SAVIENOJAMĀKA

Kamera ar lieliskām savienošanas iespējām

EOS kvalitāte satiekas ar viedtālruņa ērtībām — perfekta kombinācija ikvienam, kam patīk uzņemt saturu sociālajiem medijiem, rediģēt, kamēr atrodas ceļā, vai vadīt kameru no attāluma. Neatkarīgi no tā, vai veidojat blogus, esat influenceris vai jums vienkārši patīk kopīgot attēlus ar draugiem un ģimeni, radošais darbs tiešsaistē nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.
Canon EOS R10 — ieguvumi — savienojamāka

Attēlu kopīgošana tagad ir vienkārša.

Mūsu Canon Camera Connect lietotne ir ātra un vienkārši lietojama, tāpēc jūs varat nodarboties ar svarīgāko — radoši izpausties. Pēc savienošanas jūsu viedierīce un kamera EOS R10 vienmēr saglabās Bluetooth® Low Energy saites savienojumu, lai ātri un bez aizķeršanās varētu aktivēt 2,4 GHz Wi-Fi®, kad jāpārsūta attēli. Tas var notikt automātiski, kad uzņemat,1 vai vēlāk, kad pārlūkojat kameras atmiņas karti tālrunī, izvēloties attēlus.

Kad attēli ir pārsūtīti uz tālruni, tos var rediģēt, izmantojot iecienītākās lietotnes (piemēram, Canon DPP Express operētājsistēmai iOS2), augšupielādēt sociālajos medijos un/vai nosūtīt draugiem un ģimenei, izmantojot ziņojumapmaiņas lietotni. Tā ir lieliska iespēja, kad ceļojat un vēlaties dalīties savos piedzīvojumos ar draugiem un ģimeni mājās vai saviem sekotājiem tiešsaistē.

Ja uzņemat saturu sociālo mediju platformām, izmēģiniet kameras EOS R10 vertikālo video atbalstu, kas uzņem vertikālu materiālu, kurš ir piemērots stāstiem, rullīšiem un viedtālruņu ekrāniem.

Canon savienojamība — lietotne Camera Connect

Jūsu saturs, jūsu mākonis

Mūsu vārteja image.canon ļauj augšupielādēt fotogrāfijas un filmas tiešsaistes mākoņa krātuvē — tieši no kameras, izmantojot ietverto Wi-Fi® vai savienotu viedtālruni — dators nav nepieciešams. No šejienes jūsu saturu var pārvietot uz ilgtermiņa krātuvi (pēc noklusējuma saņemsiet 10 GB) vai citu mākoņa krātuves platformu, piemēram, Adobe Creative Cloud vai Google Drive3. Failus var arī automātiski lejupielādēt mājas datorā (PC vai Mac), lai, apsēžoties pie rakstāmgalda, saturs būtu gatavs rediģēšanai.

Jūsu saturs, jūsu mākonis

Tiešraide pēc 3, 2, 1…

Videoblogu un satura veidotāji var izmantot kameru EOS R10, lai tiešraidē straumētu profesionāla izskata video tieši saviem sekotājiem pakalpojumā YouTube4. Attēla un skaņas kvalitāte ir lieliska — tas ir svarīgi, lai attīstītu kanālu un palielinātu auditoriju.

Canon EOS R10 — videoblogu veidošana

Vienkārši savienojiet kameru ar Wi-Fi® tīklu5 un varēsiet straumēt tieši uz savu YouTube kanālu — dators nav nepieciešams. Grozāmais ekrāns ir atlokāms no kameras korpusa, un to var pagriezt tā, lai tas būtu vērsts pret jums — ideāli piemērots pašbildēm.

 1. Automātiskā attēlu pārsūtīšana kameras palaišanas laikā tiek atbalstīta, ja ir iespējota automātiskā sūtīšana. Automātiskā augšupielāde nenotiek pēc katra atsevišķa attēla, bet gan tad, kad kamera tiek ieslēgta.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone un Lightning ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. tvOS ir Apple Inc. preču zīme.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One un YouTube ir Google LLC preču zīmes.
  Adobe, Creative Cloud ir reģistrētas preču zīmes vai preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Adobe Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs.
 4. Kameras tiešraides pakalpojums atbalsta tiešraides tikai pakalpojumā YouTube. Pirms tiešraides pakalpojuma izmantošanas jāreģistrējas vietnē image.canon. Jaunākās prasības skatiet pakalpojumā YouTube. Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var tikt mainīta, pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Canon neuzņemas atbildību par trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp to tiešraides izplatīšanu pakalpojumā YouTube.
 5. Wi-Fi® lietošana var būt aizliegta noteiktās valstīs vai reģionos.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Pieredziet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Esam izmantojuši mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un tūkstošiem reālu attēlu, lai iemācītu Canon kamerai EOS R10 atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus, saglabājot asu un precīzu fokusu, kad tie kadrā pārvietojas.

 • IEGUVUMS

  Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

  Dzīve ir ātra, tāpēc jums nepieciešama kamera ar lielu ātrumu, lai uzņemtu šos neatkārtojamos mirkļus

 • IEGUVUMS

  Ieraugiet. Nofotografējiet.

  Neatkarīgi no tā, vai pārejat no viedtālruņa vai DSLR kameras, Canon EOS R10 ļauj ātri sākt darbu un radoši fotografēt tādos veidos, kā iepriekš nevarējāt.

 • IEGUVUMS

  Tas ir jūsu stāsts, parādiet to savā stilā

  Uzņemiet neticamus videoklipus ar to pašu kameru, ko izmantojat izcilām fotogrāfijām. EOS R10 ir jaudīga satura veidotāju kamera, kas dod jums iespēju parādīt savu stāstu ar fotogrāfijām vai videoklipiem.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.