Ātrāka

Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

Dzīve ir ātra, tāpēc jums nepieciešama kamera ar lielu ātrumu, lai uzņemtu šos neatkārtojamos mirkļus.
Divas flamenko dejotājas tradicionālajās kleitās un ar paceltām rokām pozē pagalmā.

Mēs izveidojām kameru EOS R10, lai varētu uzņemt līdz 15 kadriem/s ar mehānisko slēdzi un līdz 23 kadriem/s1 ar kluso elektronisko slēdzi2 — abos vienlaicīgi pieejama automātiskā fokusēšana ar sekošanu un automātiskā ekspozīcija. Līdz ar to kamera EOS R10 ir lieliska izvēle spraigas darbības uzņemšanai — gan gaisa šoviem, gan regatēm vai teātrim.

Pārslēdziet uz RAW nepārtrauktās fotografēšanas režīmu, lai varētu uzņemt līdz 30 kadriem/s ar 75% apgriešanu3. Iegūtais materiāls tiek saglabāts kā viens filmas fails, lai palīdzētu sakārtot materiālu, un atsevišķus kadrus var izvilkt un saglabāt kā RAW, JPEG vai HEIF failus. Ja ir aktivizēta fotografēšana pirms slēdža nospiešanas, kamera attēlus sāk ierakstīt 0,5 sekundes pirms slēdža nospiešanas, tāpēc vienmēr varēsiet būt pārliecināts, ka iegūsiet izšķirošā mirkļa kadru.

Canon EOS R10 — nepārtrauktā fotografēšana RAW formātā

Ātra reakcija

Kameras EOS R10 pamatā ir DIGIC X procesors, kas nodrošina tās iespaidīgo veiktspēju. Kamera ieslēdzas īsā sekundes daļiņā — tā ir gatava darbam, tiklīdz redzat, ka tuvojas īstais mirklis. Vadīklas ātri reaģē un ir viegli atrodamas, kamēr skatu meklētājs ir pie acs. Runājot par skatu meklētāju, tas parāda pasauli ar minimālu nobīdi un ar nenozīmīgu aptumšošanu nepārtrauktās uzņemšanas laikā.

Canon EOS R10 — Digic X procesors

Digic X procesors

 1. Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums var mainīties atkarībā no dažādiem apstākļiem. Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos datos.
 2. Var rasties citas skaņas (diafragmas atvēršanas, objektīva fokusēšanas, elektronikas skaņa utt.), kas nav saistītas ar slēdža darbību.
 3. Ieteicamas UHS-II kartes, un uz tām attiecas tālāk norādītais.
  *Fotografējot RAW nepārtrauktās uzņemšanas režīmā, izmantojiet SD 10. ātruma klases vai ātrākas kartes.
  *Ja izmantojat karti ar lēnu ieraksta ātrumu un atlikušais akumulatora uzlādes līmenis ir zems, uzņemtie attēli var netikt ierakstīti pareizi.
  *Iespējamo kadru skaits atšķiras atkarībā no attēla.
  *Var tikt parādītas gaismas joslas un uzņemtos attēlus var ietekmēt gaišas un tumšas joslas, ja fotografē RAW nepārtrauktās uzņemšanas režīmā citu kameru zibspuldžu darbības laikā, fotografē fluorescējošā apgaismojumā vai citu mirgojošu gaismas avotu klātbūtnē.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Pieredziet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Esam izmantojuši mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un tūkstošiem reālu attēlu, lai iemācītu Canon kamerai EOS R10 atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus, saglabājot asu un precīzu fokusu, kad tie kadrā pārvietojas.

 • IEGUVUMS

  Tas ir jūsu stāsts, parādiet to savā stilā

  Uzņemiet neticamus videoklipus ar to pašu kameru, ko izmantojat izcilām fotogrāfijām. EOS R10 ir jaudīga satura veidotāju kamera, kas dod jums iespēju parādīt savu stāstu ar fotogrāfijām vai videoklipiem.

 • IEGUVUMS

  Ieraugiet. Nofotografējiet.

  Neatkarīgi no tā, vai pārejat no viedtālruņa vai DSLR kameras, Canon EOS R10 ļauj ātri sākt darbu un radoši fotografēt tādos veidos, kā iepriekš nevarējāt.

 • IEGUVUMS

  Kamera ar lieliskām savienošanas iespējām

  EOS kvalitāte satiekas ar viedtālruņa ērtībām — perfekta kombinācija ikvienam, kam patīk uzņemt saturu sociālajiem medijiem, rediģēt, kamēr atrodas ceļā, vai vadīt kameru no attāluma. Neatkarīgi no tā, vai veidojat blogus, esat influenceris vai jums vienkārši patīk kopīgot attēlus ar draugiem un ģimeni, radošais darbs tiešsaistē nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.