RADOŠA DRUKĀŠANA

Veidojiet jauna līmeņa radošos projektus ar noskaņu kolāžu, kas izdrukāta ar printeri SELPHY Square QX10

Noskaņu kolāžas ir lielisks veids, kā īstenot radošās idejas. Šeit parādām, kā tās uzreiz izdrukāt ar Canon SELPHY Square QX10 printeri.
Sieviete drukā attēlu ar printeri Canon SELPHY Square QX10. Stateniski uz galda viņas priekšā ir novietota noskaņu kolāža apģērba iedvesmai.

Dizaineri, mākslinieki un daudzi citi, kuriem kādreiz ir jāplāno radoši projekti vai jāatrod iedvesma pasākumiem vai svētkiem, izmanto noskaņu kolāžas. Būtībā tā ir ideju kolāža, kas var palīdzēt precizēt radošo vīziju un īstenot plānus.

Neatkarīgi no projekta — vai tā ir istabas iekārtojuma maiņa vai izlaiduma gada modes dizaina uzdevums — svarīgi ir apkopot iedvesmu. Iedvesmot var keramikas pods perfektā zilā tonī, kas var noderēt interjera dizaina noskaņu kolāžai, vai materiāls ar drosmīgu rakstu, kas var piešķirt jauna līmeņa dizainu kleitai.

Šeit apskatīsim, kā izveidot noskaņu kolāžu, dažas idejas, kā to izmantot, kā arī vispiemērotākos rīkus iedvesmojušu attēlu drukāšanai.

Kā izveidot noskaņu kolāžu, kas iedvesmo

Canon SELPHY Square QX10 drukā attēlus mājas interjera noskaņu kolāžai.

Izvēlieties fotogrāfijas no kameras rullīša un izdrukājiet, izmantojot printeri Canon SELPHY Square QX10, izveidojot kvadrātveida uzlīmes ar attēliem un apmalēm, kas lieliski piemērotas visdažādākajām radošajām vajadzībām.

Cilvēks veido zila dizaina noskaņu kolāžu ar attēliem, kas piestiprināti pie baltas sienas aiz rakstāmgalda.

Lai izveidotu noskaņu kolāžu, var izmantot jebkuru pieejamo virsmu — baltu sienu, melnu tāfeli vai albuma lapas.

Iespējams, kamerā vai tālrunī jums jau ir daudz attēlu, kas var kalpot kā noskaņu kolāžas sākuma punkts. Kad esat devies savās gaitās, noteikti uzņemiet kadrus ar visām lietām, kas jūs iedvesmo. Padomājiet par krāsām un rakstiem, kā arī to, kā tie varētu izskatīties kopā. Ja vēlaties mainīt istabas iekārtojumu, iespējams, ir kāds aksesuārs, kas jums ļoti patīk, piemēram, vāze jūsu iemīļotajā zilajā tonī. Izmantojiet šādu attēlu kā sākuma punktu un pēc tam veidojiet no tā noskaņu kolāžu, iespējams, ar attēliem, kuros ir krāsu diagrammas, mīkstās mēbeles vai kādi aksesuāri, kas labi iederētos jūsu plānā.

Kāpēc izdrukāti projekti var būt labāki par digitālajiem

Cilvēks noplēš SELPHY Square QX10 uzlīmes izdrukas aizmuguri.

Ar printera Canon SELPHY Square QX10 uzlīmēm varat izdrukāt attēlus un pielīmēt tos tieši noskaņu kolāžai.

Attēli veido labāku kopskatu nekā vārdi, un fiziska noskaņu kolāža — fotogrāfijas, kas pieliktas pie sienas, sakārtotas pie ziņojumu dēļa vai ieliktas albumā — uzreiz sniedz vizuālu iespaidu (katru reizi nav jāpavada vairākas minūtes, meklējot attiecīgos fotoattēlus datora vai tālruņa fotoattēlu galerijā). Canon SELPHY Square QX10 ir ideāls rīks, lai radītu augstas kvalitātes izdrukas ar krāsām un stilu, kas iedvesmo. Tas veido 6,8 x 6,8 cm kvadrātveida fotoattēlu uzlīmes ar uzrakstiem paredzētu maliņu, lai jūs varētu pievienot piezīmes un komentārus par savām idejām. Izdrukas ir bagātas ar detaļām un iespaidīgi atveido krāsas. Komplektā ir arī printera SELPHY Square QX10 tinte un papīrs, atvieglojot nomaiņu, kad tā nepieciešama.

Noskaņu kolāžas paplašināšana un precizēšana

Sieviete veido noskaņu kolāžu apģērba iedvesmai, pievienojot printera SELPHY Square QX10 attēlus zīmējumiem un materiālu paraugiem.

Noskaņu kolāžā var izmantot gan izdrukas, gan audumu paraugus, izgriezumus no žurnāliem, lapas, ziedus un citus materiālus.

Dizaina idejas neaprobežojas ar fotoattēliem. Modes dizaina projekta noskaņu kolāža var ietvert arī audumu paraugus, krāsainus pavedienus un pogas vai stiprinājumus. Apvienojot tekstūru ar tūlītējām izdrukām, kurās redzamas jūsu iecienītākās formas un stili, varēsiet koncentrēt domas un tiešām izjust savu projektu. Padomājiet par to, kā parādīt priekšmetus noskaņu kolāžā, lai panāktu vislabāko efektu, un kā tos sakārtot, lai tie izskatītos kā viens veselums.

