Canon MAXIFY MB5150 sērija

MAXIFY MB5150 sērija

Jaudīgs universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs un fakss ar atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, kas nodrošina lielu drukāšanas ātrumu —24 melnbalti attēli minūtē — un ir vienkārši integrējams tīklā.

MAXIFY MB5150

Priekšrocības

 • Ātra un ražīga drukāšana: 24 melnbalti un 15,5 krāsu attēli minūtē
 • Bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem
 • Savienojamība ar mākoņpakalpojumiem: skenēšana uz mākoni vai e-pastu
 • Ražīgas tintes kasetnes: 2500 melnbaltas/1500 krāsu lappuses
 • Liela 250 lokšņu ietilpība un 50 lokšņu divpusējā automātiskās dokumentu padeves ierīce

Detalizētas funkcijas

Canon MAXIFY MB5150 sērija —iegūstiet plašāku informāciju

Mazs birojs, milzīga darba ražība


Pilnībā aprīkots printeris, skeneris, kopētājs un fakss, kas paredzēts mazākiem birojiem, kuriem nepieciešama lieliska melnbaltas un krāsu drukas kvalitāte, vienlaikus nodrošinot ekonomisku ekspluatāciju. Pret marķieriem un berzi izturīgās DRHD pigmenta tintes nodrošina izteiktu melno krāsu, piesātinātas pārējās krāsas un asu tekstu. Canon MAXIFY MB5150 sērija A4 formāta izdrukas iegūst ļoti ātri — 24 melnbalti un 15,5 krāsu attēli minūtē, — turklāt pirmās lapas ieguves laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes, bet divpusējā skenēšana ar vienu ievadi sniedz iespēju skenēt ātrāk nekā jebkad iepriekš.

Izcila drukas ekonomija


Zems elektroenerģijas patēriņš — tikai 0,2 kWh (TEC) — un atsevišķi nomaināmas krāsu kasetnes — ekonomija ir prioritāte. Melnās kasetnes nodrošina 2500 lappušu izdrukāšanu, bet krāsu kasetnes — 1500 lappušu izdrukāšanu atbilstoši ISO, ļaujot birojā strādāt ar mazāk pārtraukumiem. Iespēja iegādāties 4 krāsu paku piedāvā vēl ekonomiskāku drukāšanu.

Palielināta darba ražība un vienkārša lietošana


Drukāšana, kopēšana, skenēšana un faksa nosūtīšana ir vienkārša ar Canon MAXIFY MB5150 sērijas lielo 8,8 cm (3,5 collu) TFT krāsu skārienekrānu un uzlaboto lietotāju interfeisu. Papildus lielajai 250 lokšņu ietilpības papīra padeves ierīcei un 50 lokšņu automātiskajai dokumentu padeves ierīcei printera divpusējā druka un atbalsts dažāda formāta un veida papīram — no parasta A4 formāta papīra līdz uzlīmēm, aploksnēm, fotopapīram un pat divpusējai ID karšu kopēšanai — ievērojami atvieglo parastos biroja drukas darbus.

Gatavs darbam ar mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietojumprogrammas atbalsts nodrošina ātru un vienkāršu drukāšanu un skenēšanu ar mobilajām ierīcēm. Varat drukāt no mākoņa un arī skenēt un saglabāt dokumentus populāros mākoņpakalpojumos, tostarp Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Režīms Access Point mobilo ierīču lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar printeri bez Wi-Fi tīkla.

Visaptverošas uzraudzības un apkalpošanas iespējas


Ar IP adreses filtrēšanu var sniegt piekļuvi tikai ierobežotam lietotāju skaitam, bet protokola SMTP e-pasta atbalsts ļauj droši skenēt uz e-pastu. Sistēmas administratori var ātri un vienkārši konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB.

Ērta integrēšana tīklā


Saderība ar vienkāršo tīkla pārvaldības protokolu (Simple Network Management Protocol, SNMP) nodrošina vienkāršu printera integrēšanu esošā biroja tīklā. Standarts SNMP sniedz iespēju veikt daudzas ekspluatācijas uzraudzības funkcijas, tostarp nosakot tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY MB5150 sērija, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka pēc 6 sekundēm

Single Pass 2-sided Scan

Divpusēja dokumentu skenēšana

50-sheet 2-sided ADF

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

250 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

Touch Screen

Vienkārši lietojams 8,8 cm (3,5 collu) skārienekrāns

Scan to Cloud

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

 • MAXIFY MB5150 sērija
 • Strāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis

Modeļi šajā sērijā*

MAXIFY MB5150
MAXIFY MB5155
*Daži modeļi ir pieejami tikai atsevišķos veikalos.