu stilu, izmantojot personīgo portfolio. Uzņemiet pašbildi, kad izskatāties labi, un piestipriniet to pie drēbju skapja, lai vienmēr zinātu, kā ģērbties. Šādā veidā varat izplānot arī brīvdienu un festivālu tērpus, lai jau iepriekš zinātu, kas jāiepako.

Eksperimentējiet ar frizūru, izmēģinot eleganti augstu matu sakārtojumu, vintāžas stila apjomīgas cirtas vai juceklīgu bizi, un nofotografējiet to ar momentuzņēmumu kameru, lai nākotnē gūtu stila idejas. Jūs varat arī mainīt un kopīgot fotoattēlus ar draugiem, lai uzzinātu viņu viedokli!

Vai redzat kaut ko, kas jums patīk? Uzņemiet skaistu kurpju fotoattēlu un izveidojiet savu vēlmju sarakstu sev un saviem draugiem, lai apskatītu to ikreiz, kad ir pienācis laiks sevi palutināt, vai kopīgotu to ar saviem tuviniekiem, ja vēlaties dot kādu mājienu, tuvojoties dzimšanas dienai.

Autors: Klēra Praisa (Claire Price) un Pīters Voliniskis (Peter Wolinski)

  1. Atruna: mobilajai ierīcei jābūt savienotai ar Canon Zoemini 2 vai Canon Zoemini S2, izmantojot Bluetooth® un Canon Mini Print lietotni, kas bez maksas pieejama veikalā App Store un Google Play. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 9.0 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 4.4 vai jaunāka versija.

Saistītie produkti

Saistīti raksti