hero

EOS R

Jauni radošu iespēju standarti ar EOS R

Inovatīva un aprīkota ar izcilām funkcijām — Canon EOS R piedāvā izcili ātru automātisko fokusēšanu 0,05 sekundēs1. Neatkarīgi no tā, vai uzņemat portretus, ainavas, ielas, ceļojumus, kāzas vai video, progresīvā EOS R tehnoloģija sniedz iespēju paplašināt stāstu veidošanu un radīt tādus attēlus, kādus iepriekš nebija iespējams izveidot.

Liela ātruma saziņa

Canon inženieri ir pārveidojuši EF objektīva stiprinājumu, kas ir īpaši paredzēts EOS R sistēmai ar unikālu 12 kontaktu savienojumu. Šī inovācija radikāli uzlabo saziņu starp kameras objektīvu un korpusu — EOS R kamerai tā ir tik ātra kā nekad iepriekš.

RF objektīva stiprinājums ir ārkārtīgi plats un ar mazu attālumu no stiprinājuma līdz sensoram. Konstrukcija ļauj objektīvam būt tuvāk sensoram, sniedzot iespēju izveidot ātrāku, gaišāku, augstākas kvalitātes optiku ar nepārspējamu veiktspēju.

High speed communication

Ātra un asa fokusēšana

EOS R piedāvā pilnkadra 30,3 megapikseļu Dual Pixel CMOS AF sensoru, kas fokusē, nepieļaujot kompromisus, pateicoties tā pilnveidotajai fāžu noteikšanas sistēmai, kura ļauj lietotājam izvēlēties kādu no 5655 automātiskās fokusēšanas pozīcijām2. Tas izmanto lielāko daļu sensora pikseļu (80% pikseļu horizontāli un 100% vertikāli), panākot īpaši ātru automātisko fokusēšanu fotogrāfijām, kā arī vienmērīgu fokusēšanu, sekojot objektiem, kad uzņemat video.

Fast pin sharp focusing

Patiesi klusa kamera

Situācijās, kad vēlaties uzņemt pilnīgi diskrēti, kameras slēdža klikšķis var pievērst objekta uzmanību un sabojāt lielisku iespēju. Tas attiecas uz dažādām situācijām — gan uz neformālu kāzu fotografēšanu, gan savvaļas dzīvnieku fotografēšanu no neliela attāluma.

EOS R ir pirmā Canon kamera, kas piedāvā pilnīgi klusu uzņemšanas režīmu, lai jūs varētu uzņemt fotogrāfijas, neiztraucējot objektu. Izmantojot to kopā ar grozāmo ekrānu, klusā fotografēšana paver iespējas uzņemt pilnīgi patiesas fotogrāfijas.

Lieliski attēli tieši no kameras

Daudzas EOS R iespaidīgās funkcijas ir izveidotas, pateicoties jaudīgajam DIGIC 8 procesoram. Tā galvenās priekšrocības ietver labāku saziņu starp kameru un objektīvu, kas nodrošina ātrāku automātisko fokusēšanu un visu laiku labākos attēlus tieši no kameras.

Tā īpaši lielais apstrādes ātrums un jauda nodrošina EOS R kamerai uzlabotu digitālā objektīva optimizētāja (Digital Lens Optimizer) darbību, neietekmējot kameras veiktspēju. Tas garantē optimālu kvalitāti un attēlus bez aberācijas.

Jums varētu patikt
See capture more

EOS R

Saskatiet un uzņemiet vairāk ar precīzo sensoru

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Izbaudiet EOS piedāvājumu ar īpaša papildaprīkojuma klāstu

Canon related article perfect blend

EOS R

Ideāls darbības un lieliska dizaina apvienojums

Direct from camera
Direct from camera

Profesionāla līmeņa filmu veidošana

EOS R piedāvā tā paša augstā līmeņa 4K video funkcijas, kas ir kamerai EOS 5D Mark IV, tās papildinot ar inovatīviem jauninājumiem, piemēram, trokšņa mazināšanu, lai uzlabotu veiktspēju ar lielu ISO jutību.

EOS R CMOS sensors apvienojumā ar DIGIC 8 procesoru sniedz iespēju uzņemt 4K videomateriālu ar bagātām krāsām un augstu detalizētības pakāpi, izmantojot 10 bitu izvadi ar HDMI. Šis profesionālā līmeņa videomateriāls sniedz maksimālas rediģēšanas iespējas un arī 4K intervāla fotografēšanas un 4K filmu kadru izvilkšanas iespējas. EOS R ir aprīkota gan ar austiņu ligzdu, gan mikrofona mini ievadi.

1 Līdz 2019. gada 13. februārim, salīdzinot ar digitālām bezspoguļu kamerām, kuras ir ar maināmiem objektīviem un ietver 35 mm pilnkadra ekvivalenta attēla sensoru ar kontrasta noteikšanas AF un fāzes noteikšanas AF attēla plaknē. Aprēķināts pēc izmērītā AF ātruma rezultātiem, pamatojoties uz CIPA vadlīnijām (atšķiras atkarībā no uzņemšanas apstākļiem un izmantotā objektīva). Mērīts, izmantojot iekšēji izstrādātas metodes. Mērīšanas apstākļi: EV12 (apkārtējās vides temperatūra/ISO 100), manuāls režīms, izmantojot RF 24-105mm F4L IS USM (ar fokusa attālumu 24 mm) ar šādiem iestatījumiem: aizslēgs tiek darbināts ar pogu, 1 punkta AF (centrālais AF), viena kadra AF.

2 Mazā zonā viena punkta AF režīms.

Jūs varētu interesēt