Canon MAXIFY MB5450 Series

Pilnīgs risinājums mazam birojam

Canon MAXIFY MB5450 sērija ir ideāla izvēle, lai efektīvi veiktu drukas darbus mazā uzņēmumā, vienlaikus nesamazinot veiktspēju, kvalitāti un uzticamību. Augstas kvalitātes tinte, kas ir noturīga pret marķieriem, savienojuma iespējas ar Wi-Fi un Ethernet, kā arī vienas ievades divpusēja skenēšana — šis printeris sniedz iespējas drukāt lielus apjomus ātrāk nekā jebkad agrāk.

Skatiet MAXIFY MB5450 sērijas funkcijas darbībā

Ātra drukāšana un skenēšana

Canon MB5450-quick first print

Ātra drukāšana un skenēšana

Ātra pirmās izdrukas ieguve nodrošina ļoti mazu pirmās izdrukas ieguves laiku (First Print Out Time, FPOT) — aptuveni 6 sekundes melnbaltām izdrukām. Varat arī ātri noskenēt dokumenta abas puses, izmantojot vienas ievades divpusējo dokumentu padeves ierīci (ADF).

Skatīt videoklipu

Savienojamība

Printer Series connectivity

Savienojamība

Canon PRINT lietojumprogramma operētājsistēmai iOS un Android sniedz iespēju drukāt un skenēt Wi-Fi tīklā. MAXIFY Cloud Link ļauj drukāt no populāriem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur, kā arī skenēt uz tiem.

Skatīt videoklipu

Uzlabota darba ražība

Printers productivity

Uzlabota darba ražība

500 lokšņu ietilpība un darba rezervēšanas iespējas; Somers 2 Mk II var atbalstīt vairākus lietotājus noslogotā biroja vidē.

Skatīt videoklipu

Ekonomisks

MB5450 Series economical printing

Ekonomisks

Zems elektroenerģijas patēriņš, zemas vienas lapas izmaksas, liels izdrukāto lappušu skaits (2500 melnbaltas un 1500 krāsu lappuses), kā arī tinšu pakas nodrošina ļoti ekonomisku darbību.

Skatīt videoklipu

Attāla pārvaldība

Series remote management

Attāla pārvaldība

Attālas pārvaldības iespējas ļauj vienkārši veikt uzraudzības funkcijas, piemēram, saņemt brīdinājumus par tintes līmeni, lai uzņēmums vienmēr varētu turpināt darbu.

Skatīt videoklipu
Dual resistant high density ink

Vienmēr augstas kvalitātes izdrukas

Dubultizturīgā augsta blīvuma tinte ir īpaši izstrādāta drukāšanai uzņēmumos. Šī augstās kvalitātes tinte nodrošina spilgtas krāsas, piesātinātu melno toni un asu tekstu, turklāt nav jāraizējas par tintes izsmērēšanos.

Vienkārši lietot un ražīgi strādāt

Liels 8,8 cm krāsu skārienekrāns nodrošina vienkāršu piekļuvi visām MAXIFY MB5450 sērijas funkcijām. Papildus lielajai 500 lokšņu ietilpības papīra padeves ierīcei un 50 lokšņu automātiskajai dokumentu padeves ierīcei MAXIFY MB5450 sērijas divpusējā druka un atbalsts dažāda formāta un veida papīram — no parasta A4 formāta papīra līdz uzlīmēm, aploksnēm, fotopapīram un pat divpusējai ID karšu kopēšanai — ievērojami atvieglo parastos biroja drukas darbus.

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Ar MAXIFY MB5450 sēriju varat panākt izcilu drukas kvalitāti, netērējot lielas naudas summas. Zems elektroenerģijas patēriņš kopā ar tintes patēriņu, kas pietiekams 2500 melnbaltām lapām un 1500 krāsu lapām, sniedz iespēju retāk mainīt kasetnes.

Canon xl ink

Vienkārša pārvaldība un uzturēšana

Simple network management protocol

Vienkāršas tīkla pārvaldības protokols (Simple Network Management Protocol, SNMP) ļauj printeri integrēt darba vietā, atvieglojot tā izmantošanu noslogota biroja darba vidē. MAXIFY MB5450 sērija to paveic, sniedzot iespēju sekot reģistrētajai informācijai par visu tīkla printeru lietošanu, tintes līmeni, kļūdu statusu un lapu skaitu. Turklāt varat arī filtrēt pēc IP adreses, lai ierobežotu piekļuvi drukāšanai un veiktu drošu skenēšanu uz e-pastu.

Specifikācijas

Pirmā melnbaltā izdruka 6 sekundēs

Divpusēja dokumentu skenēšana

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

Ražīga papīra apstrāde.

Vienkārši lietojams 8,8 cm (3,5 collu) skārienekrāns

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

3 gadu garantija

Pievērsiet visu uzmanību savai uzņēmējdarbībai, jo ar 3 gadu garantiju varēsiet neraizēties par savām ierīcēm

Lasīt vēl

Modeļi šajā sērijā*

MAXIFY MB5450
MAXIFY MB5455
*Daži modeļi ir pieejami tikai atsevišķos veikalos.

Papildaprīkojums

Jums varētu patikt