RADOŠA DRUKĀŠANA

Parādiet savu stilu: kā vizualizēt savu brīvdienu garderobi

Tiešsaistes stiliste Bo Brauna (Bo Brown) ir pazīstama ar pārsteidzošiem tērpiem, tomēr čemodāna sakravāšana, lai brīvdienās dotos uz kādu pilsētu, joprojām var būt izaicinoša. Šeit parādīts, kā Canon Zoemini 2 viņai palīdzēja visu sakārtot.
Roka, kas tur trīs attēlus, kuri izdrukāti ar Canon Zoemini 2 momentuzņēmumu printeri un kuros redzama sieviete ar dažādiem tērpiem.

Varētu domāt, ka jo īsākas brīvdienas, jo vieglāk sakravāt ceļojuma somu, tomēr ne vienmēr tā ir. Nedēļas nogales brīvdienas pilsētā var būt tikpat izaicinošas kā divu nedēļu ceļojums — un vēl izaicinošākas, ja jums ir tikai rokas bagāža. Ja ir ierobežots laiks un vieta, jums jābūt pārliecinātam, ka esat izvēlējies pareizās modes preces, lai ceļojuma laikā no galvas līdz kājām apģērbtos tā, kā vēlaties. Jo tad, kad jūtaties lieliski, jūs varat pilnībā izbaudīt jaunas vietas izpētes pieredzi.

“Jūsu stils atspoguļo jūsu domāšanas veidu,” saka Bo Brauna (Bo Brown) — modes influencere. “Man patīk labi pavadīt laiku un lieliski izskatīties neaizmirstamos mirkļos.” Sekotāju kopiena ļoti gaida Bo ikdienas videoklipus, un viņas sociālie kanāli ir bagātīgs stila padomdevējs, piedāvājot paņēmienus un padomus, kas noder visdažādākajās situācijās — no perfektas biroja garderobes izvēles, līdz jakas apgriešanai un pārāk platu džinsu pielāgošanai.

Bo patīk ceļot, un nesen viņa pavadīja nedēļas nogali Barselonā — “dinamiskā pilsētā, kas piedāvā dažādas iespējas”. Jo vairāk darīsiet, jo grūtāk ir optimizēt sakravāšanos, bet par to visu ir jādomā iepriekš. Canon Zoemini 2 momentuzņēmumu printeris sniedza Bo iespēju radīt vizuālus palīglīdzekļus, lai viņa varētu optimizēt tērpu izvēli. Šeit viņa pastāsta par šo procesu.

Veiciet izpēti

Sieviete ar gariem, tumšiem matiem atspiežas pret velosipēdu gleznainā pilsētas ielā.

Izvēloties tērpu, ir jādomā par praktiskumu, kā arī stilu. “Es izvēlējos ērtu apģērbu,” saka Bo. © Noah Altink

Sieviete ar gariem, tumšiem matiem, saulesbrillēm, rozā džemperi un džinsiem iet pa pilsētas ielu.

Ne vienmēr var izvēlēties vieglu ceļojuma somu. “Dažkārt ņemu līdzi papildu tērpu gadījumam, ja kāds tērps kļūst netīrs vai man nepatīk, kad nokļūstu attiecīgajā vietā,” Bo saka. © Noah Altink

Neizvēlieties tikai savu iecienītāko kleitu, bet padomājiet — kārtīgi padomājiet par to, ko brīvdienās darīsiet. “Pirms kravāju čemodānu, es izdomāju, kādas aktivitātes veikšu, un izvēlos tērpus gan dienai, gan vakaram,” saka Bo. Iespējams, neesat saplānojis katru nedēļas nogales mirkli, tomēr vieta jums sniegs priekšstatu par to, ko jūs varētu darīt. Vai staigāsiet pa muzejiem? Vai pavadīsiet laiku kafejnīcās? Vai izpētīsiet nakts dzīvi? Bo patīk skatīties TikTok videoklipus, lai uzzinātu, kas notiek, un „nekavējoties vizualizētu, ko piedāvā kāda aktivitāte,” viņa saka.

Veiciet izvēli

Bo sociālo tīklu plūsmās ir viņas iepriekšējo modes preču izvēles arhīvs, tāpēc viņa to apskata, kad apdomā, ko vilkt. “Katru reizi, kad izvēlos tērpu, kas labi izskatās, es to nofotografēju kā iedvesmu savai kopienai,” viņa saka. Pat ja neesat fotografējis savus tērpus, padomājiet, kas iepriekš labi izskatījās, un apskatiet to stila influenceru attēlus, ko apbrīnojat. Bo iesaka arī Pinterest kā lielisku iedvesmas avotu un iesaka izmantot Canon Zoemini 2, lai izveidotu brīvdienu tērpu noskaņu kolāžu.

Padomājiet par to, kas izskatās labi un liek jums justies labi. “Kad salieku kopā pareizo apģērbu, es jūtos priecīga,” saka Bo. Kad viņai ir padomā kāds konkrēts izskats, Bo gultā izliek visus apģērbus, kas varētu noderēt, — vienā pusē dienai, otrā pusē vakaram. “Tādējādi gūstu skaidru priekšstatu. Pēc tam sakārtoju apģērbu, lai precīzi zinātu, kurš apģērbs atbilst situācijai.”

Uzņemiet, izdrukājiet un atlasiet

Sieviete pie āra galda tur Canon Zoemini 2 printeri un tikko izdrukātu fotogrāfiju.

