L-series EF lenses

RF objektīvi

Iepazīstieties ar kamerai Canon EOS R piemēroto objektīvu klāstu un atklājiet to unikālās iespējas.

Jaunas paaudzes objektīvi

RF objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti un lielāku ātrumu, un to darbība ir optimizēta ar EOS R kameru. Tie ir ātri, gaismspējīgi un ar unikālām īpašībām, kas nodrošina jauna līmeņa intuitīvu vadību.

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

Izbaudiet pielāgojamu, praktisku fotografēšanu un izpētiet apkārtējo pasauli tuvplānā ar šo neticami daudzpusīgo un vieglo 35mm f/1.8 makro objektīvu, kuram ir Hybrid IS.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 35mm f/1.8 IS Macro STM lifestyle
RF 50mm f/1.2L USM

RF 50mm f/1.2L USM

Uzņemiet jauna kvalitātes līmeņa portretus ar šo ātro, gaismspējīgo 50 mm L sērijas objektīvu, kas nodrošina izcilus rezultātus un brīnišķīgi izceltus objektus uz izpludināta fona.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 50mm f/1.2L USM sample
RF 24-105mm f/4L IS USM

RF 24-105mm f/4L IS USM

Lieliski piemērots ceļojumiem un filmu uzņemšanai — šis vieglais 24-105mm f/4 L sērijas tālummaiņas objektīvs piedāvā lielu tālummaiņas diapazonu ar iespaidīgu daudzpusību un 5 pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 24-105mm f/4L IS USM sample
RF 28-70mm f/2L USM

RF 28-70mm f/2L USM

Ar iespaidīgu attēlu kvalitāti un vēl neredzētu ātrumu vājā apgaismojumā, pateicoties pastāvīgajam f/2 diafragmas atvērumam, šis izcilais 28-70mm f/2 L sērijas tālummaiņas objektīvs izvirza jaunus optikas standartus.

Uzziniet vairāk

EOS R Lens RF 28-70mm f/2L USM lifestyle

Iepazīstieties ar EOS R sistēmu

Veidota, izmantojot vairāk nekā trīs dekādes nepārtraukti ieviestās EOS inovācijas, EOS R sistēmas darbība pamatojas uz inovatīvu objektīva stiprinājumu, kas piedāvā lielākas radošās iespējas un vēl vairāk intuitīvu veidu, kā uzņemt ikkatru mirkli.

UZZINIET VAIRĀK

Discover Canon EOS R

Profesionāļu rokāsEOS R ir ieguvusi tūlītēju atzinību no visdažādākajiem profesionālajiem fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzziniet, kā viņi to ir izmēģinājuši, iegūstot tādus attēlus un filmas, kādus iepriekš nebija iespējams izveidot.

Skatīt visus rakstus

Jūs varētu interesēt...