Trinity RF Lenses Range

RF objektīvi — Trinity

Trīs galvenie ātra atvēruma, augstas veiktspējas RF L sērijas objektīvi ar attēla stabilizēšanu

Ir aptverts katrs profesionālais uzdevums

Trīs RF objektīvi, kas aptver īpaši plata, standarta un telefoto leņķa tālummaiņas klāstu, fotogrāfiju uzņemšanai praktiski jebkurā situācijā, sākot no ainavām, portretiem un sporta pasākumiem, līdz interjeram, modei un pilsētas ainavām.

WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Enter the prize draw for a chance to WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. You can also sign up to recieve your own personalised tips, tutorials and inspiration to help grow own storytelling skills.

Prize draw terms & conditions

Enter prize draw

Profesionāla veiktspēja ar kopīgām tehnoloģijām

Šiem trim objektīviem ir kopīgas daudzas jaunas tehnoloģijas, kas nodrošina konsekventu EOS R sistēmas kameras veiktspēju.

Ātrs F2.8 maksimālais atvērums

Tveriet apbrīnojamas detaļas vājā apgaismojumā, pateicoties ātram F2.8 maksimālajam atvērumam, vai radoši izmantojiet lauka dziļumu. Izcila optiskā tehnika un uzlaboti objektīvu pārklājumi nodrošina maksimālu attēla kvalitāti un asumu jebkurā atvērumā.

5 pakāpju attēla stabilizators

Uzlabots attēla stabilizators un ātra RF sakaru sistēma nozīmē, ka šo objektīvu veiktspēja pārsniedz labākās tehnoloģijas EF klāstā. Tiek piedāvāta 5 pakāpju stabilizēšana fotogrāfiju uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos vai vietās, kur kameru ir grūti noturēt nekustīgi.

5-stop Image Stabilizer

Nano USM fokusēšanas motors

RF 15-35MM F2.8L IS USM un RF 24-70MM F2.8L IS USM ir pirmie ātra atvēruma tālummaiņas objektīvi, kas izmanto Canon Nano USM tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izmanto miniatūru ultraskaņas motoru, lai lineāri vadītu fokusēšanas sistēmu, nodrošinot ārkārtīgi ātru un klusu fokusēšanu, padarot to ideālu, uzņemot video un fotoattēlus.

Nano USM focussing motor

Objektīva regulēšanas gredzens

Tāpat kā visi RF objektīvi, programmējamais regulēšanas gredzens uz objektīva korpusa ļauj acumirklī mainīt ekspozīcijas iestatījumus, nenovēršoties no skatu meklētāja. ISO, ekspozīcijas kompensāciju, aizslēga ātrumu vai atvērumu šim regulēšanas gredzenam var piešķirt, izmantojot kameras izvēlni.

Lens Control Ring

Jūs varētu interesēt...