Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Saderīgs ar visām EOS fotokamerām, tostarp bezspoguļu fotokamerām, izmantojot EF-EOS M stiprinājuma adapteri

Objektīvs ar fiksētu fokusa garumu un izcilām makrofotogrāfiju uzņemšanas iespējām

Objektīvam EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM ir patiesa makro palielinājuma attiecība 1:1, līdz ar to fotografējamais objekts reālajā dzīvē ir tikpat liels kā uz kameras sensora. Šis daudzpusīgais objektīvs nodrošina lieliskus rezultātus, fotografējot portretus un bez statīva uzņemot filmas, pateicoties tā iespējām panāk seklu asuma dziļumu ar brīnišķīgu boke efektu, kā arī iekļautajai tehnoloģijai Hybrid Image Stabilization un vieglajai konstrukcijai.

Objektīvs EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM ir lieliski piemērots tālāk norādītajam lietojumam.

Asas makrofotogrāfijas

Daudziem Canon objektīviem ir attēlu stabilizētājs (Image Stabilizer, IS), kas var kontrolēt kameras izkustēšanos, ja tiek uzņemts, to turot rokās, tomēr šim objektīvam ir pārsteidzoša sistēma Hybrid Image Stabilizer, kas pretdarbojas regulārai leņķveida un sāniskai kustībai, kura pastiprinās, uzņemot īpaši tuvus tuvplānus.

Hybrid IS ON IS OFF

Attēls ar ieslēgtu (ON) sistēmu Hybrid Image Stabilizer un attēls ar izslēgtu (OFF) jebkāda veida attēla stabilizēšanu.

Nobīdes un izkustēšanās

Nobīdes veida izkustēšanās notiek, ja kamera kustas paralēli attēlu sensora ainai, un tā ir ievērojami izteiktāka uzņemot makrofotogrāfijas. Parasti makrofotogrāfiju uzņemšanai nepieciešams stabils trijkājis, tomēr jaunā sistēma Hybrid IS palīdz samazināt leņķveida un nobīdes veida kameras izkustēšanos. Tas sniedz vairāk iespēju samazināt dabisko kameras izkustēšanos un reaģēt uz objekta kustību vai pozīcijas maiņu, tādējādi makrofotogrāfijās nodrošinot asus objektus.

Shift-blurring

Unikāls objektīvs

Ātra un klusa reakcija lielisku rezultātu sasniegšanai

Vismazākais traucēklis var sabojāt perfekti izplānotu dzīvo kadru, tomēr USM motoriņa izcili ātrā un klusā automātiskā fokusēšana kopā ar 100 mm fokusa garumu nodrošina vislabāko rezultātu sasniegšanu, saglabājot pietiekami lielu attālumu, lai neizbiedētu objektu. Izmantojiet iebūvētā fokusa ierobežotāja slēdzi, lai vēl vairāk palielinātu automātiskās fokusēšanas ātrumu, ierobežojot fokusu noteiktā attāluma diapazonā.

IMG_0308
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

L sērijas konstrukcijas kvalitāte

Objektīvs EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM pieder prestižajai L sērijai, kas izstrādāta no augstākās kvalitātes materiāliem un ir izolēta pret sliktiem laikapstākļiem, lai tā būtu pietiekami izturīga uzņemšanai jebkādos apstākļos.

Šis objektīvs ir lieliska izvēle portretiem, jo īpaši zemās dispersijas (Ultra-Low Dispersion, UD) objektīva elements noņem hromatisko aberāciju un 9 lapiņu apļveida diafragmas atvērums ar f/2.8 nodrošina izcilu boke efektu.

Apvienojot izcilo sistēmu Hybrid IS, f/2.8 diafragmas atvērumu un USM automātiskās fokusēšanas sistēmu, šis ir patiešām unikāls objektīvs ar izcilu darbību — populārs to lietotāju vidū, kuri laiku pa laikam uzņem makrofotogrāfijas, kā arī to vidū, kuri vēlas šajā jomā specializēties.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM

Daudzpusīgs objektīvs, kas ir lieliski piemērots portretiem

Objektīvs EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM ir lielisks diviem nolūkiem paredzēts fotografēšanas aprīkojuma papildinājums — lielisks objektīvs portretu fotografēšanai, kas ļauj piekļūt īpaši tuvu objektiem, saglabājot neticamu asumu.

Brīnišķīgi portreti ar kristālskaidrām detaļām

Objektīvs EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM sniegs visu, ko sagaidāt no objektīva ar fiksētu fokusa garumu. Tā izcilā optikas kvalitāte un lieliskā spēja uzņemt īpaši smalkas detaļas teicami noder, ja portretos ir jāizceļ sejas vaibsti.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Perfekta perspektīva

100 mm fokusa garums ir perfekti piemērots portretiem, sniedzot iespēju iegūt skaistus tuvplānus bez sejas vaibstu izkropļošanas. Sistēma Hybrid Image Stabilization ļauj uzņemt brīnišķīgus attēlus — arī turot kameru rokās un vājā apgaismojumā.

Nonovērsiet uzmanību no detaļām

f2.8 diafragmas atvērums ļauj iegūt seklu asuma dziļumu, radot attāluma iespaidu. Tas ļauj objektu atdalīt no fona un piesaista uzmanību tai fokusētajai detaļai, kuru vēlaties izcelt.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Tehniskie dati

Lūdzu, noklikšķiniet uz pogas tālāk, lai skatītu visus objektīva EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM tehniskos datus.

Papildaprīkojums