MOMENTUZŅĒMUMU PRINTERI

Mazā kamera un printeris momentuzņēmumiem: izpaudiet sevi ar Canon Zoemini S2

Modes blogere Izija Manuela (Izzy Manuel) izmanto Canon Zoemini S2, lai efektīgāk parādītu savu retro stilu ar momentuzņēmumu izdrukām.
Trīs Canon Zoemini S2 baltā, zaļā un rozīgi zeltainā krāsā stāv uz galda, un tos ietver drēbes un izdrukātas pašbildes.

Kad pēdējo reizi ritinājāt attēlus savā viedtālrunī? Iespējams, sastapāties ar pārsteigumiem — tikšanos, kuru bijāt piemirsis un kas pēkšņi uzpeldēja atmiņā. “Man tālrunī ir kādi 24 000 fotoattēlu,” saka ilgtspējīgās modes un dzīvesstila blogere Izija Manuela (Izzy Manuel), kurai patīk retro stila apģērbs. “Puse no tiem ir pašbildes. Bet otra puse ir atmiņas, kuras vēlētos redzēt vairāk — Ziemassvētku vakariņas vai vakari, kuros bijušas nejaušas tikšanās ar universitātes laika draugiem. Dzīvi padara īpašu ne tikai lielie notikumi, bet arī mazās lietas, un mēs visi to sapratām koronavīrusa pandēmijas laikā,” viņa piebilst.

Mūsdienās nēsājot līdzi viedtālruņus un portatīvās kameras visur, kur dodamies, uzņemam vairāk attēlu nekā jebkad agrāk. Katru gadu tiek uzņemts miljardiem fotoattēlu, bet daudzi no tiem paliek SD kartēs vai tālruņu galerijās, vācot digitālos putekļus.

Sieviete guļ gultā, smejas un skatās savā viedtālrunī.

Retro stila modes blogere Izija Manuela (Izzy Manuel) izmantoja Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini, lai parādītu savu stilu, pievienotu apmales un filtrus, padarot izdrukas personalizētas.

Sieviete sēž uz zila skapīša, viņas Canon Zoemini S2 nobalansēts uz grāmatu kaudzes priekšplānā.

Canon Zoemini S2 var savienot ar viedtālruni, nolikt, piemēram, uz grāmatu kaudzes, iestatīt taimeri un pēc tam tālrunī var skatīties, ko fotografējat,” saka Izija.

Atmetiet debates par tālruņiem un kamerām — tie abi var darboties tandēmā. Jums nav nepieciešama īpaša ierīce, lai izmantotu Canon Zoemini S2 un Canon Mini Print lietojumprogrammu, un attēlus varat lejupielādēt tieši lietojumprogrammā, izmantojot viedtālruni. Attēlus varat lejupielādēt arī no digitālās kameras, piemēram, Canon PowerShot G7 X Mark III, savā viedtālrunī, lai šādi izdrukātu, izmantojot lietojumprogrammu. Varat piekļūt arī pakalpojumos Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox vai iCloud saglabātajiem kadriem, lai tos izdrukātu, atrodoties jebkurā vietā.

Izija parāda, ka jūs varat būt radošs, iedvest jaunu dzīvi vecajiem attēliem un izveidot jaunus attēlus, kurus vēlēsieties atkal un atkal apskatīt kā izdrukas un kurus var saglabāt un lolot, izmantojot Canon portatīvos printerus.

1. Pielāgojiet savas izdrukas

Sieviete viedtālrunī Canon Mini Print lietojumprogrammā attēlam pievieno ikonas un filtrus.

Izmantojot Bluetooth®, var saistīt Canon Mini Print lietojumprogrammu ar sociālo tīklu kontiem, lai no tiem iegūtu kadrus un piešķirtu tiem jaunu izskatu, izmantojot filtrus, rāmīšus un uzlīmes.

Sieviete skatās uz dažādām ikonām un uzlīmēm Canon Mini Print lietojumprogrammā.

Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini izdrukām var pievienot ne tikai ikonas un emocijzīmes, bet arī tekstu.

Izija ir no paaudzes, kas izaugusi digitālā pasaulē, bet viņa augstu vērtē arī drukāšanu un analogo lietu autentisko izskatu. Vizuāli šī retro sajūta apvienojas ar viņas mīlestību pret retro stilu un ilgtspējīgu modi, un Canon Zoemini S2 ir ideāls rīks, lai panāktu modernā un retro stila kombināciju.

Izvēlei pieejami vairāku krāsu mazie un intuitīvi lietojamie Canon Zoemini S2, kuriem ir trīs režīmi — āra, portretu un pašbilžu. Ar tiem var izveidot spilgtus retro stila kadrus, pēc izvēles pievienojot apmali. “Tā priekšpusē ir spogulis ar gredzenveida apgaismojumu tā ārpusē, un tas lieliski noder pašbildēm,” saka Izija.

Pirms izdrukājat attēlus, ar Canon Zoemini S2 varat apskatīt fotoattēlu arī tiešajā skatā, lai pārliecinātos, ka jūs un jūsu mīļie kadrā ir pilnā fokusā.

Rāmīši, uzlīmes, dažādas formas un izkārtojums — Canon Mini Print lietojumprogramma piedāvā daudz veidu, kā personalizēt attēlus.

“Es neesmu ļoti tehniska, bet man lietojumprogrammu bija vienkārši izmantot,” sakas Izija. “Filtri piešķīra patiešām jaukus efektus, un man patika pašbildēm kopā ar draugiem pievienot sirsniņu un smaidīgu seju emocijzīmes, lai rotaļīgā veidā atspoguļotu to, kas notiek attēlā. Tās ir tik jaukas — tās man atgādina japāņu “kawaii” (smaidīgās sejiņas).”

2. Izmantojiet izdrukas tērpa plānošanai

Sieviete košas krāsas džemperī izvelk jaku no drēbju skapja.

Izijai kā modes blogerei viss drēbju skapis ir pilns ar dažādiem krāsainiem tērpiem, ko viņa izmanto fotosesijām. Viņai tās patīk fotografēt ar Canon Zoemini S2.

Sieviete uzņem fotogrāfiju ar sevi spogulī, izmantojot Canon Zoemini S2.

Dažādu tērpu izdruku izgatavošana Izijai bija lieliska iespēja radīt dažādas apģērbu kombinācijas un parādīt savu stilu.

Izija strādā kā modes blogere, un Canon portatīvie printeri ir pierādījuši sevi kā labi izskata plānošanas rīki. “Ja man bija liela fotosesija, kurā vilku vairākus atšķirīgus tērpus, vispirms varēju sevi nofotografēt ar visiem tērpiem un izdrukāt attēlus, lai man būtu informācija par to, ko tieši valkāšu,” viņa saka. “Canon Zoemini S2 ir aprīkots ar taimeri, kas patiešām atvieglo šo procesu, un tā elegantais izskats ar plūstošajām līnijām,” piebilst Izija, “to pašu par sevi padara par modes aksesuāru.” “Metāliskais efekts un krāsas ir ļoti jaukas. Ja es veidotu fotosesiju, man tas būtu rokās kā rekvizīts!”

Neatkarīgi no jūsu aizraušanās Canon Zoemini S2 kamera un printeris to atdzīvinās. “Varat fotografēt savu dārzu vai iemīļoto dabas skatu visu gadu, lai parādītu, kā tas mainās dažādās sezonās,” saka Izija.

3. Radoši parādiet savus kadrus

Sieviete izliek attēlus uz ierāmēta dēļa ar aukliņu.

Tikpat ērti kopīgojami kā kadri sociālajos tīklos — Canon Zoemini S2 izdrukas varat iedot draugiem kā dārgas draudzības apliecinājumus.

Cilvēks tur attēlu, kamēr tas tiek izdrukāts no Canon Zoemini printera.

Baltās apmales, ko var pievienot Canon Zoemini S2 attēliem, piešķir momentuzņēmumiem nostalģisku analogās dzīves sajūtu un saglabā Izijas retro stila noskaņu. Izmantojot Canon Zoemini, varat pievienot apmales Canon Mini Print lietojumprogrammā. Varat to izdarīt arī kamerā ar Canon Zoemini S2, izmantojot melno pogu.

“Kad mācījos universitātē, man bija vesela siena noklāta ar kolāžas fotogrāfijām ar draugiem,” Izija atceras. Canon Zoemini printeris un Canon Zoemini S2 to ļoti atvieglo, pārveidojot digitālos kadrus ilgstoši kalpojošās, uzlīmējamās 2 x 3 collu izdrukās dažās minūtēs. Katra fotogrāfija tiek drukāta ar ZINK™ tehnoloģiju, kas ir izturīga pret nosmērēšanos, saplīšanu un ūdeni. Varat izmantot arī kolāžu rīku, lai izveidotu uzlīmju plakātus, kas veidoti no četriem vai deviņiem mozaīkveida attēliem. Ar Canon portatīvajiem printeriem jūs varat būt spontāns, uzņemt momentuzņēmumus un tos uzreiz izdrukāt.

Šī iespēja papildus to pārnēsāšanas ērtībām padara tos par lielisku papildinājumu ballītēm vai kāzām, piemēram, izveidojot savu personīgo foto kabīni. “Jūs varat reāllaikā izveidot pasākuma laika grafiku vai dalīties ar sava gada stāstu, uzņemot divus kadrus mēnesī,”saka Izija. Pēc drukāšanas varat sakārtot attēlus kā mākslas darbus vai stāstus albumos vai pielikt pie sienām vai jebkur citur, sākot no ledusskapja durvīm līdz dzimšanas dienas kartītēm.

Cilvēks liek rokas somiņā zilu Canon Zoemini S2.

Canon Zoemini S2 kamera un printeris ir līdzīga lieluma kā viedtālrunis, un to ir ērti ieslidināt rokas somiņā vai kabatā un ņemt līdzi visur, kur dodaties, lai izmantotu spontānos brīžos.

Cilvēks uzņem pašbildi ar Canon Zoemini S II, izmantojot spoguli un gredzenveida apgaismojumu.

Spogulis un gredzenveida apgaismojums Canon Zoemini S2 priekšpusē padara to par ideālu rīku perfektu pašbilžu uzņemšanai.

“Citas priekšrocības ir iespēja attēliem pievienot tekstu un izdrukāt tos, atrodoties jebkurā vietā,” skaidro Izija. “Varētu būt ērti arī veikt vizuālas piezīmes, kad esmu ārā. Es to izmantotu līdzīgi kā Pinterest, bet nepārtraukti neskatītos ekrānā. Ja es ietu garām kaut kam, kas mani iedvesmotu, es varētu to nofotografēt, paturēt izdruku kabatā un pēc tam atsaukties uz to, kad iegādājos retro stila apģērbu, lai varētu izveidot līdzīgu izskatu pieejamākā un ilgtspējīgākā veidā.”

“Nekad nekautrējieties, ja vēlaties uzņemt fotogrāfijas. Ja ir viena lieta, ko esam iemācījušies pēdējā pusotra gada laikā, — jums ir jāizmanto visas iespējas.” Apbruņojusies ar universālo kameru un printeri, piemēram, Canon Zoemini S2, vai kameras un printera kombināciju, piemēram, viedtālruni vai videoblogu kameru un Canon Zoemini printeri, jūs varat ikdienas mirkļus pārvērst burvīgās, ilgstošās atmiņās. Jūsu iztēle ir vienīgais ierobežojums tam, kur jūs aizvedīs jūsu izdrukas.

Uzziniet, kā dalīties ar savu radošumu un piešķiriet brīvību savam stāstam — Free Your Story.Autors Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

Saistītie produkti

Saistītie raksti