Rock climber landscape close up portrait action

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Augstas kvalitātes tālummaiņas objektīvs ar inovatīvu objektīva displeju un tehnoloģiju Nano USM — lielisks savvaļas dzīvnieku un sporta fotografēšanai.

Izcila veiktspēja, uzņemot no attāluma

Lieliski piemērots āra sporta veidu un savvaļas dzīvnieku fotografēšanai. EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM ir saderīgs gan ar pilnkadra, gan APS-C sensoriem EOS DSLR kamerās.

Plašāku informāciju skatiet saderības lapā

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USMpack shot straight on
Close up sports action

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

Pietuviniet attālus objektus

Maksimālais 300 mm telefoto fokusa attālums palīdz piekļūt objektam un aizpildīt ar to kadru. Tas ir lielisks standarta fotografēšanas aprīkojuma papildinājums, lai paplašinātu uzņemšanas iespējas.

Augstas veiktspējas fokusēšana

Tehnoloģija Nano USM sniedz iespēju ātri, vienmērīgi un klusi fokusēt objektus. Līdz ar to šis objektīvs ir lieliski piemērots tādu objektu fotografēšanai, kas ātri pārvietojas, kā arī nepārtrauktas skaņas un dabiskas tālummaiņas uzņemšanai filmēšanas laikā.

Uzziniet vairāk par fokusēšanas tehnoloģijām

NANOUSM

Lieliska attēla kvalitāte

9 lapiņu apļveida diafragmas atvērums palīdz atdalīt objektu no apkārtnes un veidot brīnišķīgi izpludinātu fonu. Integrēti, īpaši UD objektīva elementi palīdz arī samazināt hromatisko aberāciju un veidot lieliskas izšķirtspējas un augstas kvalitātes attēlus visā tālummaiņas diapazonā.

Fact action close up bird wildlife

Skatiet informāciju ar ietverto objektīva informācijas displeju

Inovatīvs objektīva informācijas displejs ir novietots objektīva augšpusē, lai uzreiz pat vājā apgaismojumā varētu redzēt galveno informāciju. Tas ir ļoti noderīgi, ja uzņemat filmu, izmantojot tiešo skatu — jūs nodrošināsit vienmērīgu materiālu un varēsit arī pārbaudīt fokusa attālumu un asuma dziļumu ar dažādiem diafragmas atvērumiem.

Viegls, kompakts dizains

EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM ir lieliski piemērots uzņemšanai jebkurā vietā un arī ceļojumu laikā, jo tā svars ir tikai 710 g un lielums ar ievilktu objektīvu ir 14,55 cm.

Holiday travelling landscape shot
Landscape mountain range

Vai man nepieciešams jauns objektīvs?

EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM aizvieto EF 70-300 mm f/4-5.6 IS USM, un tam ir uzlabota optiskā veiktspēja un konstrukcija.

Moderna optikas konstrukcija

Izsmalcināta optika, kas ietver īpaši zemas dispersijas (Ultra Low Dispersion, UD) objektīva elementu, nodrošina lielisku attēlu kvalitāti ar augstu kontrastu un izšķirtspēju visā tālummaiņas diapazonā pat sarežģītos uzņemšanas apstākļos.

Small plane flying lake

Uzlabots attēlu stabilizators

Objektīva EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM attēlu stabilizators samazina kameras izkustēšanās ietekmi par 4 pakāpēm, ļaujot izmantot par 4 pakāpēm mazāku aizslēga ātrumu nekā parasti un joprojām iegūstot asus kadrus.

Low light close up child bike ride

Galerija

Piederumi

Saistītie produkti