PIELĀGOJAMĀKA

Tas ir jūsu stāsts, parādiet to savā stilā

Uzņemiet neticamus videoklipus ar to pašu kameru, ko izmantojat izcilām fotogrāfijām. EOS R10 ir jaudīga satura veidotāju kamera, kas dod jums iespēju parādīt savu stāstu ar fotogrāfijām vai videoklipiem.

Tas ir jūsu stāsts, parādiet to savā stilā

Canon EOS R10 — ieguvumi — pielāgojamāka

Vienkārši neticami: 4K, kas pārspēj cerības

Dokumentējiet piedzīvojumus ceļojumos, izmantojot izcilu 4K/30p video, kas iegūts ar 6K materiāla oversamplingu no kameras EOS R10 24,2 megapikseļu sensora. Rezultāti ir vienkārši izcili: satriecošs asums un skaidrs attēls ar izteiksmīgām, dabiskām krāsām. Videomateriāls izskatās lieliski, ja to parāda 4K televizorā, un to var arī apgriezt rediģēšanas laikā, nezaudējot kvalitāti, ja plānojat izvadīt materiālu ar Full HD izšķirtspēju.

Pieejama arī uzņemšana 4K/60p1 formātā, iegūstot ļoti vienmērīgu kustīgo objektu atveidi un materiālu, ko rediģēšanas laikā var palēnināt, iegūstot brīnišķīgus palēninājuma efektus, kas noteikti patiks jūsu auditorijai. Uzņemot ar Full HD izšķirtspēju, var izmantot kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p, atklājot vēl vairāk nianšu kustībā. Tā ir lieliska iespēja ātras darbības uzņemšanai — sākot no skolas sporta dienas līdz jūsu komandas futbola spēlei.

Objektiem, kas lēni kustas, un ainām, kas mainās pakāpeniski, kamerai EOS R10 ir 4K un Full HD intervāla fotografēšanas režīmi, kas nodrošina pārsteidzošus rezultātus. Pastāv arī HDR PQ saderība, kas nodrošina papildu elastību pēcapstrādes procesā.

Canon EOS R10 — pielāgojamība

Vadība

Kad uzņemat videoklipus ar ikdienas dzīves norisēm, kamera EOS R10 var darboties atbilstoši jūsu vēlmēm — automātiski vai manuāli. Tiem, kam patīk pārņemt vadību, patiks tādas funkcijas kā fokusa palielināšana, kas nosaka izšķirošo asumu, un tā sauktās “zebras” — ainas zonas, kas ir pārāk eksponētas un ir atzīmētas ar zebrām raksturīgo svītru rakstu.

Ar kameru EOS R10 varat ierakstīt ilgāk nekā ar citām hibrīda kamerām2. Tas lieliski noder, filmējot dzīvos pasākumus, piemēram, koncertus vai teātri, kā arī intervijām, kad jums ir jāatstāj ierakstīšana kamerā, kamēr uzdodat jautājumus.

Izcils līdzsvars

Viena no lietām, kas kameru EOS R10 padara par tik izcilu universālu ierīci, ir tās ideālais līdzsvars starp ātrumu, izšķirtspēju un veiktspēju vājā apgaismojumā. No zelta gaismā ieslīgušu ainavu tveršanas līdz spontāniem ielu portretiem, kas uzņemti krēslas stundā, — šo kameru varat izmantot jebkura objekta fotografēšanai.

24,2 megapikseļu sensors un DIGIC X ļauj kamerai lieliski darboties visu veidu apgaismojuma apstākļos, pateicoties standarta ISO jutībai no ISO 100 līdz ISO 32 000 (paplašināms līdz ISO 52 100). Ir pat iebūvētā zibspuldze, lai vajadzības gadījumā būtu papildu gaisma.

Canon EOS R10 — ideāls līdzsvars

Fotografējot fotoattēlus, lietotāji var saglabāt savus attēlus kā JPEG vai HEIF failus. Lai iegūtu vislabāko attēlu kvalitāti, var uzņemt arī RAW failus, kas sniedz daudz papildu iespēju radošai pēcapstrādei.

