RADOŠA DRUKĀŠANA

Rokdarbu idejas jebkuram gadalaikam

Ļaujiet radošumam jūs pavadīt visu gadu ar printeri SELPHY Square QX10 un šīm pamācībām, ko sniedz rokdarbu influencere Žezu Sovāža (Jesus Sauvage).
Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

Ar SELPHY Square QX10 var iegūt augstas kvalitātes kvadrātveida izdrukas, kas lieliski piemērotas viedtālruņu fotogrāfijām, — tas var palīdzēt izveidot arī oriģinālus radošos darbus.

Neatkarīgi no tā, vai ir Lieldienas, vasaras brīvdienas, Halovīns vai Ziemassvētki, pārsteidziet savus mīļotos ar rotājumiem un izdrukājiet jums svarīgas fotogrāfijas.

Radošā influencere Žezu Sovāža @JesusSauvage ir apkopojusi dažus padomus, kas palīdzēs iepriecināt ģimeni un draugus. Šīs pamācības ar dažām vienkāršām darbībām palīdzēs izveidot rotājumus un dāvanas, kas noteikti atstās iespaidu.

Tāpēc atveriet savu fotogaleriju, ieslēdziet viedtālruņa printeri SELPHY Square QX10, apgādājieties ar kvadrātveida līmējamo papīru un ļaujiet izpausties savam radošumam!

 1. Nosūtiet paša veidotas svētku pastkartes
 2. Atskatieties uz īpaši mīļiem mirkļiem
 3. Spēlējiet spēli “Našķis vai nedarbs”
 4. Pašdarināti Ziemassvētku rotājumi
 5. Izveidojiet Lieldienu bagātību meklēšanas spēli
 6. Pasniedziet personalizētu ziedu pušķi

1. Nosūtiet paša veidotas svētku pastkartes

Drīz būs brīvdienas. Neatstājiet atmiņas tikai fotogalerijā, dalieties ar saviem ceļojumiem ar mīļotajiem un nosūtiet viņiem ziņojumu ar personisku pieskārienu. Šo ideju varat izmantot arī kāzām, pateicības ziņām vai paziņojumiem par dzimšanu. Influencere Žezu Sovāža @JesusSauvage parāda, kā pašam izveidot unikālas un radošas pastkartes.

 1. Izdrukājiet fotogrāfijas ar printeri SELPHY Square QX10. Personalizējiet tās, pievienojot tekstu un rāmīšus no lietotnes SELPHY Photo Layout, lai tās būtu vēl īpašākas.
 2. Salociet kvadrātveida papīra lapu aploksnes formā. Papildiniet ar adresi un marku.
 3. Ielieciet aploksnē augu lapas, vietējos ziedus vai citas lietas, kas atgādina par brīvdienām vai svinībām, pēc tam pievienojiet fotogrāfijas.
 4. Aiztaisiet aploksni, izmantojot kādu no izdrukātajām fotogrāfijām, — atcerieties, ka tām ir pielīmējama aizmugure, tāpēc tas ir pavisam vienkārši.

Iemetiet to pastkastītē, lai draugiem un ģimenei nosūtītu kādu prieciņu!

2. Atskatieties uz īpaši mīļiem mirkļiem

Atmiņas drukātā veidā kļūst vēl nozīmīgākas. Gada nogalē pavadiet laiku telpās efektīvi un izmantojiet iespēju izveidot fotoalbumu ar saviem piedzīvojumiem. Žezu Sovāža @JesusSauvage izmanto printeri SELPHY Square QX10, lai augstā kvalitātē saglabātu savas iecienītākās fotogrāfijas no pagājušā gada. Sekojiet viņas pamācībām un dodieties ceļojumā pa atmiņu takām.

 1. Izdrukājiet fotogrāfijas, izmantojot SELPHY Square QX10, un radoši pilnveidojiet tās ar lietotni SELPHY Photo Layout.
 2. Sagrieziet zīdpapīru, lai nosegtu katru fotogrāfiju un tās atdalītu.
 3. Uzlieciet pārsedzošo lapu uz kaudzītes augšējā fotoattēlā un uz tās uzrakstiet fotoalbuma nosaukumu.
 4. Izduriet caurumu kaudzītes augšējā stūrī un izmantojiet iesiešanas gredzenu, lai fotogrāfijas sastiprinātu.

Neļaujiet lietainai dienai nomākt jūsu garastāvokli!

3. Spēlējiet spēli “Našķis vai nedarbs”

No kostīmiem līdz rotājumiem — Halovīns ir gada laiks, kurā var ļaut brīvi izpausties savam radošajam garam. Izveidojiet pašgatavotus Halovīna rotājumus un dalieties ar savām radošajām idejām ar ģimeni un draugiem. Žezu Sovāža @JesusSauvage parāda, kā izveidot personalizētu Halovīna virteni.

 1. Izvēlieties savu mīļoto cilvēku fotogrāfijas, lietotnē pārveidojiet tās melnbaltas un izdrukājiet, izmantojot SELPHY Square QX10.
 2. Izmantojot melnu vai krāsainu papīru, izgrieziet kādas Halovīna tematikas figūras (piemēram, sikspārņus un raganu cepures). Iedvesmai izmantojiet lietotni Creative Park.
 3. Pielīmējiet šīs figūras draugu un ģimenes fotogrāfijām, lai izveidotu interesantus rotājumus.
 4. Izduriet caurumu fotogrāfiju augšējos stūros un izvelciet cauri lenti, lai izveidotu interesantu virteni.
Spocīgu Halovīnu!

