Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Parādiet savus stāstus 4K video kvalitātē un aizpildiet ekrānu ar detaļām

EOS R sistēmas inovatīvā tehnoloģija sniedz EOS R kamerai iespēju pacelt jūsu filmu veidošanas prasmes pilnīgi jaunā līmenī. Veidojiet pārsteidzošas 4K 10 bitu izšķirtspējas filmas ar kristālskaidrām detaļām, vienkārši pieskaroties pogai.

Uzņemiet vairāk ar Canon Log

EOS R ir aprīkota ar Canon Log, ierakstīšanas iestatījumu, kas paredzēts dinamiskā diapazona palielināšanai par 800 procentiem, detaļu zuduma samazināšanai vistumšākajās un gaišākajās attēla vietās. EOS R kamerā izmantojot Canon Log, ISO iestatījums 400 nodrošinās ļoti plašu dinamisko diapazonu ar 12 pakāpēm un neitrālu kontrastu — ideāli piemērots uzņemšanai sarežģīta apgaismojuma apstākļos, kad jāparāda katrs ainas elements. Izvēlieties Canon Log, ja zināt, ka pēcapstrādē tiks veikta materiāla gradācija, lai izvilktu bagātas krāsas un neticamas detaļas.

Canon EOS R record canon log

Veidojiet filmas

Lai panāktu profesionālus fokusa izvilkšanas efektus, mainot uzmanību no vienas daļas kadrā uz citu, EOS R Dual Pixel CMOS AF ļauj vienmērīgi un precīzi pārvietot fokusa punktu. Vienkārši pieskarieties LCD ekrānam tuvākajā fokusa punktā un tālākajā, uz kuru vēlaties pāriet, un EOS R izpildīs brīnišķīgi vienmērīgu fokusa pāreju. Ja filmē bez trijkāja, Dual Sensing IS nodrošina progresīvas 5 asu priekšrocības, nodrošinot vienmērīgu materiālu bez kameras izkustēšanās, kad samazinās apgaismojuma līmenis.

Ierakstiet, skatieties un saglabājiet

EOS R var ierakstīt tīru, nesaspiestu 4K digitālo videomateriālu ar iegultu laika kodu, izmantojot HDMI izvadi ar 10 bitiem — tā ir izcili piemērota papildu filmēšanai liela mēroga projektos, kur kameras lielums un pielāgošanas iespējas padara to par perfektu rīku veiklai darbībai.

Jums varētu patikt
Related article brent

EOS R

Jauni radošu iespēju standarti

See capture more

EOS R

Saskatiet un uzņemiet vairāk ar precīzo sensoru

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Izbaudiet EOS piedāvājumu ar īpaša papildaprīkojuma klāstu

Jūs varētu interesēt