Canon EF 50mm f/1.2L USM

EF 50mm f/1.2L USM

Īpaši ātrais EF 50 mm f/1.2L USM ar neticamo f/1.2 maksimālo diafragmas atvērumu ir izcils objektīvs vāja apgaismojuma apstākļos. Objektīvs sniedz iespēju precīzi un radoši kontrolēt fokusu un asuma dziļumu.

Ieguvumi

  • Liels f/1.2 atvērums
  • USM automātiskais fokuss
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums nevainojamam fona izpludinājumam
  • No attāluma nodrošina informāciju zibspuldzes sistēmai E-TTL II
  • Mīksta somiņa un objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 50mm f/1.2L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ļoti ātrs maksimālais atvērums


f/1.2 liels maksimālais atvērums nodrošina izcilu ātrumu, uzņemot attēlus vājā apgaismojumā. Objektīvs nodrošina arī precīzu fokusa kontroli, ļaujot panākt radošu efektu ar ārkārtīgi seklu asuma dziļumu.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Piederumi


Objektīva komplektā ir iekļauts objektīva pārsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 50mm f/1.2L USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products