Lai pieņemtu lēmumu par vispiemērotāko tērpu katram gadījumam, var paiet kāds laiks, un, ja esat tik aizņemts kā Bo, laika trūkums ir vislielākā problēma. Modīgais Canon Zoemini 2 palīdz izvēlēties un padara šo procesu ātrāku un interesantāku. © Noah Altink

Kad Bo ir nofotografējusi dažas tērpu un aksesuāru opcijas, viņa tās izdrukā ar Canon Zoemini 2, lai varētu pārskatīt savu izvēli, kā arī kombinēt un saskaņot atsevišķas lietas. “Es skatos, kurš apģērbs labi izskatās kopā ar vairākiem tērpiem,” viņa saka. “Piemēram, es gan dienā, gan vakarā nēsāju bodijus. Arī melnas bikses ir ļoti daudzpusīgas, jo tās var valkāt gandrīz jebkurā situācijā.” Iespēja drukāt tieši no viedtālruņa bija priekšrocība, ko Bo izmantoja. “Ar Canon Mini Print lietojumprogrammu varu vienkārši pievienot tekstu vai tuvināt fotogrāfijas,“ viņa aizrautīgi saka. Tas nozīmē, ka viņa var anotēt attēlus, atzīmējot savas domas par to, kas varētu labi izskatīties kopā. Turklāt lietotājiem ērtā lietojumprogramma ļauj Bo ieviest savu stilu izdrukās, kas tās padara personīgas.

Veiciet galīgo izvēli

Trīs Canon Zoemini 2 modeļi novietoti uz krāsaina paklāja starp izdrukātām fotogrāfijām, saulesbrillēm, matu lentēm un ūdens pudeli.

Canon Zoemini 2 ir pieejams trīs krāsās — rožaini zeltainā, tumši zilā un pērļu baltā, lai jūs varētu izvēlēties savu iecienītāko krāsu.

Cilvēka atspulgs, kas redzams viņa rokās turētā zilā Canon Zoemini S2 pašportretu spogulī.

Ja vēlaties darīt vēl vairāk, lai vienkāršotu šo procesu, izmantojiet Canon Zoemini S2, kas ir aprīkota ar 8 MP kameru un sniedz iespēju uzņemt fotogrāfiju un uzreiz to izdrukāt. Tā ir aprīkota arī ar pašportretu spoguli, ļaujot jums labāk kontrolēt, kāda būs gatavā fotogrāfija. Līdzīgi kā Zoemini 2, tā ir kompakta un ievietojama kabatā.

Barselonas ceļojumam Bo izvēlējās trīs tērpus, kas paredzēti, lai iepirktos, tiktos pusdienu laikā un dotos ekskursijā ar velosipēdu. Viņa raksturo iepirkšanās dienas tērpu — platas bikses ar īsu rozā mohēras džemperi, kas ikdienai piešķir eleganci. “Rozā ļoti labi saskan ar zilo krāsu. Tērpa izskatam nobeiguma akcentus piešķir lielas saulesbrilles un elegantu rokassoma, panākot līdzsvaru. Lielisks tērps, lai iepirktos, jo tas ir ērts, bet arī elegants.” Pusdienu laika izskats ieturēts melnās krāsās, bet ar papildinošiem audumiem. “Ja tērps ir pilnīgi melns, es izvēlos dažādus audumus, lai piešķirtu telpiskumu,” viņa skaidro. Ekskursijai ar velosipēdu ir labi izmantot vairākas kārtas, kas ir svarīgi, jo ķermeņa temperatūra mainās, kad brauc un kad apstājas, lai kaut ko apskatītu un pēc tam atkal atsāktu braukšanu. “Apvienojot stilīgus zābakus ar platiem džinsiem un brīva piegriezuma jaku, šis tērps ir ērts, tomēr arī stilīgs.”

Stila mantojums

Sieviete, kas sēž pie āra galda un rokās tur dažas mazas fotogrāfijas. Uz galda ir Canon Zoemini 2 printeris un rozā roze vāzē.

“Man ļoti patika izmantot Canon Zoemini 2,” saka Bo. “Ir tik patīkami salikt izdrukas kopā noskaņu kolāžā un ir patīkami arī saglabāt atmiņas.” © Noah Altink

Sieviete ar gariem, tumšiem matiem un elegantu melnu tērpu sēž pie āra kafejnīcas galda, turot Canon Zoemini 2 printeri.

Canon Zoemini 2 var izdrukāt fotogrāfijas ātrāk nekā minūtē. “Jūs varat iegūt izdrukas dažu sekunžu laikā,” saka Bo. “ Canon Mini Print lietojumprogramma nevainojami darbojas un automātiski izveido savienojumu ar viedtālruni.” © Noah Altink

Canon Zoemini 2 ir ne tikai lielisks rīks, lai sakravātu ceļa somu, bet arī perfekts kompanjons ceļojumā. Elegants, kabatas formāta printeris, kura akumulatora darbības laiks pietiek 20 fotogrāfijām — to var ņemt līdzi jebkurā ceļojumā. Toties tērpa plānošanas attēli lieliski noder, lai kavētos atmiņās un vizualizētu visus tērpus, kas ļaus izvairīties no tā, ka jūsu ceļa soma piedāvā pārāk daudz krekliņu un pārāk maz komplektēšanas iespēju.

Izturieties pret mini izdrukām kā piemiņas lietām un ielīmējiet tās albumā, stila žurnālā vai dienasgrāmatā, lai varētu apskatīt, kad plānosiet nākamos ceļojumus, vai vienkārši izbaudītu atmiņas par lieliski pavadītu laiku.

Autors Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

Saistītie produkti

Saistīti raksti