 • Standarta RAW failam ir 14 biti, un tajā ir visi sensora ierakstītie dati — viss nepieciešamais, lai rediģējot izveidotu satriecošus mākslas darbus.
 • CRAW (jeb Compact RAW) aizņem mazāk vietas kameras atmiņas kartē, un tam ir nenozīmīgs attēla kvalitātes kritums.
 • Nepārtrauktā fotografēšana RAW formātā ļauj nepārtraukti uzņemt ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē ar 75 procentu apgriešanu, un iegūtais materiāls tiek saglabāts vienā failā. Atsevišķus attēlus var izvilkt vēlāk, izmantojot mūsu programmatūru Digital Photo Professional (DPP).
 • Dual Pixel RAW pēc uzņemšanas ļauj pielāgot noteiktas attēla īpašības, piemēram, bokē efektu, dubultattēlus un asuma punktu.

Kameras EOS R10 RAW failus var rediģēt un apstrādāt, izmantojot tādu datorprogrammatūru kā DPP, kamerā izmantojot DIGIC X procesoru vai izmantojot image.canon mākoni3, 4 ar tā neironu tīkla programmu, kas ļauj iegūt izcilu attēlu kvalitāti.

Canon Digital Photo Professional

Digital Photo Professional

 1. 4K 60p uzņemšanas režīmā attēla horizontālā zona tiek apgriezta līdz 64%.
 2. Maks. pieejamais filmas ierakstīšanas laiks: parastajā režīmā: 2 h; Filmām ar lielu kadru nomaiņas ātrumu (Full HD 120/100 kadri/s): 30 min. Ja kameras iekšējā temperatūra kļūst pārāk augsta, ierakstīšanas laiks var samazināties. 4K 30p HQ: aptuveni 50 min, sākot no +23°C.
 3. Pakalpojums tiks laists klajā 2022. gada jūlija beigās, un būs jāatjaunina kameras programmaparatūra.
 4. Nevar apstrādāt RAW attēlus, kas uzņemti ar RAW nepārtrauktās fotografēšanas režīmu. RAW attēlu apstrāde mākonī ir maksas pakalpojums. Jāiegādājas abonements, izmantojot Canon Imaging lietotnes pakalpojumu plānus. Lai iegūtu plašāku informāciju, atveriet vietni: https://sas.image.canon

Saistītie raksti

 • Canon EOS R10 — ieguvumi — asāka

  IEGUVUMS

  Pieredziet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Esam izmantojuši mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un tūkstošiem reālu attēlu, lai iemācītu Canon kamerai EOS R10 atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus, saglabājot asu un precīzu fokusu, kad tie kadrā pārvietojas.

 • Canon EOS R10 — ieguvumi — ātrāka

  IEGUVUMS

  Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

  Dzīve ir ātra, tāpēc jums nepieciešama kamera ar lielu ātrumu, lai uzņemtu šos neatkārtojamos mirkļus

 • Canon EOS R10 — ieguvumi —vienkāršāka

  IEGUVUMS

  Ieraugiet. Nofotografējiet.

  Neatkarīgi no tā, vai pārejat no viedtālruņa vai DSLR kameras, Canon EOS R10 ļauj ātri sākt darbu un radoši fotografēt tādos veidos, kā iepriekš nevarējāt.

 • IEGUVUMS

  Kamera ar lieliskām savienošanas iespējām

  EOS kvalitāte satiekas ar viedtālruņa ērtībām — perfekta kombinācija ikvienam, kam patīk uzņemt saturu sociālajiem medijiem, rediģēt, kamēr atrodas ceļā, vai vadīt kameru no attāluma. Neatkarīgi no tā, vai veidojat blogus, esat influenceris vai jums vienkārši patīk kopīgot attēlus ar draugiem un ģimeni, radošais darbs tiešsaistē nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.