Connect upload share

EOS R

Izveidojiet savienojumu, augšupielādējiet un kopīgojiet jebkurā vietā

EOS R kamera ir daudzpusīga un pielāgojama — tā ietver jaunākās savienojamības funkcijas, lai attēlus varētu kopīgot ar citām ierīcēm, un atvieglo svarīgu darbu nosūtīšanu, marķēšanu ar ģeogrāfiskām atzīmēm un dublēšanu.

Vienkārša kopīgošana.

EOS R piedāvā Bluetooth un Wi-Fi savienojumu, lai ērti izveidotu savienojumu ar jūsu viedtālruni un citām ierīcēm, kā arī kopīgotu materiālus. Iebūvētais Bluetooth izmanto vienmēr ieslēgtu zemas enerģijas protokolu, lai automātiski izveidotu savienojumu ar saderīgām ierīcēm, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu. Pārskatiet, kopīgojiet un uzņemiet no attāluma tiešā skata attēlus un video tikai ar vienu pieskārienu.

Pārsūtiet un dublējiet, kamēr atrodaties ceļā

EOS R var automātiski nosūtīt attēlus tieši uz tālruni, planšetdatoru vai datoru, ar kuru tas savienots pārī, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu. Viss, kas jums jādara, — jāieslēdz Wi-Fi savienojums ar savu mobilo ierīci vai Wi-Fi saite ar datoru. Tā ir noderīga funkcija ikvienam, kam nekavējoties jādublē savs darbs, piemēram, fotožurnālistiem, kas uzņem sensitīvās situācijās.

GPS datu pievienošana

Ainavu un ceļojumu fotogrāfiem patiks EOS R GPS funkcija, izmantojot mobilo ierīci. Ja uzņemšanas laikā ir savienojums ar saderīgu viedierīci, izmantojot Bluetooth, EOS R var apkopot GPS datus un automātiski tos pievienot attēliem, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu. Līdz ar to ir vienkārša atrašanās vietu identificēšana un, atgriežoties mājās, tiek piedāvāta noderīga rediģēšanas funkcija.

Jums varētu patikt
Related tell your stories

EOS R

Parādiet savus stāstus 4K video kvalitātē un aizpildiet ekrānu ar detaļām

Related article brent

EOS R

Jauni radošu iespēju standarti

See capture more

EOS R

Saskatiet un uzņemiet vairāk ar precīzo sensoru

Adding GPS data

Vadiet kameru no attāluma

Vēl viena funkcija, ko piedāvā Canon Camera Connect lietojumprogramma un kas sniedz plašākas iespējas pielāgot uzņemšanu, — tā ir iespēja darbināt EOS R no attāluma. Tā ļauj uzņemt situācijās, kad ir fiziski grūti strādāt ar kameru vai objekts varētu tikt izbiedēts, piemēram, fotografējot vai filmējot savvaļas dzīvniekus.

Saistīšana, izmantojot Wi-Fi vai USB

Ja strādājat studijā kopā ar komandu, EOS R var saistīt ar jūs Windows vai Mac datoru, izmantojot Wi-Fi vai USB 3.1, lai jūs visi uzreiz varētu redzēt un pārskatīt attēlus, kā arī veikt nepieciešamos pielāgojumus.

Jūs varētu interesēt