DSLR kameru objektīvi

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Augstas kvalitātes tālummaiņas objektīvs ar inovatīvu objektīva displeju un tehnoloģiju Nano USM — lielisks savvaļas dzīvnieku un sporta fotografēšanai.

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

 • Āra sporta veidi

  Radiet ilūziju, ka esat nokļuvis darbības epicentrā. Uzņemiet kadrus ar perfektām servēm, vārtu guvumiem, kas šķita neiespējami, un prieku par gūtajiem vārtiem.

 • Savvaļas dzīvnieki

  Piekļūstiet dabai tuvāk, nekā jebkad agrāk esat iedrošinājies, un uzņemiet ekskluzīvus kadrus ar putniem lidojumā, dzīvniekiem safari parkā vai klusā atpūtas brīdī dabas parkā.

 • Ceļojumi

  Ceļojumu fotografēšana nav tikai pasaules apceļotājiem — arī ekskursijas, atpūtas brīži un mirkļa iedvesmotas emocijas veido atmiņas, ko ir vērts saglabāt.

Pietuviniet attālus objektus

Maksimālais 300 mm telefoto fokusa attālums palīdz piekļūt objektam un aizpildīt ar to kadru. Tas ir lielisks standarta fotografēšanas aprīkojuma papildinājums, lai paplašinātu uzņemšanas iespējas.

Tehnoloģija Nano USM sniedz iespēju ātri, vienmērīgi un klusi fokusēt objektus. Līdz ar to šis objektīvs ir lieliski piemērots tādu objektu fotografēšanai, kas ātri pārvietojas, kā arī nepārtrauktas skaņas un dabiskas tālummaiņas uzņemšanai filmēšanas laikā.

Tehnoloģija Nano USM sniedz iespēju ātri, vienmērīgi un klusi fokusēt objektus. Līdz ar to šis objektīvs ir lieliski piemērots tādu objektu fotografēšanai, kas ātri pārvietojas, kā arī nepārtrauktas skaņas un dabiskas tālummaiņas uzņemšanai filmēšanas laikā.

Lieliska attēla kvalitāte

9 lapiņu apļveida diafragmas atvērums palīdz atdalīt objektu no apkārtnes un veidot brīnišķīgi izpludinātu fonu. Integrēti, īpaši UD objektīva elementi palīdz arī samazināt hromatisko aberāciju un veidot lieliskas izšķirtspējas un augstas kvalitātes attēlus visā tālummaiņas diapazonā.

Skatiet informāciju ar ietverto objektīva informācijas displeju

Inovatīvs objektīva informācijas displejs ir novietots objektīva augšpusē, lai uzreiz pat vājā apgaismojumā varētu redzēt galveno informāciju. Tas ir ļoti noderīgi, ja uzņemat filmu, izmantojot tiešo skatu — jūs nodrošināsit vienmērīgu materiālu un varēsit arī pārbaudīt fokusa attālumu un asuma dziļumu ar dažādiem diafragmas atvērumiem.

Viegls, kompakts dizains

EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM ir lieliski piemērots uzņemšanai jebkurā vietā un arī ceļojumu laikā, jo tā svars ir tikai 710 g un lielums ar ievilktu objektīvu ir 14,55 cm.

Vai man nepieciešams jauns objektīvs?

EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM aizvieto EF 70-300 mm f/4-5.6 IS USM, un tam ir uzlabota optiskā veiktspēja un konstrukcija.
Canon Camera

Moderna optikas konstrukcija

Izsmalcināta optika, kas ietver īpaši zemas dispersijas (Ultra Low Dispersion, UD) objektīva elementu, nodrošina lielisku attēlu kvalitāti ar augstu kontrastu un izšķirtspēju visā tālummaiņas diapazonā pat sarežģītos uzņemšanas apstākļos.

Uzlabots attēlu stabilizators

Objektīva EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM attēlu stabilizators samazina kameras izkustēšanās ietekmi par 4 pakāpēm, ļaujot izmantot par 4 pakāpēm mazāku aizslēga ātrumu nekā parasti un joprojām iegūstot asus kadrus.

Canon Camera
Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Saistītie produkti

Piederumi

 • Objektīva vāciņš E-67 II

  Aizsargā objektīvu no putekļiem

 • Objektīva blende ET-74B

  Aizsargā objektīvu no sānu gaismas

 • Objektīva somiņa LP1222

  Kompakta objektīva somiņa

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.
Uzziniet vairāk