How to print yourself a happy Halloween

HALOVĪNA ROKDARBI

Kā ar drukāšanu panākt jautrāku Halovīnu

Atklājiet aizraujoši vieglās pašgatavotu dekorāciju, kostīmu un citu projektu iespējas šajā Halovīnā. Viss nepieciešamais ir radošā dzirksts, papīrs un PIXMA printeris. Vienkārši izvēlieties savai iedvesmai atbilstošu projektu, lejupielādējiet veidni, izdrukājiet uz ieteicamā papīra un izpildiet norādījumus — jums būs iespaidīgs Halovīns!

Izdekorējiet māju Halovīna svētkos

Decorate your home for Halloween
Smieklīgas un biedējošas Halovīna dekorācijas.

Piešķiriet mājām sezonai atbilstošu spocīgu prieku ar šīm jautrajām un vienkāršajām rokdarbu idejām: plakātu “Priecīgu Halovīnu!”, papīra ķirbja lukturi un Halovīna kartītēm.

Get Inspired Halloween
Pievienojiet savus attēlus un pielāgotu sava radošā veikuma kopiju no lietojumprogrammas Creative Park.

Bērniem patiks arī pašiem izveidot Halovīna somiņas, kas ir lieliski piemērotas kārumiem. Izpētiet vairāk tematisko drukājamo iespēju visai ģimenei Creative Park tīmekļa vietnē vai lietojumprogrammā*.

Izveidojiet Halovīna kostīmu (biedējošu sejas masku un T kreklu)

Get Inspired Halloween mask DYI
Tas tiešām ir tik vienkārši, kā pateikt viens, divi, trīs.

Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt pašam sava kostīma izgatavošanu mājās. Vispirms sejas maskas. Kad sagādāts Canon MP-101 matētais fotopapīrs vai Plus Glossy II papīrs, lejupielādējiet ķirbja sejas maskas veidni — vai Frankenšteina un raganas masku drosmīgajiem — un izdrukājiet to. Izgrieziet to (arī acis), pievienojiet gumijas katrā pusē, izveidojot caurumiņus vai ar līmi vai līmpapīru.

Get Inspired Halloween CNT

Vai esat gatavs kādu nobiedēt ar savu T kreklu? Tas prasa tikai piecas jautras darbības. Iegādājieties attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem, izvēlieties dizainu, melnu T kreklu, kura sastāvā ir vismaz 50% kokvilnas, un sagatavojiet gludekli; pēc tam izpildiet šos norādījumus.

Izveidojiet Halovīna nagu dizainu

Creative Halloween nail stickers.
Radošas Halovīna nagu uzlīmes.

Uzdrīkstieties šajā Halovīnā apģērbties citādi un izbaudiet komplimentus, uz kuriem varēsiet atbildēt “Tas ir manu roku darbs.” Ja jums ir PIXMA TS8350 sērijas printeris un attēls vai dizains, kas patīk, to ir vienkārši uzlikt uz nagiem.

Jums būs nepieciešamas izdrukājamās nagu uzlīmes un Nail Sticker Creator, kas paredzēts Canon lietojumprogrammai operētājsistēmā Android vai iOS. Tajā izvēlieties vampīrisku dizainu — vai izveidojiet pats savu — pēc tam izdrukājiet un uzlieciet uzlīmes uz nagiem.

Get Inspired Halloween CNT

Ļaujiet vaļu savam radošumam šajā Halovīnā.

*Ar lietojumprogrammu Creative Park saderīgie printeri.

Saistīti raksti
Reimagine your wardrobe

RADOŠA DRUKĀŠANA

Pārveidojiet savu garderobi

T krekli ar paziņojumiem, personalizētas auduma somiņas… vienkāršs ceļvedis auduma apdrukai.

Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

ROKDARBI AR PRINTERI

Šī ir sezona, kad jābūt radošam, — sešas lietas, ko pats varat izgatavot šajos Ziemassvētkos, izmantojot savu printeri

Esiet radošs un šajā svētku sezonā izgatavojiet pats savas Ziemassvētku dāvanas, dekorācijas un spēles. Visus šablonus var bez maksas lejupielādēt un izdrukāt.

Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem