The perfect blend of handling and great design

EOS R

Ideāls darbības un lieliska dizaina apvienojums

EOS R ir kompakta un viegla kamera, kas ir mazāka par citām EOS pilnkadra DSLR kamerām. Tās ergonomiskais dizains nodrošina fantastisku lietošanu. Tajā ietvertas visas ierastās augstas kvalitātes EOS kameru funkcijas, turklāt tā piedāvā arī jaunas un pārsteidzošas funkcijas, kas vēl vairāk uzlabo uzņemšanas pieredzi.

Kompakts un ergonomisks dizains

Kopš brīža, kad savās rokās paņemsit kameru EOS R, jūs sajutīsit, cik ērta ir tās lietošana. Tā pieder EOS saimei, un tai ir tāda paša stila rokturis kā DSLR modeļiem. Arī LCD ekrāna intuitīvā izvēlnes sistēma EOS lietotājiem būs pazīstama. Vadīklām ir viegli piekļūt, turklāt tiek piedāvāta vienkārša papildu pielāgošana atbilstoši personīgajām vēlmēm, nodrošinot vēl ērtāku darbu. EOS R ir tieši tāda kamera, kādu vēlaties.

Compact, ergonomic design
Compact, ergonomic design

Grozāms skārienekrāns

EOS R 3,15 collu grozāmais skārienekrāns ir gaišs, skaidrs un ar neticamu punktu daudzumu — 2,1 miljons punktu atveido augstas izšķirtspējas attēlus un ierakstītās filmas skaidri un ar lielisku asumu. To var pielāgot visdažādākajiem leņķiem, lai uzņemtu objektus, kam grūti piekļūt, bet ekrāna atspīdums tiek ievērojami samazināts ar Canon tehnoloģiju Clear View II. Iespēja mainīt LCD ekrāna krāsu toni palīdz arī salāgot kadrus ar vēlamo ainas apskates veidu.

Jums varētu patikt
Related connect upload

EOS R

Izveidojiet savienojumu, augšupielādējiet un kopīgojiet jebkurā vietā

Related tell your stories

EOS R

Parādiet savus stāstus 4K video kvalitātē un aizpildiet ekrānu ar detaļām

Related article brent

EOS R

Jauni radošu iespēju standarti

Vari-angle touch screen

Skatu meklētājs, kas atšķiras

Uzņemot ar EOS R 3,69 miljonu punktu elektronisko skatu meklētāju (Electronic Viewfinder, EVF), varat redzēt pilnīgi visu ainu un, tā kā turat to pie acs, tiek sniegta tradicionālai fotografēšanai līdzīga pieredze. Tas nodrošina arī papildu priekšrocības, kas nav tradicionālajam optiskajam skatu meklētājam: varēsit apskatīt, kā izskatīsies gatavais attēls reāllaikā, un varēsit skaidri redzēt objektu arī gandrīz tumsā. Ja skatu meklētājs nav pielikts pie acs, iebūvēts sensors automātiski ieslēdz attēlu ekrānā, taupot akumulatora jaudu. Skatu meklētāju var izmantot arī video filmēšanai spilgtā gaismā, līdz ar to pāriešana no fotografēšanas uz filmēšanu ir daudz vienkāršāka.

Fokusēšanas funkcijas

Kad uzņemat ar EVF, varat ātri un precīzi izvēlēties automātiskās fokusēšanas zonas, izmantojot fokusēšanu ar skārienu un vilkšanu. Izmantojot šo funkciju, varat efektīvi izmantot skārienekrānu ka skārienpaliktni, kamēr skatāties skatu meklētājā. Situācijās, kad priekšroku dodat objekta manuālai fokusēšanai, izmantojiet EOS R fokusa palielināšanas vai maksimālā fokusa funkcijas, lai vēl precīzāk iestatītu asumu.

Focusing features

Pielāgojama daudzfunkciju josla

EOS R inovatīvās funkcijas ietver unikālu daudzfunkciju joslu. Tā ir ar skārieniem vadāms interfeiss, ko var pielāgot dažādām funkcijām — no automātiskās fokusēšanas kontroles līdz ISO jutības vai baltā balansa iestatīšanai. Tā ir līdzīga labi pazīstamajai EOS vadības ripai, bet tās priekšrocība ir klusā darbība un uzlabota aizsardzība pret laikapstākļiem.

Customisable multi-function bar

Izturīgs korpuss ar izolāciju pret dažādiem laikapstākļiem

EOS R izturīgais magnija sakausējuma korpuss piedāvā augsta līmeņa aizsardzību. Tam ir uzlabota aizsardzība pret putekļiem un mitrumu — šobrīd pret dažādiem laikapstākļiem visizturīgākā Canon bezspoguļu kamera.

Jūs varētu interesēt