RADOŠA DRUKĀŠANA

Īstenojiet savus radošos rokdarbu projektus ar SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu

Pieredzējusī rokdarbu veidotāja un blogere Emma Dževela (Emma Jewell) parāda, kā radīt dzirkstošus projektus ar Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.
Roka, kas ņem apdrukātu loksni ar košiem attēliem no Canon SELPHY CP1300 printera, ko ietver krellītes, kaklarotas un krāsainas diagrammas.

Rokdarbu speciāliste un māksliniece Emma Dževela (Emma Jewell) pēc dabas ir cilvēks, kas visu dara ar aizrautību un prieku. No viņas Instagram plūsmas, kas ir pārpilna ar visām varavīksnes krāsām un piepildīta ar iedvesmojošiem rokdarbiem, līdz viņas ikmēneša “Craft and Cocktail Club” — Emma ir aizrāvusies ar lietu izgatavošanu, jo īpaši izmantojot spīdumus.

“Es domāju, ka jebkuram cilvēkam ir talants veidot rokdarbus, ir tikai jāatrod, kāds tas ir,” saka Emma, kuras rokdarbu zīmols ir Sassy Crafting un kura pirms pieciem gadiem kļuva par pašnodarbinātu rokdarbnieci.

Pati sev atzinusies, ka mīl krāsas un spīdumus un lietas kārto varavīksnes krāsu secībā, Emma piekrita izaicinājumam parādīt, cik interesants bija darbs ar Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu. Lietojumprogramma sniedz iespēju ne tikai veidot interesantu fotoattēlu izkārtojumu, bet to var izmantot arī kā radošu mākslas un dizaina rīku, kas piedāvā filtrus, tekstu, zīmodziņus un grafiku, tāpēc ir ideāli piemērota albumiem un interesantiem personīgajiem fotoattēlu projektiem. Kad esat apmierināts ar radīto darbu, Canon SELPHY CP1300 portatīvais fotoprinteris ar Wi-Fi sniedz iespēju iedvesmojošās montāžas uzreiz izdrukāt.

Šeit Emma parāda, kāpēc bezmaksas Canon SELPHY Photo Layout kolāžu veidošanas lietojumprogramma kopā ar Canon SELPHY CP1300 minifoto printeri ir perfekts radošo darbu veidošanas komplekts.

1. Ideju apkopošana

Daudz krellīšu un kaklarotu blakus papīra loksnei ar kaklarotu un rokassprādžu attēliem.

Emma ar blogu veidošanu nodarbojas kopš 2014. gada, un viņa ir radījusi saturu tādiem zīmoliem kā Hobbycraft, Cricut un Trimcraft. Viņai patīk veidot unikālus pašdarinātus radošos darbus, nevis pirkt preces veikalā.

“Man patīk veidot albumus un personalizētu apģērbu,” saka Emma. Viņa izmantoja SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu, lai apkopotu radošo projektu idejas. “Es guvu iedvesmu — dažādi raksti un krāsas — džinsiem, kurus vēlējos personalizēt, dažas idejas krāsainiem mākslas darbiem, ko var likt pie sienas, izšūtai kosmētikas somiņai ar fliteriem un rotām ar 90. gadu plastikas krellītēm un ķēdi.

“Es apkopoju idejas no visām vietām, tostarp Pinterest. Es tiešām vēlējos kaut ko darīt ar džinsiem un ziediem un biju domājusi par margrietiņām. Es izmantoju lietojumprogrammu, lai to saliktu kopā un redzētu, kurš dizains labi izskatās.

2. Iedvesmojošo ideju rediģēšana

Auduma margrietiņas, papīra gabals ar margrietiņu attēliem un attēls ar džinsiem ar margrietiņām uz tām uz baltas virsmas.

Lietojumprogrammas izkārtojums Combination (Apvienojums) ļauj izkārtot dažāda lieluma fotoattēlus, un Emma izmantoja šo opciju, lai izveidotu fotokolāžu ar margrietiņām džinsiem, kurus viņa vēlējās personalizēt.

Auduma margrietiņas, papīra gabals ar margrietiņu attēliem un attēls ar džinsiem ar margrietiņām uz tām uz violetas virsmas blakus Canon SELPHY CP1300 printerim.

SELPHY Photo Layout lietojumprogrammai ir dažādas opcijas filtru, zīmodziņu, teksta un grafikas pievienošanai, kas ļauj radīt jūsu personīgo fotokolāžu.

SELPHY Photo Layout lietojumprogrammā var izvēlēties sešas izkārtojuma iespējas.

Atlasīšana un drukāšana: ar šo iespēju tiek izveidots viens attēls.

N attēli: ar šo opciju papīra lapu sadala vienmērīgi divās, četrās vai astoņās daļās.

Jaukšana: ar šo opciju automātiski sajauc fotoattēlus ar dažādām malu attiecībām, izveidojot kolāžas veida attēlus.

Grāmatzīme: ar šo opciju izveido izkārtojumu divās gareniskās slejās.

Apvienojums: ar šo iespēju sakārto dažāda lieluma fotoattēlus kopā (lai pēc drukāšanas tos varētu sagriezt).

Etiķete: ar šo opciju attēlus var izmantot, lai izveidotu kvadrātveida vai mazas etiķetes.


Ja esat lejupielādējis lietojumprogrammas jaunāko versiju, varēsiet izveidot grāmatzīmes izkārtojumu ar diviem dažādiem dizainiem, lai nebūtu jāatkārto viens un tas pats dizains. Rokdarbu veidotājiem ir arī iespēja izvēlēties teksta vai grafikas krāsu no uzlabotā krāsu piedāvājuma, kā arī pielāgotu pārklājumu, lai panāktu unikālu kāda punkta UV efektu, kas dažas attēla vietas padara spīdīgākas nekā citas, paverot intriģējošas radošās iespējas.

Emma izmantoja vairākus izkārtojumus savu ideju kārtošanai. “Dažiem es pievienoju tekstu un uzlīmes,” viņa saka. “Džinsu augšdaļā es pievienoju ziedu uzlīmes, lai redzētu, kā tās izskatīsies. Lietojumprogramma man arī sniedza iespēja pievienot punktotu fonu vienā daļā,” skaidro Emma. “Es izmantoju trīs attēlus un punktoto laukumu, lai pievienotu piezīmes, ja vēlētos.”

3. Dizaina drukāšana

Krāsainu radošo materiālu komplekts un izdrukas apkārt Canon SELPHY CP1300 printerim.

Emmai patīk krāsas un spīdumi, un viņas krāsainais dizains lieliski tiek īstenots ar Canon SELPHY CP1300, kas drukā kartītes lieluma izdrukas ar izvēlēto apdari.

Canon SELPHY CP1300 printeris, kas drukā papīra loksni ar četriem dažādiem dzirkstošiem rakstiem.

Canon SELPHY CP1300, kas ir saderīgs ar Apple AirPrint, atvieglo interesantu momentuzņēmumu radīšanu, lai tos varētu pielikt pie ziņojumu dēļiem un sienām.

Emmas izdrukas, kuras viņa ātri un vienkārši izveidoja ar Canon SELPHY CP1300 portatīvo printeri, atbilda viņas prečzīmei — košajam stilam. “Krāsas bija patiešām spilgtas, un bija redzamas visas nokrāsas, ko vēlējos parādīt. Es pat izdrukāja mazu krāsu diagrammu vienam no tiem, un tā tiešām parādīja krāsas, kas līdzīgas tām, kas bija ekrānā,” saka Emma.

“Man patika, cik ātri printeris SELPHY CP1300 drukāja. Attēla nosūtīšana no lietojumprogrammas uz printeri ir patīkama, ātra un vienkārša procedūra. Ja mainīju savas domas, bija vienkārši izslēgt vai ieslēgt kādas citas funkcijas, lai izdrukātu citu versiju. Man patīk 6 x 4 collu formāta papīrs, jo vienā loksnē var izdrukāt vairākus attēlus.”

SELPHY Photo Layout lietojumprogramma ir arī saderīga ar Canon SELPHY Square QX10 portatīvo printeri.

4. Iedvesmas atrašana rokdarbu projektam

Kosmētikas somiņa ar spīdošu loksni, aukliņu un fliteriem, kas novietoti uz tās, blakus attēlam ar baltiem zābakiem ar spīdīgu hologrāfisko efektu.

Ar vienu iedvesmojošu attēlu, piemēram, šo hologrāfisko zābaku pāri, var lieliski uzsākt radošo projektu. “Apavi ar hologrāfiskajiem elementiem bija sākuma punkts,” skaidro Emma. “Piemērs ar apģērbu, kam varētu piestāvēt šī kosmētikas somiņa.”

Emmas galvenais padoms topošajiem rokdarbu veidotājiem bija izmantot kādu jautru tēmu, lai uzsāktu projektu un turpinātu to attīstīt. “Gūstiet pēc iespējas vairāk iedvesmas”, viņa saka. “Pēc tam atlasiet vienu attēlu, ar ko sākt, — vai nu tā ir krāsa, priekšmets, kuru vēlaties personalizēt, vai vienkārši attēls ar kādām kurpēm — izmantojiet to kā sākuma punktu.”

Emmas idejas parasti rodas, kad viņa risina kādu problēmu un vēlas izveidot kādu priekšmetu, nevis doties uz veikalu, lai nopirktu gatavu risinājumu. “Es nēsāju līdzi piezīmju blociņu lietām, kas ienāk manā prātā, kamēr klīstu apkārt,” viņa saka. “Es domāju par lietām, kuras vēlētos valkāt vai izmantot savās mājās. Es nepērku lietas, bet domāju, kā gan varētu šo lietu izgatavot.

Neatkarīgi no tā, vai rokdarbu idejas izpētāt ar portatīvo Canon SELPHY CP1300 vai SELPHY Square QX10 printeri, SELPHY Photo Layout lietojumprogramma var palīdzēt paust jūsu radošumu ar fotoattēlu kolāžām.

Lai gūtu vairāk iedvesmas rokdarbiem — no rokdarbu taureņiem līdz noskaņu kolāžām — noklikšķiniet šeit.

Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistītie produkti

Saistīti raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Radiet visu gadu

  Apskatiet Žezu Sovāžas (Jesus Sauvage) iedvesmojošās idejas printerim SELPHY Square QX10.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Izveidojiet pārsteiguma kastīti

  Lini Trīna (Lini Trinh) dalās ar savu papīra pārsteiguma kastīti, kas izgatavota, izmantojot Canon SELPHY CP1500 printeri.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Iegūstiet svētku sajūtu ar foto rotājumiem

  Otrajā SELPHY Craft Club projektā Dujgu Turguta Gokpinara (Duygu Turgut Gokpinar) dalās Canon SELPHY Square QX10 printera izmantošanas pieredzē.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Jūsu dzīves vīziju kolāža

  Iekārtojiet telpu atbilstoši savam stilam, izmantojot Canon SELPHY Square QX10 printeri.