Canon EF 70-200mm f/4L USM

EF 70-200mm f/4L USM

Augstas veiktspējas telefoto tālummaiņas objektīvs Objektīvs EF 70–200 mm 1:4 L USM ļauj iegūt teicamu attēla kvalitāti dažādās situācijās. Kompaktais un vieglais dizains padara šo objektīvu par lielisku ceļojumu sabiedroto.

Ieguvumi

  • L sērijas optika
  • Viegls un kompakts
  • Vienmērīgs f/4 maksimālais atvērums
  • Fluorīta un UD objektīva elementi
  • Ātra automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums liegam fona izpludinājumam

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-200mm f/4L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Profesionālas funkcijas


Visos fokusa garuma iestatījumos ir pieejams f/4 maksimālais atvērums, tāpēc aizslēga ātrums nemainās, regulējot objektīva tālummaiņu. Nekustīgs priekšējais elements vienkāršo filtru, piemēram, polarizētāju un diferencētāju, lietošanu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Piederumi


Objektīva komplektā ir iekļauts objektīva aizsegs un mīksta somiņa.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-200mm f/4L USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.