RF objektīvi — Trinity

Trīs galvenie ātra atvēruma, augstas veiktspējas RF L sērijas objektīvi ar attēla stabilizēšanu

Ir aptverts katrs profesionālais uzdevums

Trīs RF objektīvi, kas aptver īpaši plata, standarta un telefoto leņķa tālummaiņas klāstu, fotogrāfiju uzņemšanai praktiski jebkurā situācijā, sākot no ainavām, portretiem un sporta pasākumiem, līdz interjeram, modei un pilsētas ainavām.
 • RF OBJEKTĪVI

  Canon RF 15-35MM F2.8L IS USM

  Īpaši plats leņķis un izcils asums, pateicoties L sērijas optikas kvalitātei un piecu pakāpju attēla stabilizēšanai, kas ļauj iegūtu dinamiskus leņķus šaurās vietās.

 • RF OBJEKTĪVI

  Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM

  Piešķieriet fotografēšanai ar pilnkadra bezspoguļu kameru profesionālu pieskārienu ar 24–70 mm tālummaiņas objektīvu, kas lepojas ar ātru diafragmas atvērumu, piecu pakāpju attēlu stabilizēšanu un klusu Nano USM AF motoru.

 • RF OBJEKTĪVI

  Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

  Ļoti kompakts un ātrs telefoto objektīvs, kurš noteikti nepieciešams ikvienam profesionālam fotogrāfam, kas uzņem kāzas, sporta pasākumus vai savvaļas dzīvniekus.

RF Trinity objektīvi darbībā

Noskatieties, kā profesionālais fotogrāfs Metjū Džozefs (Matthew Joseph) izmanto RF Trinity objektīvus, lai sev raksturīgā piesātinātā kinematogrāfiskā stilā iemūžinātu vietējo airēšanas komandu. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par vienu dienu fotogrāfa dzīvē, par objektīviem un airētājiem.

ESIET APGAISMOJUMA EKSPERTS NO JEBKURA LEŅĶA

Canon F2.8 RF Trinity objektīvi. Pastāstiet jebkuru stāstu, izmantojot piecu pakāpju attēla stabilizēšanu, kas nodrošina nekustīgu pozīciju, kā arī vienmērīgu Nano USM fokusēšanu pat vēl lielākā fokusa diapazonā.


Atklājiet detalizētu pasaules skatījumu ar RF15-35mm F2.8L IS USM, kā arī izmantojiet jaunus leņķus un skatus, lai pastāstītu savu stāstu. Piecu pakāpju attēla stabilizēšana ļauj šim profesionālajam īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvam nodrošināt ļoti precīzu detaļu asumu pat tad, kad, uzņemot fotoattēlus vai video, kamera tiek turēta rokās.


Jaunais profesionāļu standarts ir RF 24-70mm F2.8L IS USM. Tas nodrošina vēl daudzpusīgākas profesionālas tālummaiņas iespējas, pateicoties attēla stabilizēšanai, Nano USM ļauj iegūt vienmērīgu video fokusēšanu, savukārt teicamās kvalitātes optika ar moderno pārklājumu garantē izcili asus rezultātus.


RF70-200mm F2.8L IS USM ir noslēdzošais profesionālo objektīvu trīsvienības elements. Tas ir mazs, bet tikpat kvalitatīvs. Šis ir pasaulē mazākais profesionālais 70-200mm f/2.8 tālummaiņas objektīvs, ko varat ņemt līdzi jebkurā misijā, lai kurp arī dotos.


RF stiprinājumam ir lielāks saziņas ātrums nekā standarta DSLR, tāpēc tieši uz kameru var nosūtīt vairāk informācijas. Līdz ar to varat izmantot reāllaika objektīva optimizēšanas iespējas vēl asākiem portretiem, kā arī īpaši ātras fokusēšanas un klusas darbības Nano USM motoru, kas ir neatsverams ieguvums video filmēšanai.

Ātrs F2.8 maksimālais atvērums

Tveriet apbrīnojamas detaļas vājā apgaismojumā, pateicoties ātram F2.8 maksimālajam atvērumam, vai radoši izmantojiet lauka dziļumu. Izcila optiskā tehnika un uzlaboti objektīvu pārklājumi nodrošina maksimālu attēla kvalitāti un asumu jebkurā atvērumā.

Canon Camera

5 pakāpju attēla stabilizators

Uzlabots attēla stabilizators un ātra RF sakaru sistēma nozīmē, ka šo objektīvu veiktspēja pārsniedz labākās tehnoloģijas EF klāstā. Tiek piedāvāta 5 pakāpju stabilizēšana fotogrāfiju uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos vai vietās, kur kameru ir grūti noturēt nekustīgi.

Canon Camera

Nano USM fokusēšanas motors

RF 15-35MM F2.8L IS USM un RF 24-70MM F2.8L IS USM ir pirmie ātra atvēruma tālummaiņas objektīvi, kas izmanto Canon Nano USM tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izmanto miniatūru ultraskaņas motoru, lai lineāri vadītu fokusēšanas sistēmu, nodrošinot ārkārtīgi ātru un klusu fokusēšanu, padarot to ideālu, uzņemot video un fotoattēlus.

Canon Camera

Uzņemts ar RF 15-35mm F2.8L IS USM

 • f/2.8
 • 1/200
 • 400

Radīti teicamai un ilgstošai darbībai

Vairāk nekā 30 gadu laikā uzkrātās un pilnveidotās Canon inženieru zināšanas ir ļāvušas iegūt objektīvus, kas pārsniedz cerēto. L sērijas pilnkadra bezspoguļu EOS R objektīvi šo filozofiju papildina vēl vairāk, ieviešot novatorisku tehnoloģiju un garantējot vēl ātrāku darbību, lai jūs nenokavētu ne mirkli.
IZPĒTĪT TAGAD
Canon Camera

Jaunas paaudzes objektīvi

RF objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti un lielāku ātrumu, un to darbība ir optimizēta ar EOS R kameru. Tie ir ātri, gaismspējīgi un ar unikālām īpašībām, kas nodrošina jauna līmeņa intuitīvu vadību.

Saistīti raksti

Saistīti produkti

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.