4. Pašdarināti Ziemassvētku rotājumi

Nekas nav labāks par kopīgu ģimenes aktivitāti, uzsākot Ziemassvētku sezonu. Žezu Sovāža @JesusSauvage parāda, kā izveidot neaizmirstamus Ziemassvētku eglīšu rotājumus ar printeri SELPHY Square QX10.

 1. Izvēlieties iemīļotākās fotogrāfijas un izdrukājiet tās ar SELPHY Square QX10.
 2. Izgrieziet krāsaina papīra kvadrātus, kas ir nedaudz lielāki nekā fotogrāfijas, pēc tam aptiniet tos ar divām lentēm kontrastējošā krāsā un pielīmējiet tās kvadrāta vidū.
 3. Noplēsiet līmējamā fotopapīra aizmuguri un pielīmējiet fotogrāfiju centrā virs lentēm.
 4. Izduriet caurumu vienā no augšējiem stūriem, ar auklu izveidojiet cilpu, izvelciet to cauri caurumam un sasieniet.
 5. Nogrieziet garu lentes gabalu, sasieniet pušķī un pielīmējiet stūrī, nosedzot caurumu/pakaramo.
 6. Apvijiet un pielīmējiet abus lentes galus pie loksnes aizmugures, lai radītu jauku rāmīša efektu.
 7. Pievienojiet dažas zeltītas krellītes vai citus apdares elementus, lai padarītu rotājumus pavisam īpašus. Iekariniet tos Ziemassvētku eglītē vai vainagā.
Priecīgus Ziemassvētkus!

5. Izveidojiet Lieldienu bagātību meklēšanas spēli

Unikālas Lieldienu pieredzes radīšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Atmodiniet savas bērnības atmiņas, organizējot Lieldienu olu meklēšanu saviem mazajiem.

Izrotājiet olas un izveidojiet četras ainas, balstoties uz izvēlēto tematiku, kas aizvedīs pie apslēptajiem dārgumiem; sekojiet pamācībām videoklipā, kur parādīta pirātu tematika, un apskatiet tālāk sniegtos detalizētos norādījumus.

 1. Izrotājiet olas (lai atrastu savai tematikai atbilstošas idejas, varat izmantot Creative Park) un paslēpiet dārzā vai vietējā parkā tieši pirms meklēšanas.
 2. Uzņemiet fotogrāfiju ar katru vietu, kur paslēpts dārgums.
 3. Izdrukājiet fotogrāfijas ar printeri SELPHY Square QX10.
 4. Uzzīmējiet karti uz A4 formāta papīra loksnes un pielīmējiet izdrukātās fotogrāfijas, kur parādīta dārgumu atrašanās vieta.
Jūsu bērniem tas patiks!

6. Pasniedziet personalizētu ziedu pušķi

Pušķi ir brīnišķīgs bērnu pašdarināto dāvanu papildinājums. Tie noder Mātes dienai, vecvecāku apmeklējumam vai dzimšanas dienas ballītei. Rokdarbu influencere Žezu Sovāža @JesusSauvage parāda, kā dažās minūtēs izveidot personiskākus pušķus.

 1. Izveidojiet dažus fotogrāfiju turētājus, nogriežot drāti un vienu galu satinot spirālē. Pārliecinieties, ka tā ir tikpat gara kā ziedi pušķī.
 2. Izdrukājiet iemīļotākās ģimenes fotogrāfijas no sava viedtālruņa, izmantojot SELPHY Square QX10 un lietotni SELPHY Photo Layout.
 3. Ievietojiet fotogrāfijas starp drāts riņķiem un pievienojiet pušķim.
 4. Lai pušķis neizjuktu, izdrukājiet vēl vienu fotogrāfiju un piestipriniet to papīram, kas pušķi satur kopā. Lietotnē varat pievienot arī personalizētu ziņojumu!
Pārsteidziet savu mīļoto cilvēku ar īpašu dāvanu.

Saglabājiet iedvesmu visu gadu un ļaujiet radošumam jūs pavadīt ar printeri SELPHY Square QX10 un šīm rokdarbu influenceres Žezu Sovāžas (Jesus Sauvage) pamācībām.


Autors: Žezu Sovāža (Jesus Sauvage), Bušra Germula (Bouchra Ghermoul), Klēra Kaleta (Claire Kaleta).

Saistītie produkti

Saistīti raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukāšanas idejas Halovīnam

  Gadalaikam atbilstošas idejas jautriem un spocīgiem rotājumiem, tērpiem, kārumiem un citām lietām.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Iegūstiet svētku sajūtu ar foto rotājumiem

  Otrajā SELPHY Craft Club projektā Dujgu Turguta Gokpinara (Duygu Turgut Gokpinar) dalās Canon SELPHY Square QX10 printera izmantošanas pieredzē.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Izveidojiet pārsteiguma kastīti

  Lini Trīna (Lini Trinh) dalās ar savu papīra pārsteiguma kastīti, kas izgatavota, izmantojot Canon SELPHY CP1500 printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Ziemas papīra rokdarbu izaicinājums

  No Ziemassvētku eglīšu galotnes rotājumiem līdz sniegpārsliņām un bumbām — veidojiet papīra rokdarbus svētkiem ar PIXMA printeri un Creative Park.