Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Fiksējiet, stilizējiet un drukājiet – esiet radošs, izmantojot Canon Zoemini klāstu

Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar tūlītējo fotogrāfiju kameru un kabatas printeri

Kopīgošanas vērti attēli nav domāti tikai patikai. Izmantojot Canon Zoemini, Canon Zoemini S vai Canon Zoemini C, jūs varat uzņemt*, stilizēt un drukāt jebkurā vietā, kad esat gatavs kopīgot un parādīt savu radošumu.

Jūsu jaunais labākais draugs

Turiet savu kabatas izmēra draugu tuvumā – tas ir tik plāns, ka to var ieslidināt somā vai kabatā, lai vienmēr būtu gatavs jebkam.

Izvēlieties kādu no aktuālajām krāsām, pielāgojot kabatas printeri savam individuālajam stilam – elegantu rožu zelta, baltu vai melnu Canon Zoemini vai Canon Zoemini S, vai spilgtu kameņu dzeltenu, piparmētru zaļu, jūras zilu vai košļājamo gumiju rozā Canon Zoemini C.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Kad ideālais piederums ir atrasts, ir laiks izmantot sava jaunā Canon Zoemini priekšrocības – apskatiet šīs idejas, lai smeltos iedvesmu.

1. Uzņemiet fotoattēlu

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

Uzņemiet teicamu attēlu ikreiz, izmantojot Canon Zoemini S un Canon Zoemini C pašbilžu spoguli. Ieņemiet pozu, uztaisiet grimasi vai pievelciet draugu tuvāk, lai radītu teicami kadrētu momentfoto. Vai nepieciešams labāks apgaismojums? Izmantojiet Canon Zoemini S gredzenveida zibspuldzi pašbildēm, kuras vērts kopīgot.

Izciliem grupas fotoattēliem izmantojiet Canon Mini Print lietojumprogrammas attālā aizslēga funkciju ar Canon Zoemini S. Ieņemiet savu vietu un izdrukājiet rezultātus visiem draugiem.

2. Piešķiriet raksturu

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Izmantojiet Canon Mini Print lietojumprogrammu** ar Canon Zoemini un Canon Zoemini S, lai piešķirtu saviem attēliem nedaudz rakstura. Izmēģiniet dažādus rāmjus un filtrus, lai stilizētu izdruku, vai pievienojiet papildināto realitāti, zīmējumus vai īsus parakstus, radot fotoattēlus, kas raisīs smaidu jūsu sejā.

3. Saglabājiet

2 girls sticking printed pictures on a board.

Pateicoties kabatas izmēram, Canon Zoemini S un Canon Zoemini C vienmēr ir pa rokai, lai radītu īpašu fotoattēlu. Izdzīvojiet mirkli vēlreiz, izmantojot pašlīmējošu mini 2x3" attēlu, kas ir teicami piemērots, lai ietilptu somiņā vai maciņā, kā arī ielīmēšanai dienasgrāmatā.

Padariet tūlītējo fotogrāfiju kameras printeri par savu iecienītāko ceļojumu partneri. Uzņemiet fotoattēlus savās iecienītākajās vietās un apskates objektos un pievienojiet tos līdzās citām piemiņas lietām, veidojot krāsainu ceļojumu albumu. Pierakstiet arī savas atmiņas un piezīmes, lai izveidotu nelielu laika kapsulu, uz ko atskatīties un kopīgot ar draugiem.

Vai organizējat dzimšanas dienas ballīti? Mēģiniet izveidot atmiņu plāksni un iesaistiet ikvienu fotoattēlu uzņemšanā un drukāšanā. Katru piemiņas lietu var izvietot apskatei, bet dienas beigās gaviļnieks vai gaviļniece to var ņemt līdzi uz mājām.

4. Stilizējiet

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

Piešķiriet savām lietām individuālu pieskārienu, izmantojot pašlīmējošas tūlītējās fotogrāfijas. Noņemiet labāko pašbilžu un grupas fotoattēlu aizmugurējo kārtu un pielīmējiet tos uz guļamistabas sienām, piešķiriet mazliet burvības savam spogulim vai personalizējiet klēpjdatoru, somu un telefonu.

Radiet jautru un radošu projektu, izveidojot kolāžu vai atmiņu plāksni ar saviem un labāko draugu attēliem vai pievienojot spilgtāko brīžu attēlus lampiņu virknei un radot mirdzošu efektu.

