Canon TS-E 17mm f/4L

TS-E 17mm f/4L

Objektīvs TS-E 17 mm f/4L ir paredzēts arhitektūras fotografēšanai — tas nodrošina zemu kropļojuma līmeni un izcilu asumu no vienas malas līdz otrai,kā arī neatkarīgu noliekšanas un nobīdes mehānisma rotāciju.

TS-E 17mm f4L

Ieguvumi

  • Īpaši plats 17 mm objektīvs ar noliekšanas un nobīdes mehānismu
  • Zema līmeņa kropļojumi un augsta izšķirtspēja
  • ± 6,5° noliekšana un ±12 mm nobīde
  • Neatkarīga noliekšanas vai nobīdes rotācija
  • Asfēriskie un UD objektīva elementi
  • Zemfrekvences viļņu garuma struktūras un Super Spectra pārklājums
  • Apaļš atvērums

Detalizēti par funkcijām

Canon TS-E 17mm f/4L  — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Paplašina noliekšanas un nobīdes izmantošanas iespējas fotografēšanā


Objektīvs TS-E 17 mm f/4L ir īpaši plata leņķa objektīvs ar noliekšanas un nobīdes mehānismu, kas nodrošina platleņķa skatus kamerām ar APS-C un pilnkadra sensoriem. Noliekšanas un nobīdes kustības var pagriezt neatkarīgi vienu no otras, kas ļauj atsevišķi kontrolēt asuma dziļumu un perspektīvu, tādējādi uzlabojot objektīva pielāgojamību.

Plašas pārvietošanas iespējas


Ar 104° diagonālu skata lauku un ±6,5° noliekšanu, ±12 mm nobīdi un ±90° rotāciju objektīvs TS-E 17 mm f/4L ir viens no visefektīvākajiem šāda veida objektīviem. Ir ietverta arī noliekšanas un nobīdes mehānisma fiksēšana, kas nodrošina, ka izvairīsities no nevēlamām kustībām.

Augstas precizitātes objektīva elementi


Augstas precizitātes, liela diametra lieta stikla asfērisks objektīva elements nodrošina izcilu izšķirtspēju un zema līmeņa kropļojumus no vienas malas līdz otrai. Hromatiskā aberācija — raksturīga platleņķa uzņemšanai — ir novērsta ar četriem UD (īpaši zemas dispersijas) elementiem.

Zemfrekvences viļņu garuma struktūras pārklājums


Canon patentētais objektīva elementu pārklājums, kas izstrādāts lietošanai digitālajā fotografēšanā, palīdz samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko izraisa iekšējā atstarošanās, lai nodrošinātu asus un skaidrus attēlus.

Izturīgs korpuss


Canon L sērijas objektīvi ir izgatavoti, lai būtu piemēroti regulārai lietošanai visprasīgākajos apstākļos. Papildu aizsardzību nodrošina izolācija, kas aizsargā pret laikapstākļiem un putekļiem. Ir ietverts arī objektīva aizsegs un somiņa.

Optika bez svina


Visā objektīva TS-E 17 mm f/4L konstrukcijā ir izmantots videi draudzīgs stikls bez svina.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon TS-E 17mm f/4L , tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.