Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM ir pirmais īstais makro objektīvs EF-S sērijā. Dinamisks un kompakts objektīvs ar ātru fokusēšanu, kas ļauj iegūt izteiksmīgas detaļas, ko cilvēka acs nespēj uztvert.

Priekšrocības

  • Aptuveni 96 mm fokusa garums (35 mm formāts)
  • Kompakts un viegls
  • Augsta izšķirtspēja, kontrasts un attēla kvalitāte visā kadrā
  • Ātra automātiskā fokusēšana ar ļoti klusu USM
  • Pilna laika manuālā fokusa ignorēšanas funkcija
  • Super Spectra pārklājums

Detalizētas funkcijas

Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM —iegūstiet plašāku informāciju

Tuvplāni


Objektīvs EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM attēla sensorā var fokusēt attēlus faktiskajos izmēros, tāpēc fotogrāfi var pilnībā izmantot makro iespējas ar EF-S sērijas objektīviem. Efektīvais fokusa garums ir aptuveni 96 mm (35 mm formātā), tāpēc fotogrāfi var iegūt izcilus tuvplānu rezultātus. Minimālais fokusa attālums ir tikai 20 cm, tāpēc objektiem varat pietuvoties ļoti tuvu, aizpildot visu kadru ar augstas precizitātes attēlu.

Miniatūru objektu pasaule


EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM ir saderīgs ar EF-S stiprinājuma EOS kamerām, tāpēc šis objektīvs ļauj atklāt jaunas fotografēšanas dimensijas. Dabas ainavu fotogrāfi noteikti novērtēs iespēju uzņemt neskartas dabas skaistumu līdz sīkākajām detaļām. Tā kā objektīvs attēlu uz sensora var atveidot pat dabiskajā izmērā, jūsu auditorija tiks ievilināta pārsteidzošā ceļojumā pa miniatūru objektu pasauli.

Fona izpludinājums


Portretu fotogrāfiem patiks strādāt ar lielo atvērumu, kas sašaurina lauka dziļumu un izveido skaistu fona izpludinājumu, šādi ar dramatiskiem efektiem izceļot objektu.

Viegls objektīvs


Objektīvs EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM ir ļoti daudzpusīga aprīkojuma sastāvdaļa, turklāt tas sver ļoti maz. Gandrīz nedzirdamais ultraskaņas motors garantē izcili ātru un precīzu automātiskās fokusēšanas darbību, turklāt ir pieejama pilna laika manuālās ignorēšanas funkcija.

Izšķirtspēja un kvalitāte


Vairāk nekā 60 gadu pieredze optiskajā tehnoloģijā ir ļāvusi iegūt objektīvu, kas nodrošina ļoti augstas kvalitātes attēla standartus. Apvienojot Canon objektīvu tehnoloģijas, tiek garantēta augsta izšķirtspēja, spilgtums, kontrasts un līdzsvarota krāsu atveide, kā arī vienlīdz augsti standarti visos fokusēšanas attālumos.

Digitālajiem fotoattēliem


Šis objektīvs ir speciāli paredzēts digitālajiem fotoattēliem, un tam ir īpašas formas objektīva elementi un Super Spectra pārklājumi, kas novērš dubultošanos un mirgošanu, ko var radīt atspīdums no kameras sensora. Ekskluzīvs izvēles objektīva pārsegs vēl vairāk samazina atspīduma iespēju.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.