Radoša sadarbība ar printeri SELPHY Square QX10

Cilvēks tur printeri Canon SELPHY Square QX10, kamēr tas drukā projektam paredzētu logotipu.

Noskaņu kolāžas var kalpot arī kā lielisks veids, lai nodotu savas idejas, strādājot pie biznesa projekta — apvienojot visus vizuālos materiālus, dažkārt vēstījumu var parādīt labāk nekā ar vārdiem.

Ja pie idejas strādājat kopā ar citiem cilvēkiem, iespējams, vēlaties apmainīties ar domām. Varbūt plānojat izveidot jaunu logotipa dizainu, un jums jāpieņem lēmums par krāsu shēmām, grafiskajiem elementiem vai fontiem, bet varbūt vienkārši vēlaties apspriest svinību tēmas. Canon SELPHY Square QX10 ir mazs, portatīvs printeris bez vadiem, tāpēc varat to paņemt līdzi un drukāt jebkurā vietā, kur atrodaties ar saviem draugiem vai sadarbības partneriem. Jums nav arī jāraizējas par vadiem, jo printeri SELPHY Square QX10 ir vienkārši uzlādēt, izmantojot USB, un ar vienu uzlādi var izdrukāt līdz 20 izdrukām. Ja vēl kādam ir attēls, ko tas vēlas pievienot projektam, to var kopīgot tiešsaistē un uzreiz izdrukāt.

Vairākas izkārtojuma iespējas jūsu izvēlei

Sieviete tur printeri Canon SELPHY Square QX10 blakus savam viedtālrunim. Ekrānā ir attēls, ko viņa grasās drukāt.

Canon SELPHY Square QX10 ir lieliski piemērots dažāda veida noskaņu kolāžām, jo varat izdrukāt attēlus tieši no viedtālruņa, pievienojot etiķetes, ikonas un tekstu Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammā.

Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogramma sniedz iespēju personalizēt izdrukas ar zīmodziņiem, filtriem, apmalēm, tekstu un pārklājumu. Lietojumprogramma, ko var lejupielādēt bez maksas no App Store iOS ierīcēm vai no Google Play Android ierīcēm, piedāvā vairākas izkārtojuma iespējas. Varat sajaukt attēlus ar dažādām malu attiecībām, lai izveidotu kolāžu, vai sadalīt papīra lapu divās, četrās vai astoņās vienādās daļās ar fotoattēliem.

Noskaņu kolāžas izklaidei un motivācijai

Marokas ceļojuma tēmas noskaņu kolāža, kurā redzami flīžu raksti un biļetes blakus printerim Canon SELPHY Square QX10.

Kāpēc gan neparotaļāties ar printeri Canon SELPHY Square QX10 un neizveidot noskaņu kolāžu vienkārši savam priekam? Varat koncentrēt uzmanību uz mīļāko krāsu, brīvdienu galamērķi vai ēdienu.

Noskaņu kolāžas var izmantot dažādos jautros veidos. Brīvdienu gaidīšana, lai dotos uz kādu vietu, kur nekad iepriekš nav būts, bieži vien var būt tikpat aizraujoša kā pats ceļojums. Varat apkopot attēlus ar skatiem, kurus vēlatos redzēt, vai ēdienu, ko cerat nogaršot. Viss, kas veido kopējo ideju vai noskaņu, piemēram, ģeometrisks raksts uz marokāņu flīzes vai greznas mauru arhitektūras attēli, palīdz radīt vietas izjūtu.

Noskaņu kolāžas ar PIXMA printeri

Arī tad, ja jums nepieder printeris Canon SELPHY Square QX10, varat ietvert izdrukas savās noskaņu kolāžās. Canon PIXMA TS modeļu printeri, piemēram, PIXMA TS5350a sērija, TS6350 sērija un TS8350 sērija, var izdrukāt kvadrātveida fotogrāfijas, izmantojot lietotni Easy-PhotoPrint Editor, un var drukāt uz kvadrātveida papīra, piemēram, Canon Photo Paper Plus Glossy II, kas ir pieejams 13 x 13 cm un 8,9 x 8,9 cm formātā. Kāpēc gan nepamēģināt izdrukāt uz Canon magnētiskā fotopapīra, lai noskaņu kolāžu ar virtuves dizaina idejām radītu uz ledusskapja? Vienkārši savienojiet viedierīci, izmantojot AirPrint (iOS) vai Mopria (Android), lai fotoattēlus izdrukātu tieši no tālruņa.

Neatkarīgi no jūsu nākamā radošā projekta noskaņu kolāžas izveidošana ir perfekts veids, kā apkopot idejas un precizēt savu vīziju — izmēģiniet to un ļaujiet tai vest jūs iedvesmojošā ceļojumā.

Autors: Andrea Bols (Andrea Ball)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Mājas printeri

  PIXMA TS5350a sērija

  Demonstrējiet dizaina iespējas ar PIXMA TS5350a sērijas daudzpusīgo materiālu apstrādi, stilīgām radošām lietojumprogrammām un stabilu savienojumu ar viedtālruni
 • Strūklprinteri

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Piešķiriet vēl vairāk radošuma un interaktivitātes fotogrāfiju drukai, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru MG-101.
 • Saistītie raksti