L-series EF lenses

RF objektīvi

Iepazīstieties ar jaunākās paaudzes EOS R sistēmas objektīviem, kas izstrādāti optiskai izcilībai.

Jaunas paaudzes objektīvi

RF objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti un lielāku ātrumu, un to darbība ir optimizēta ar EOS R kameru. Tie ir ātri, gaismspējīgi un ar unikālām īpašībām, kas nodrošina jauna līmeņa intuitīvu vadību.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Izbaudiet pielāgojamu, praktisku fotografēšanu un izpētiet apkārtējo pasauli tuvplānā ar šo neticami daudzpusīgo un vieglo 35mm f/1.8 makro objektīvu, kuram ir Hybrid IS.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Uzņemiet jauna kvalitātes līmeņa portretus ar šo ātro, gaismspējīgo 50 mm L sērijas objektīvu, kas nodrošina izcilus rezultātus un brīnišķīgi izceltus objektus uz izpludināta fona.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

Lieliski piemērots ceļojumiem un filmu uzņemšanai — šis vieglais 24-105mm f/4 L sērijas tālummaiņas objektīvs piedāvā lielu tālummaiņas diapazonu ar iespaidīgu daudzpusību un 5 pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

Ar iespaidīgu attēlu kvalitāti un vēl neredzētu ātrumu vājā apgaismojumā, pateicoties pastāvīgajam f/2 diafragmas atvērumam, šis izcilais 28-70mm f/2 L sērijas tālummaiņas objektīvs izvirza jaunus optikas standartus.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

Uzziniet RF objektīvu jaunumus

EOS R sistēma tiek paplašināta, lai pavērtu jaunas fotografēšanas iespējas. Iepazīstieties ar sešiem pilnkadra RF objektīviem, kas pašlaik tiek izstrādāti, lai tos izlaistu 2019. gadā.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Iepazīstieties ar EOS R sistēmu

Veidota, izmantojot vairāk nekā trīs dekādes nepārtraukti ieviestās EOS inovācijas, EOS R sistēmas darbība pamatojas uz inovatīvu objektīva stiprinājumu, kas piedāvā lielākas radošās iespējas un vēl vairāk intuitīvu veidu, kā uzņemt ikkatru mirkli.

UZZINIET VAIRĀK

Discover Canon EOS R

Profesionāļu rokāsEOS R ir ieguvusi tūlītēju atzinību no visdažādākajiem profesionālajiem fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzziniet, kā viņi to ir izmēģinājuši, iegūstot tādus attēlus un filmas, kādus iepriekš nebija iespējams izveidot.

Skatīt visus rakstus

Jūs varētu interesēt...