Canon MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Izgatavots, lai nodrošinātu ražīgu darbu, veiktspēju un uzticamību. Ātra druka ar 24 melnbaltiem un 15,5 krāsu attēliem minūtē, iegūstot līdz 2500 lappuses, kā arī zemas ekspluatācijas izmaksas un Wi-Fi — lieliska iekārta maziem birojiem.

iB4050_Detail

Ieguvumi

 • Ātra drukāšana: 24 melnbalti un 15,5 krāsu attēli minūtē
 • Wi-Fi un LAN savienojamība
 • Drukāšana no populāriem mākoņpakalpojumiem
 • Ražīgas tintes kasetnes: 2500 melnbaltas/1500 krāsu lappuses
 • 500 lokšņu ietilpība ražīgam darbam

Detalizēti par funkcijām

Canon MAXIFY iB4150 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Printeris, kas piemērots intensīvam darbam noslogotos birojos


Krāsu tintes printeris jebkuram mazam birojam, kuram ir svarīgs ātrums, darba apjoms un ekonomija. Canon MAXIFY iB4150 ar lielo 500 papīra lokšņu ietilpības kaseti nodrošina izcilas izdrukas ar košām krāsām un asu tekstu, izmantojot DRHD tintes, kas izturīgas pret marķieriem un berzi. Canon MAXIFY iB4150 A4 formāta izdrukas iegūst ļoti ātri — 24 melnbalti un 15,5 krāsu attēli minūtē, — bet pirmās lapas ieguves laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes.

Izcila ekonomija


Mazs elektroenerģijas patēriņš un ražīgas tintes kasetnes, kā arī atsevišķi nomaināmas krāsu kasetnes — Canon MAXIFY iB4150 ir paredzēts, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas. Melnās kasetnes nodrošina 2500 lappušu izdrukāšanu, bet krāsu kasetnes — 1500 lappušu izdrukāšanu atbilstoši ISO — varēsit birojā strādāt, izvairoties no nepārtrauktas kasetņu maiņas. Turklāt ir pieejama arī 4 krāsu pakas izvēle, kas vēl vairāk ietaupa drukāšanas izmaksas.

Daudzpusīga drukāšana birojā


Canon MAXIFY iB4150 atvieglo ražīgu strādāšanu un darbu izpildi. Divpusēja drukāšana un dažāda papīra formāta un veida atbalsts — no parasta A4 formāta papīra līdz uzlīmēm, aploksnēm, fotopapīram — atvieglo parasto biroja drukas darbu veikšanu. Canon MAXIFY iB4150 ir aprīkots ar funkcijām, kas atvieglo lietošanu un ir izveidots, lai nodrošinātu visas parastā birojā nepieciešamās drukāšanas iespējas.

Paredzēts mākoņpakalpojumiem un mobilajam tālrunim


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietojumprogrammas atbalsts nodrošina ātru un vienkāršu drukāšanu no mobilajām ierīcēm. Varat arī drukāt no tādiem populāriem mākoņpakalpojumiem kā Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote un OneDrive. Ir ietverts režīms Access Point, kas viedierīču lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar printeri bez Wi-Fi tīkla.

Vienkārša pārvaldīšana un uzraudzīšana


Canon MAXIFY iB4150 nodrošina ne tikai neticamu drukas kvalitāti un lielāku darba ražību mazu biroju darba vidē, bet arī uzlabotas administrēšanas funkcijas, kas vienkāršo pārvaldīšanu, uzturēšanu un kontroli. Plašs papildu iespēju klāsts ļauj sistēmas administratoriem ātri un vienkārši konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības.

SNMP integrēšanai tīklā


Canon MAXIFY iB4150 saderība ar vienkāršo tīkla pārvaldības protokolu (Simple Network Management Protocol, SNMP) nodrošina vienkāršu printera integrēšanu esošā biroja tīklā. SNMP sniedz iespēju veikt daudzas apkalpošanas un uzraudzības funkcijas, tostarp nosakot tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY iB4150, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka pēc 6 sekundēm

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

Auto 2-sided Print

Automātiska divpusēja drukāšana

500 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

MAXIFY Cloud Link

Drukāšana tieši no mākoņpakalpojumiem

Smartphone and Tablet print

Lietojumprogramma Canon PRINT

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

High Page Yield

Efektīvas XL tintes

 • MAXIFY iB4150
 • Strāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis