Canon MAXIFY MB2150 sērija

MAXIFY MB2150 sērija

Izcils universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs, fakss ar drukāšanas un skenēšanas atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, ar drukāšanas ātrumu 19 melnbalti attēli minūtē un ar plašu tīkla funkciju klāstu.

MAXIFY MB2150

Ieguvumi

 • Ātra drukāšana: 19 melnbalti un 13 krāsu attēli minūtē
 • Wi-Fi tīklošana tiešai drukāšanai no mobilajām ierīcēm
 • Drukājiet no mākoņpakalpojumiem un skenējiet uz tiem
 • Tintes kasetņu ražība: 1200 melnbaltas un 900 krāsu lappuses
 • Strādājiet ražīgi: 250 lokšņu ietilpība un 50 lokšņu automātiskās dokumentu padeves ierīce

Detalizēti par funkcijām

Canon MAXIFY MB2150 sērija — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Liela ietilpība, augsta kvalitāte


Daudzpusīgs printeris, skeneris, kopētājs un fakss, kas paredzēts mājas birojiem, kuros nepieciešama lieliska melnbaltu un krāsu izdruku kvalitāte un zemas vienas lapas drukas izmaksas. Canon MAXIFY MB2150 sērija ar lielo 250 lokšņu ietilpības kaseti un 50 lokšņu automātiskās dokumentu padeves ierīci nodrošina izcilas izdrukas ar košām krāsām un asu tekstu, izmantojot DRHD tintes, kas izturīgas pret marķieriem un berzi. Canon MAXIFY MB2150 sērija A4 formāta izdrukas iegūst ātri — 19 melnbalti un 13 krāsu attēli minūtē, — bet pirmās lapas ieguves laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes.

Ekonomija ekspluatācijā


Zems elektroenerģijas patēriņš — tikai 0,2 kWh (TEC) — un augstas ražības, atsevišķi nomaināmas krāsu kasetnes — ekonomija ir prioritāte. Melnās kasetnes nodrošina 1200 lappušu izdrukāšanu, bet krāsu kasetnes — 900 lappušu izdrukāšanu atbilstoši ISO, ļaujot strādāt ar mazāk pārtraukumiem. Iespēja iegādāties 4 krāsu paku piedāvā vēl ekonomiskāku drukāšanu.

Ražīgs un vienkārši lietojams


Divpusēja drukāšana un dažāda papīra formāta un veida atbalsts — no parasta A4 formāta papīra līdz uzlīmēm, aploksnēm, fotopapīram un pat divpusēju ID karšu kopēšanai — atvieglo parasto biroja drukas darbu veikšanu. Printeris ir paredzēts ražīgam darbam, turklāt tas ir ātrs un vienkārši lietojams: drukāšana, kopēšana, skenēšana vai faksa sūtīšana ir vienkārša ar Canon MAXIFY MB2150 sērijas 6,2 cm (2,5 collu) TFT krāsu ekrānu.

Drukājiet no viedtālruņiem, planšetdatoriem un mākoņpakalpojumiem


Atbalsts Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietojumprogrammai nodrošina drukāšanu no mākoņpakalpojumiem un arī dokumentu skenēšanu un saglabāšanu tādos populāros mākoņpakalpojumos kā Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Režīms Access Point viedierīču lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar printeri pat bez Wi-Fi tīkla.

Uzraudzības un apkalpošanas iespējas


IP adreses filtrēšana nodrošina piekļuves tiesības tikai ierobežotam lietotāju skaitam, bet protokola SMTP atbalsts ļauj biroja tīklā droši skenēt uz e-pastu. Sistēmas administratori var ātri un vienkārši konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB.

Vienkārša integrēšana tīklā


Sistēmas administratori novērtēs Canon MAXIFY MB2150 sērijas saderību ar vienkāršo tīkla pārvaldības protokolu (Simple Network Management Protocol, SNMP) — ierīces pārvaldības standartu, kas atvieglo printera integrēšanu esošos biroja tīklos. SNMP sniedz iespēju veikt daudzas ekspluatācijas uzraudzības funkcijas, tostarp nosakot tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY MB2150 sērija, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka pēc 6 sekundēm

50-sheet ADF

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Connectivity (Wi-Fi)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

250 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

6.2 cm (2.5”) easy-to-use screen

Vienkārši lietojams 6,2 cm (2,5 collu) ekrāns

Scan to Cloud

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos*

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

High Page Yield

Efektīvas XL tintes

 • MAXIFY MB2150 sērija
 • Strāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis

Modeļi šajā sērijā*

MAXIFY MB2150
MAXIFY MB2155
*Daži modeļi ir pieejami tikai atsevišķos veikalos.