Canon see capture more hero

EOS R

Saskatiet un uzņemiet vairāk ar precīzo sensoru

Mazais un stilīgais EOS R korpuss kopā ar tajā ietvertajām tehniskajām inovācijām sniedz iespēju veidot izcilas kvalitātes fotogrāfijas un videofilmas. Ietvertās visaugstākās kvalitātes Canon funkcijas, piemēram, Dual Pixel CMOS AF, DP RAW, DIGIC 8 procesors un Canon Log, palīdz realizēt jūsu patieso radošo vīziju.

Nepārspējama kvalitāte

EOS R ir aprīkota ar Canon 30,3 megapikseļu CMOS sensoru. Tā nodrošina lielu ISO jutīgumu un augstu izšķirtspēju apvienojumā ar plašu dinamisko diapazonu. Tā veido augstas izšķirtspējas attēlus ar nepārspējamu kvalitāti un dziļumu un var ierakstīt ar detaļām bagātu materiālu, kurā ir maz trokšņu pat ar ISO 40 000.

EOS R aprīkota arī ar Dual Pixel RAW funkciju, kas pirmo reizi tika ieviesta kamerā EOS 5D Mark IV. Izmantojot kopā ar Canon Digital Photo Professional programmatūru, tā ļauj precīzi noregulēt asumu un mainīt skatu punktu vai fona bokē efektus, panākot labākus rezultātus pēcapstrādē.

Canon unrivalled quality sensor

Jums varētu patikt
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Izbaudiet EOS piedāvājumu ar īpaša papildaprīkojuma klāstu

Canon related article perfect blend

EOS R

Ideāls darbības un lieliska dizaina apvienojums

Related connect upload

EOS R

Izveidojiet savienojumu, augšupielādējiet un kopīgojiet jebkurā vietā

Canon unrivalled quality sensor

Ātra nepārtraukta fotografēšana

Fotožurnālistiem, ceļojumu un kāzu fotogrāfiem, kas vēlas uzņemt spontānu vai ātru darbību, EOS R piedāvā intensīvu nepārtrauktu fotografēšanu ar 8 kadriem sekundē. Kamera izmanto Canon pieredzi ar liela ātruma nolasīšanas tehnoloģijām un DIGIC 8 procesoru, lai panāktu liela pikseļu skaita un izveicīgas uzņemšanas līdzsvaru. EOS R aprīkota ar lielu buferi un ātru ieraksta ātrumu USH-II SD kartē, lai jums nekad nebūtu jāgaida uz kameru.

Fast continuous shooting

Veidojiet vērienīgas kinofilmas

Filmu veidotāji, kas veido vērienīgas kinofilmas, varēs izbaudīt procesu ar Canon vismodernāko video produktu, kas neietilpst Cinema EOS klāstā. EOS R piedāvā UHD 4K video izvadi ar 10 bitiem, izmantojot HDMI, kas nodrošina ļoti detalizētu, nesaspiestu materiālu. Varat izmantot arī Canon Log funkcijas, lai iegūtu plašāku dinamisko diapazonu, kas maksimāli paplašina rediģēšanas iespējas, veicot pēcapstrādes gradāciju.

Jūs varētu interesēt