Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300 mm f/4-5,6L IS USM ir daļa no Canon prestižās L sērijas, kas piedāvā izcilu sniegumu ar daudzveidīgu tālummaiņas diapazonu un pirmšķirīgu attēla kvalitāti spēcīgā un kompaktā dizainā.

Ieguvumi

  • Augsta snieguma telefoto tālummaiņas objektīvs
  • Daļa no Canon atzītās L sērijas
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • Divi UD elementi
  • Augsta izturība pret putekļiem un ūdeni
  • 8 aizvara plāksnīšu apaļā diafragma
  • Klusa un ātra automātiskā fokusēšana
  • Saderība ar trijkāja stiprinājumu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augsta snieguma telefoto tālummaiņas objektīvs


Ar fokusa attāluma diapazonu 70-300 mm EF 70-300 mm f4-5,6L IS USM ir kompakts un daudzveidīgs telefoto tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti. Ideāls dzīvās dabas un sporta fotogrāfiem, kā arī fotožurnālistiem un portretistiem.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko sniegumu ar visērtāko lietošanu, un tiem ir augsta izturība pret putekļiem un mitrumu.

4 soļu attēla stabilizators


4 soļu optiskais attēlu stabilizators — īpaši radīts objektīva konkrētajam fokusa attāluma diapazonam — darbojas, lai novērstu attēla izplūdumu, kas var rasties, veicot uzņemšanu, turot kameru rokās, vai pie maziem aizslēga ātrumiem. Automātiskās panoramēšanas meklēšana nodrošina efektīvu sniegumu, izsekojot kustīgus priekšmetus, un tā kā IS sistēma ir balstīta objektīvā, rezultāti ir redzami skatu meklētājā kadrēšanas laikā.

Divi UD elementi


Krāsainības novirzes tiek novērstas, izmantojot divus UD objektīvus, kas nodrošina optimālu attēla kvalitāti un asumu.

Radošs fona izplūdums


EF 70-300 mm f4-5,6L IS USM astoņu asmeņu apaļā apertūra rada skaistu fona izplūdumu, liekot priekšmetam izcelties ar pamanāmu efektu.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Labs statiskais griezes moments laicīgi apstādina fokusējošo lēcu grupu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas neizmantošana ir iespējama, neizslēdzot AF režīmu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.