RADOŠA DRUKĀŠANA

Gadalaikam atbilstoši papīra rokdarbi: izdrukājiet sev materiālus jautrākam Halovīnam

Papīrs un šķēres ir gatavībā. Apskatiet šīs vienkāršās idejas kartītēm, maskām, rotājumiem un citiem rudens tematikai atbilstošiem izdrukājamiem materiāliem, ko var izgatavot mājās.
Halovīna ornamenti un rotājumi izkārtoti uz koka plaukta un piekārti balti krāsotam zaram.

Halovīns kļūst arvien populārāks un ir izvērties par dienu, kurā notiek izjokošana un tiek ēsts pārāk daudz saldumu. Bet tas nenozīmē, ka jums ir jāsteidzas pirkt jaunus un dārgus tērpus vai plastmasas rotājumus. Atklājiet pārdomātās, jautrās un planētai draudzīgās papīra rokdarbu iespējas — mājās gatavotus rotājumus, pašdarinātas Halovīna maskas, atkārtoti lietojamus saldumu maisiņus un daudz ko citu.

Viss nepieciešamais ir radošā dzirksts, papīrs un Canon printeris. PIXMA TS7450 sērija ir saderīga ar plašu materiālu klāstu, piemēram, magnētisko foto papīru, ko var ievietot tā automātiskajā dokumentu padevējā, tāpēc ir lieliski piemērota dažādiem rokdarbu projektiem. Kompaktais Canon SELPHY CP1500 izdrukā augstas kvalitātes attēlus uz dažāda papīra — no pastkartīšu lieluma līdz mini uzlīmēm, lai jūs varētu izveidot savus rotājumus šī gadalaika svinībām.

Izvēlieties papīra rokdarbus, kas ļauj raisīties jūsu iztēlei, lejupielādējiet veidni vai zīmējumu, kas piesaista jūsu uzmanību, izdrukājiet uz ieteiktā papīra un izpildiet norādījumus, lai jums būtu iespaidīga spoku sezona.

Izdrukājami rotājumi

Papīra rokdarbi ar Halovīna ornamentiem, kas piekārti balti krāsotam zaram.

Creative Park piedāvā plašu veidņu klāstu ar Halovīna tematikas drukājamiem materiāliem, piemēram, šo ornamentu komplektu. Jūs atradīsiet arī informāciju par salikšanai nepieciešamo laiku un ieteicamajiem papīra veidiem.

No papīra izgatavots smīnošs izgrebtais ķirbis ar svecīti.

Šis smīnošais izgrebtais ķirbis ar svecīti lieliski izskatītos uz palodzes, un to var pielāgot, lai tas izskatītos mazāk biedējošs, ja vēlaties veidot ķirbja attēlu, kas piemērots visam gadalaikam.

Halovīns, tāpat kā daudzi svētki, iezīmē gadalaiku ritējumu — naktis kļūst garākas un dienas vēsākas. Arī daba ir viskrāšņākā, un koki mirdz sarkanās un oranžās nokrāsās.

Rudens noskaņu un krāsas varat ienest savās mājās, izdrukājot mazas, bet augstas kvalitātes fotogrāfijas ar jūsu apkārtnes dārziem vai parkiem, izmantojot kompaktu bezvadu printeri, piemēram, Canon SELPHY CP1500 vai SELPHY Square QX10. Piestipriniet fotogrāfijas atrastam zaram, skaisti izkārtojot piekārtos attēlu pie sienas, piemēram, virs kamīna, kā to izdarījusi interjera dizainere Džasmīna Robertsone (Jasmin Robertson) savā ceļvedī par dabas iedvesmotiem mājas rotājumiem. Vai arī izmēģiniet izveidot lapu noformējumu. Izdrukājiet tās uz krāsaina papīra — purpursarkanā, oranžā un melnā krāsā, lai radītu Halovīna sajūtu — un pārvērtiet par ķekariem, izmantojot caurumu un auklu.

Canon Creative Park lietotnē ir daudz Halovīna ideju un bezmaksas veidņu. Kāpēc gan neizrotāt māju ar maziem sikspārņiem, kaķiem un raganu cepurēm? Vai neiekārt logā uzrakstu “Priecīgu Halovīnu!”? Tie visi ir izdrukāti uz papīra, lai jūs varētu tos salocīt un saglabāt nākamajam gadam vai nodot atkritumos.

Halovīna maskas un tērpi

Papīra Halovīna masku klāsts, kas izkārtots uz galda zem plakāta “Priecīgu Halovīnu!”.

Creative Park piedāvā daudz Halovīna masku veidņu, tostarp melnus kaķus un pūces ar lielām acīm, kas varētu būt lielisks sākumpunkts jūsu tērpa dizainam. Pieejama pat raganas cepure un slota.

Bērniem patiks izmantot savu enerģiju un iztēli, pašiem gatavojot tērpus. Sāciet ar pašdarinātu Halovīna masku. Izmantojiet Canon matēto foto papīru, lai iegūtu spilgtas krāsas, un izdrukājiet ar Canon PIXMA printeri. Vienkāršais un daudzpusīgais Canon PIXMA G650 ar sešām krāsvielu tintēm piedāvā izcilu kvalitāti. Kad maska ar acīm ir izgriezta, piestipriniet gumijas katrā pusē, izveidojot caurumiņus vai ar līmi vai līmlenti.

Pēc tam izdomājiet rudenīgus T kreklu dizainus. Lai godinātu šo gadalaiku, varat izvēlēties ķirbjus vai krūzi karsta kakao. Ja vēlaties, varat arī parādīt savu baisāko pusi, melnus kaķus vai skeleta kaulu komplektu, kas lieliski izskatās izdrukā uz melna materiāla. Padariet tos īpašus, izveidojot saskaņotu komplektu, kurā ir jūsu bērnu vārdi un gads, vai izveidojiet pilnu komplektu visai ģimenei.

Atkārtoti lietojami ledusskapja magnēti

Roka, kas novieto magnētus ar melnu kaķi pie plīts.

Šīs melno kaķu veidnes ir lieliski piemērotas virtuves rotāšanai pirms ballītes šajā gadalaikā. Papīra rokdarbu izgatavošana var arī satuvināt ģimeni, dodot brāļiem un māsām iespēju veidot ciešāku saikni, panākot kopīgus radošos sasniegumus.

Jūs pat varat izveidot rotājumus, ko gadu no gada var piestiprināt pie ledusskapja vai spoguļa rāmja — paštaisītos magnētus varat piestiprināt pie jebkuras metāla virsmas. Viss nepieciešamais ir Canon PIXMA printeris un Canon magnētiskais foto papīrs.

Neaizmirstiet svētku laikā savā tuvumā turēt Canon kameru vai viedtālruni, lai varētu ierakstīt īpašus mirkļus, to rašanās brīdī. Pēc tam varat tos izdrukāt, izmantojot Wi-Fi savienojumu ar savu Canon PIXMA printeri un Canon PRINT lietotni, lai izdrukātu attēlus albumam, pie sienas piestiprināmus rotājumus vai magnētus un varētu ar tiem dalīties ar draugiem un ģimeni, turpinot izdzīvot notikumus arī turpmākajos gados. Varat arī viegli izveidot kolāžas, kalendārus un plakātus ar viedtālruni, izmantojot Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotni. Izpaudiet savas radošās ieceres, un šis Halovīns kļūs neaizmirstams.

Svētku maisiņi, uzlīmes un dāvanas

Divi keksi ar cukuru, kas dekorēti ar Halovīna tematikas kūciņu karodziņiem.

Šie vienkāršie tematiskie kūciņu karodziņi ir lielisks projekts, ar ko sākt. Veidņu izgriešana ir laba iespēja bērniem pilnveidot sīkās motorikas prasmes. Noteikti uzraugiet mazākus bērnus.

Lapa ar rudens tematikas attēliem nāk ārā no kompakta Canon printera.

Īpašas rudens tematikas grāmatzīmes varētu būt lieliskas dāvanas, ko ielikt Halovīna ballīšu maisiņos, un tās ir vienkārši izveidojamas Canon SELPHY Photo Layout lietotnē.

Māja izskatās labi un patiesi gatava svētkiem, un visa ģimene ir saģērbta. Esat gatavs sākt ballīti! Lietotnē Creative Park atradīsiet daudz pielāgojamu ielūgumu, aplokšņu un Halovīna kartīšu. Varat tās izdrukāt ar PIXMA printeri uz pastkartes lieluma divpusējā matētā papīra, kuram vidū ir locījuma līnija, kā arī aploksne mājās gatavotām kartītēm. Ja vēlaties izmantot kādu savu attēlu, pastkaršu lieluma papīrs Canon SELPHY CP1500 printerim ir jau iepriekš apdrukāts ar līnijām markai un adresei.

Papīra Halovīna tūtas ir perfekti piemērotas ballītes uzkodu servēšanai, un Halovīna maisiņi būs lieliska dāvana viesiem, ko ņemt līdzi uz mājām. Līdzās saldumiem un ķirbju kūkas šķēlei jūs varat piepildīt savus gardumu maisiņus ar personalizētām piemiņas lietām. Kāpēc gan neizdrukāt tematisko uzlīmju loksnes ar Canon SELPHY CP1500 printeri, lai izrotātu penāļus, spoguļus un tālruņus? Varat pat izveidot grāmatzīmes ar mīļākajām šīs dienas fotogrāfijām, izmantojot funkciju Bookmark Layout (Grāmatzīmju izkārtojums) lietotnē SELPHY Photo Layout. Tas ir tik ātri un vienkārši izvēlēties, pielāgot un drukāt tieši no lietotnes ar printeri SELPHY CP1500.

Lai arī ko jūs darītu šajā rudenī, noteikti papildiniet to ar šī gadalaika burvību, izmantojot PIXMA vai SELPHY printeri un kādu radošu pieskārienu.

Autors Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

Saistītie produkti

Saistītie raksti