5. Izveidojiet zīmītes

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Pārveidojiet parastas etiķetes par unikālām vārdu zīmītēm, lai pievienotu tās Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvanām. Apkopojiet savus labākos draugu fotoattēlus un pievienojiet tos dāvanām, radot stilīgu un neaizmirstamu dāvanu zīmīti. Īpašiem gadījumiem izmantojiet neparastus uzņēmumus un kopīgojamas pašbildes, lai dekorētu un izveidotu savas kartītes, vai izmantojiet individualizētus attēlus, lai radītu personalizētus ielūgumus.

Tūlītējie mini fotoattēli var palīdzēt arī uzturēt kārtību. Sašķirojiet apavus un ievietojiet kastēs rotaslietas vai nesezonas apģērbu. Lai atcerētos, kas atrodas katrā kastē, vienkārši nofotografējiet saturu un pielīmējiet attēlu kastes ārpusē. Paveikts!

6. Sakiet to ar fotoattēlu

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Vai jums ir kas sakāms? Uzņemiet un tūlīt izdrukājiet skaistu attēlu, lai izveidotu personalizētu zīmīti un pateiktos vai izrādītu mīlestību! Iestatiet izdrukas izmēru 2x2” un uzņemiet portretu ar Canon Zoemini S vai Canon Zoemini C. Atstājiet ziņu ar saturīgu piezīmi, zīmējumu vai īsu parakstu apakšā.

7. Uzlabojiet izskatu

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Uzlabojiet savu stilu, izmantojot personīgo portfolio. Uzņemiet pašbildi, kad izskatāties labi, un piestipriniet to uz drēbju skapja, lai vienmēr zinātu, kā ģērbties. Eksperimentējiet arī ar frizūru – izmēģiniet elegantu augstu matu sakārtojumu, vintāžas stila apjomīgas cirtas vai juceklīgu bizi un nofotografējiet rezultātu, lai nākotnē iedvesmotos. Jūs varat arī mainīt un kopīgot fotoattēlus ar draugiem, lai uzzinātu viņu viedokli!

8. Iekārojiet

Vai redzat kaut ko, kas jums patīk? Uzņemiet skaistu kurpju fotoattēlu un izveidojiet savu vēlmju sarakstu sev un saviem draugiem, lai apskatītu to ikreiz, kad ir pienācis laiks sevi palutināt, vai kopīgotu to ar saviem tuvajiem, ja vēlaties dot kādu mājienu, tuvojoties dzimšanas dienai!

*Canon Zoemini S un Canon Zoemini C ir iebūvēta kamera

**Atruna: mobilajai ierīcei jābūt savienotai ar Canon Zoemini vai Canon Zoemini S, izmantojot Bluetooth® un Canon Mini Print lietojumprogrammu, kas bez maksas pieejama veikalā App Store un Google Play. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 9.0 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 4.4 vai jaunāka versija.

Autors: Klēra Praisa (Claire Price)

Saistīti raksti
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

RADOŠAS ROKDARBU DRUKĀŠANAS IDEJAS

Sešas pārsteidzošas lietas, ko var izgatavot ar savu printeri

Esiet radošs un šajā svētku sezonā izgatavojiet pats savas Ziemassvētku dāvanas, dekorācijas un spēles. Visus šablonus var bez maksas lejupielādēt un izdrukāt.

Two people skateboard down a city street at night, lights from buildings reflecting in the wet road surface.

CEĻOJUMI

11 padomi fotografēšanai pilsētā

Kā vislabāk izmantot savu kameru, atrodoties kādā pilsētā, lai notvertu pilsētas džungļu garu un atmosfēru, ņemot vērā dažus vienkāršus padomus un trikus.

A man squats to photograph a woman standing on one leg, both silhouetted against a sunset.

KAMERA

EOS M50: atklājiet radošās iespējas

Dodieties aizkadrā, lai redzētu, ko var paveikt Canon EOS M50 4K bezspoguļu kompaktkamera. Šie pieci apbrīnojamie inovatori ir vieni no pirmajiem, kuri ir atklājuši tās iespējas — vai jūs būsit nākamais?

A group of friends pose holding sparklers, facing the camera with their faces illuminated by the sparkler light.

BALLĪŠU FOTOGRAFĒŠANA

Esiet radošāks, fotografējot ballītes

Vai vēlaties notvert ballīšu un svinību prieka satraukumu? Uzziniet, kā šos priecīgos mirkļus uzņemt radošos veidos.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem