KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

Ilgstošas atmiņas: veidojiet miniizdrukas, kuras ir vērts ielikt kāzu albumā

Uzziniet, kāpēc Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini printeris ir lielisks kāzu aprīkojums gan jums, gan viesiem.
Sievietes rokas ielīmē kāzu miniizdrukas albumā, un viņai blakus ir balts Canon Zoemini S2.

Tieši mazie prieka mirkļi kāzās veido neaizmirstamākās fotogrāfijas. Smiekli, asaras un glāžu šķindoņa, dažādām paaudzēm kopīgi svinot, kad nereti apkārt skraida mazākie viesi, kuru sejas ir nosmērētas ar kūkām. Dažreiz profesionālie fotogrāfi, kuri ir aizņemti ar perfektu kadru radīšanu, var nepamanīt šos mazos mirkļus lielajā dienā. Bet kāpēc gan kāzu viesi nevarētu iemūžināt šos neredzētos mirkļus?

Ar kabatas formāta Canon Zoemini S2, kas apvieno fotoprinteri un kameru, kāzu momentuzņēmumu un pašbilžu uzņemšana ir pavisam vienkārša. Šeit mēs dalāmies ar dažām radošām idejām par to, kā jūs un jūsu viesi varat izmantot kameru un Canon Zoemini momentuzņēmumu printeri, lai atrastu šādus vērtīgus mirkļus un ar tiem dalītos.

Lielisks veids, kā pārvarēt neveiklības sajūtu

Vīrietis un sieviete uzņem pašbildi ar rozā Canon Zoemini S2. Kamera ir fokusā, bet pāris ir izpludināts.

Ar iebūvētu spoguli un gredzenveida apgaismojumu Canon Zoemini S2 ir ideāli piemērots pašbildēm, jo īpaši kāzu pašbildēm, kad parasti viesi ir saposušies un ir noskaņoti izklaidēties.

Neatkarīgi no tā, vai kāzas notiek tropiskā pludmalē, gleznainā, brīnišķīgā ēkā vai pasākumu telpā virs vietējā bāra vai restorāna, parasti tajās satiekas nepazīstami cilvēki. Iespējams, esat ieplānojuši dažas spēles pēc ceremonijas, lai mudinātu viesus iepazīties, un kopīga fotografēšanās var būt dabisks un lēts veids, kā viesi var pārvarēt neveiklības sajūtu.

Momentuzņēmumu kamera uz īpaša viesu sagaidīšanas galda ar šampanieša glāžu piramīdu un dažiem jautriem rekvizītiem vai kāzu viesu grāmatu var radīt ideālas fotografēšanas iespējas un raisīt sarunas.

Lieliskas vietas miniprintera novietošanai

Melns Canon Zoemini S uz viesu grāmatas kāzās.

Canon Zoemini S2 ir lielisks aprīkojums kāzām. Viesi var iestudēt paši savus improvizētos fotokadrus un uzreiz redzēt rezultātus ar krāšņu miniizdruku. Vēl īpašāku to padara tas, ka viesi var pat parakstīt savas izdrukas vai uzlikt īsu ziņojumu uz apmales.

Divi Canon Zoemini printeri uz galda, uz kura ir šķīvis ar kūku un daži dzērieni.

Canon Zoemini printeris sver tikai 160 g, tas ir elegants un viegls, tāpēc var neuzkrītoši papildināt galdus ar kāzu kūkām, spēlēm un citiem priekšmetiem. To ir arī ārkārtīgi vienkārši lietot.

Novietojot Canon Zoemini S2 fotoprinteri un kameru blakus kūkai vai atmiņu grāmatai, viesus var iedrošināt uzņemt fotoattēlus un tos izdrukāt. Savukārt, ja viesim viedtālrunī jau ir saglabāts kāds lielisks kadrs no iepriekšējās dienas daļas, Canon Zoemini printeris izveido savienojumu, izmantojot Bluetooth, un parūpējas par drukāšanu jūsu vietā, izmantojot lietotni Canon Mini Print. Pēc tam viesi var pielīmēt izvēlēto attēlu blakus ar roku rakstītam vēstījumam, pievienojot viesu grāmatai vēl vienu elementu, kas paliks atmiņā.

Izmantojot Canon Zoemini kopā ar Canon ZINK 1,3 collu iepriekš sagrieztajām apaļajām uzlīmēm, izmantojot lietotni Canon Mini Print, var uzreiz no tālruņa izdrukāt uzlīmes. Draugi un ģimene var vienkārši fotografēt, drukāt, noplēst aizmuguri un ielīmēt kāzu momentuzņēmumu viesu grāmatā vai albumā.

Pašu izveidota fotokabīne

Sieviete uzņem pašbildi ar zilu Canon Zoemini S2.

Ja vēlaties bez izdevumiem izveidot pagaidu fotokabīni, varat izmantot lietotnes Canon Mini Print tiešā skata funkciju kopā ar Canon Zoemini S2, lai iestatītu taimeri, kas dos laiku ideāla kadra iekomponēšanai.

Divas jaunas sievietes apskata krāsainu miniizdruku kolekciju ar viņu attēliem, kam ir pievienots teksts un zīmējumi.

Lietotne Canon Mini Print ietver zīmējumus, tekstu, rāmīšus un pat papildinātās realitātes (AR) efektus.

Fotokabīnes ir jautrs un neformāls veids, kā mudināt savus pieaugušos kāzu viesus atraisīties, kļūt rotaļīgiem un atbrīvot savu iekšējo bērnu. Tās ir lieliski piemērotas arī bērniem, it īpaši ja ir kaste ar drēbēm, lai pārģērbtos, kas piepildīta ar smieklīgām piepūšamām lietām, no papīra izgrieztiem priekšmetiem, pārsteidzošām parūkām, milzīgām saulesbrillēm un muļķīgām cepurēm.

Fotokabīņu izveides iespējas ir milzīgas — no attēlu uzņemšanas uz ziedu fona līdz milzīga izgriezta fotoattēlu rāmja izveidei, lai viesi tajā varētu pozēt. Canon Zoemini S2 kopā ar lietotni Canon Mini Print ļauj uzņemt grupu kadrus ar parocīgu taimeri un tālvadības slēdzi, kas viesiem sniedz iespēju radīt un izdrukāt sentimentālas piemiņas vietas, kas liks smieties vēl daudzus gadus pēc tam.

Pēc kāzu dienas savāciet izdrukas un izveidojiet kolāžu, kurā parādīta svētku noskaņa. Varat to ierāmēt. Šāds attēls jūsu mājās noteikti ienesīs enerģisku noskaņu un jautri kontrastēs ar tradicionālākiem kāzu fotoattēliem.

Nenokavējiet mirkli!

Canon Zoemini S2 printeru izvēle zilganzaļā, baltā un rožaini zeltainā krāsā.

Canon Zoemini S2 piedāvā aptuveni 25 fotoattēlus vienā uzlādes reizē, un tajā ir arī Micro SD kartes slots, tāpēc ir viegli saglabāt visus momentuzņēmumus, lai tos izdrukātu vēlāk.

Viesu sagaidīšanas vietā notiek daudz maģisku lietu, jo, svinībām turpinoties nakts stundās, viesi atbrīvojas un dejās iesaistās arī tie cilvēki, no kuriem to vismazāk gaidījāt un kuri to atļaujas tikai šādos pasākumos. Bieži vien oficiālais fotogrāfs un filmu veidotājs jau ir aizgājis, tāpēc jūsu draugi un ģimenes locekļi var iemūžināt šos spontānos mirkļus ar kameru.

Kāpēc gan neierīkot savu pašbilžu punktu netālu no deju laukuma, kur var uzņemt momentuzņēmumus, izdrukāt tos un dalīties ar iecienītākajiem attēliem? Canon Zoemini S2 fotoprinteris ir lieliski piemērots šim nolūkam, un tas ir pieejams zilganzaļā, baltā un rožaini zeltainā krāsā, lai jūs varētu to izvēlēties atbilstoši ballītes tematikai.

Ja viesiem naktī pēc dejošanas joprojām ir pietiekami daudz enerģijas, viņi var pat personalizēt savas izdrukas ar efektiem un rāmīšiem, izmantojot lietotni Canon Mini Print. Turklāt, ja papīrs beigsies, kamera saglabās attēlus Micro SD kartē, lai tos vēlāk izdrukātu.

Lieliski piemērots jebkuram gadījumam

Canon Zoemini izdrukas piekārtas pie lampiņu virtenes loga priekšā.

Canon ZINK TM fotopapīrs ir izturīgs pret nosmērēšanos un ūdeni, tāpēc tā ir lieliska augstas kvalitātes izvēle izmantošanai kopā ar Canon Zoemini printeri.

Canon Zoemini S ar izdruku izlasi un nozīmīti blakus fotoalbumam ar uzrakstu “Team Bride” priekšpusē.

No kāzām un dzimšanas dienām līdz dienām, kurus spontāni pavadāt kopā ar draugiem, — Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini ir lieliski piemēroti jebkuram gadījumam.

Lai uzņemtu kāzu fotogrāfiju momentuzņēmumus, ir neierobežotas iespējas, un, izveidojot savu kāzu mirkļbirku, vēlāk varat pārlūkot visus viesu attēlus no jūsu īpašās dienas un izdrukāt tos, kas jums patīk. Ja jūtat māksliniecisku iedvesmu, izvēlieties savus iecienītākos attēlus no viedtālruņa un izmantojiet 2 x 3 collu Canon ZINKTM fotopapīru ar Canon Zoemini printeri, lai izdrukātu izvēlētos attēlus. Varat tos arī nosūtīt kā pateicības apliecinājumu viesiem. Izdrukas ir pilnībā izturīgas pret notraipīšanu, ūdeni un plīšanu, tāpēc varat savas iecienītākās izdrukas pielīmēt pie spoguļiem, tālruņu maciņiem vai klēpjdatoriem vai arī ielīmēt papīra albumā un žurnālā.

Tomēr Canon Zoemini un Canon Zoemini S2 ir paredzēti ne tikai kāzām. Tie ir lieliski piemēroti visiem dzīves gadījumiem, piemēram, dzimšanas dienām, izlaidumiem, reliģiskām ceremonijām un jebkuram brīdim, kad, iemūžinot mirkli un to izdrukājot, tiek saglabātas atmiņas. Attēlu varat piespraust vai uzdāvināt kādam citam — varat arī izdrukāt vairākas viena un tā paša attēla kopijas, lai dalītos ar grupas attēlu ar visām tajā redzamajām personām.

Esiet radošs ar lietotni Canon Mini Print

Sieviete, kas savā viedtālrunī izmanto lietotni Canon Mini Print. Viņas priekšā uz galda atrodas Canon Zoemini S2 un albums, kas noklāts ar kāzu miniizdrukām.

Kāzu viesi var stilizēt savas fotogrāfijas viedtālrunī, izmantojot lietotnes Canon Mini Print filtrus.

Divas apaļas fotouzlīmes ar pašbildēm.

Varat pat izveidot interesantas apaļas uzlīmes, lai dalītos ar draugiem, izmantojot Canon ZINK iepriekš sagriezto apaļo uzlīmju papīru.

Radošie kāzu viesi, iespējams, vēlēsies izdarīt ko vairāk, lai izveidotu momentuzņēmumu kolekciju, un lietotne Canon Mini Print nodrošina daudz funkciju, lai izmantotu priekšrocības, ko sniedz jautra teksta fonta, stilīgu rāmīšu un pat papildinātās realitātes (Augmented Reality, AR) efektu pievienošana.

Pieejama arī viedā kolāžas funkcija, ar kuru varat atlasīt trīs, četrus vai deviņus iecienītākos attēlus, lai pēc tam lietotne piedāvātu vairākus radošus veidus, kā tos parādīt. Pilnīga sadarība ar Canon Zoemini un Canon Zoemini S2, izmantojot Bluetooth — viesi var uzņemt, rediģēt un drukāt 2 x 3 collu fotoattēlus viesu veidotai kāzu fotoattēlu kolekcijai ar visām tām personām, kas šo dienu ir padarījušas īpašu.


Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistītie produkti

Saistītie raksti