Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Kompakts telefoto objektīvs, kas ļauj tuvināt darbību. Attēlu stabilizētājs pasargā no izplūdušiem kadriem kameras nejaušas sakustēšanās dēļ. STM tehnoloģija nodrošina vienmērīgu un klusu fokusēšanu, uzņemot filmas.

Ieguvumi

  • Tuviniet tālus objektus, fotografējot dabu un sportu
  • Vienmērīga, klusa STM fokusēšana, uzņemot filmas
  • Attēlu stabilizators samazina kadru izplūšanu kameras sakustēšanās dēļ
  • Vieglas, kompaktas konstrukcijas objektīvs, kuru var paņemt līdzi it visur
  • Vienkārši lietojama konstrukcija, kas nodrošina izcilu attēlu kvalitāti

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Iespaidīga tālummaiņa ar kompaktu telefoto objektīvu


Ar EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM var tuvināt darbību. Tas ir lieliski piemērots dabas, sporta un ceļojumu fotografēšanai un ir perfekts sabiedrotais EOS kameras 18–55 mm standarta objektīviem. Tas apvieno iespaidīgu telefoto objektīva veiktspēju ar lielisku attēlu kvalitāti un intuitīvu vadību.

Optiskais attēla stabilizators


Telefoto objektīvam EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM ir Canon attēlu stabilizēšanas tehnoloģija, kas palīdz iegūt asus attēlus. Tas ļauj aizslēgam darboties par 3,5 iedaļām lēnāk nekā parasti un aizsargā no kameras kustību izraisītās ietekmes – noderīgi vājā apgaismojumā vai uzņemot ar lielas tālummaiņas iestatījumiem. Nosakot panoramēšanu, stabilizēšanas funkcija tiek automātiski izslēgta vai nu horizontālā, vai vertikālā virzienā, sniedzot ātruma sajūtu kustīgu objektu fotoattēlos.

STM tehnoloģija


Telefoto objektīvs EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM ir aprīkots ar soļu motora (STM) tehnoloģiju, lai panāktu vienmērīgu un klusu fokusēšanu, uzņemot videofilmas ar EOS kameru, un ātru, precīzu automātisko fokusēšanu, uzņemot fotoattēlus. STM fokusēšana ir tik klusa, ka kameras mikrofons to neuztver, un videofilmas skaņu ierakstā nav lieku traucējumu.

Izcilas attēlu kvalitātes nodrošinājums


Telefoto objektīvā EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS STM ir izmantoti UD (Ultra-low Dispersion – ārkārtīgi maza dispersija) stikla elementi un Super Spectra objektīvu pārklājumi, lai visā tālummaiņas diapazonā nodrošinātu dzidrus, asus attēlus ar lielu kontrastu. Diafragmas atvērums ar septiņām lapiņām paaugstina ārpus fokusa esošo zonu kvalitāti, lai objekts izceltos uz neuzkrītoša, izpludināta fona.

Paredzēts lielisku fotoattēlu uzņemšanai


Manuālais fokusa gredzens ļauj ātri un ērti jebkurā laikā precīzi regulēt fokusu, bet tuvākais fokusa attālums 0,85 m ļauj fotografēt mazus objektus. Priekšējais elements nerotē, ļaujot ērti izmantot filtrus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.