VIENKĀRŠĀKA

Ieraugiet. Nofotgrafējiet.

Neatkarīgi no tā, vai pārejat no viedtālruņa vai DSLR kameras, kamera EOS R10 ļauj ātri sākt darbu un radoši fotografēt tādos veidos, kā iepriekš nevarējāt.

Ieraugiet. Nofotgrafējiet.

Canon EOS R10 — ieguvumi —vienkāršāka

Jaunākās paaudzes EOS R tehnoloģijas ar vienkārši lietojamu dizainu — uzvaroša kombinācija, kas palīdz izpētīt apkārtni jebkurā vietā.

Tiem, kuriem fotografēšana vai Canon EOS kameras ir jaunums, ir pieejams lietotāja interfeisa ceļvedis. Ja to aktivizē, tas māca ne tikai to, kā lietot kameru, bet arī fotografēšanas pamatprincipus. Kad esat gatavs izslēgt lietotāja interfeisa ceļvedi, kameras standarta displeji un izvēlnes ir ātras un intuitīvas. Konstrukcija ir tik laba, ka par to var pilnībā aizmirst.

Jūsu skats uz pasauli

Kameras EOS R10 2,36 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs nodrošina skaidru, dabisku skatu uz pasauli un uzņemamo attēlu vai filmu klipu parāda tieši tā, kā tas būs redzams, turklāt ar pilnīgu pārklājumu. Tas ļauj priekšskatīt ekspozīciju, asuma dziļumu, baltās krāsas balansu, attēla stilu un citus raksturlielumus.

Canon EOS R10 — EVF

Kamera ir ērta, pat ja to lietojat visu dienu, pateicoties atsvaidzināšanai ar 120 kadriem/s1, 0,95 reižu palielinājumam un 22 mm skatpunktam, kas atrodas aiz kameras korpusa. Ir pieejams arī enerģijas taupīšanas režīms ar 60 kadriem/s. Parādītā informācija ir pielāgojama, lai jūs būtu informēts, tomēr jūsu uzmanība netiktu novērsta. Skatu meklētāju var arī pielāgot, lai tas atbilstu jūsu redzei — no -3 līdz +1 m-1 dioptrijām.

Canon EOS R10 — OVF Assist salīdzinājums

OVF Assist režīms palīdz tiem, kas pāriet no kamerām ar optiskajiem skatu meklētājiem, piemēram, DSLR. Tas simulē optiskā skatu meklētāja pieredzi, izmantojot HDR tehnoloģiju, lai atklātu detaļas tumši noēnotās un spilgti apgaismotās vietās, nevis sniedz priekšskatījumu ar attēla efektiem.

Elektronisko skatu meklētāju papildina liels 7,5 cm 1,04 miljonu punktu grozāms skārienekrāns, kas ļauj iekomponēt un uzņemt kadrus augstu no augšas vai zemu no apakšas, lai jūs varētu uz fotografējamo objektu paskatīties citādi. Tas ir lieliski piemērots arī video uzņemšanai.

Canon EOS R10 — grozāms skārienekrāns

APS-C satiekas ar EOS R

Mēs izveidojām kameru EOS R10 ar APS-C sensoru, kura lielums ir aptuveni 22,3 x 14,9 mm. Tas jūsu objektīviem nodrošina 1,6 reizes lielāku teleobjektīva sasniedzamību, salīdzinot ar pilnkadra kameru ar tādu pašu fokusa attālumu, kā arī padara EOS R10 mazāku un vieglāku — padara par ideālu ceļojumu kompanjonu. Izolējiet ainavās attālas detaļas un pietuvojieties savvaļas dzīvniekiem parkā, aizpildot kadru un panākot maksimālu iespaidu.

Canon EOS R10 — APS-C un pilnkadra kameru salīdzinājums

Pielāgojamas vadīklas, kas ir piemērotas jums

Tiem EOS R10 lietotājiem, kuriem iepriekš bijusi DSLR kamera, nebūs vajadzīgs ilgs laiks, lai pierastu pie jaunās kameras. Vadīklas ir tur, kur jūs tās sagaidāt — tieši zem jūsu pirkstiem, un navigācija izvēlņu lapās būs pazīstama, tomēr ar uzlabojumiem.

Canon EOS R10 — pielāgotas vadīklas

Ir pielāgojami fotografēšanas režīmi, kas ļauj nekavējoties piekļūt iepriekš ieprogrammētiem kameras iestatījumiem, kā arī pielāgojams ekrāns “My Menu”, ko var aizpildīt ar biežāk izmantotajām izvēlnes opcijām. Ir pieejamas arī pielāgojamas funkciju pogas, kas ļauj koriģēt iestatījumus fotografēšanas laikā, nenovēršot skatu no objekta.

 1. Maksimālais kadru nomaiņas ātrums AF laikā, slēdža pogu nospiežot līdz pusei vai nepārtraukti uzņemot, ir 59,94 kadri sekundē. Ņemiet vērā, ka displeja kadru nomaiņas ātrums var būt mazāks atkarībā no izmantotā objektīva un fotografēšanas apstākļiem.

Saistītie raksti

 • Canon EOS R10 — ieguvumi — asāka

  IEGUVUMS

  Pieredziet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Esam izmantojuši mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un tūkstošiem reālu attēlu, lai iemācītu Canon kamerai EOS R10 atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus, saglabājot asu un precīzu fokusu, kad tie kadrā pārvietojas.

 • Canon EOS R10 — ieguvumi — ātrāka

  IEGUVUMS

  Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

  Dzīve ir ātra, tāpēc jums nepieciešama kamera ar lielu ātrumu, lai uzņemtu šos neatkārtojamos mirkļus

 • Canon EOS R10 — ieguvumi — pielāgojamāka

  IEGUVUMS

  Tas ir jūsu stāsts, parādiet to savā stilā

  Uzņemiet neticamus videoklipus ar to pašu kameru, ko izmantojat izcilām fotogrāfijām. EOS R10 ir jaudīga satura veidotāju kamera, kas dod jums iespēju parādīt savu stāstu ar fotogrāfijām vai videoklipiem.

 • IEGUVUMS

  Kamera ar lieliskām savienošanas iespējām

  EOS kvalitāte satiekas ar viedtālruņa ērtībām — perfekta kombinācija ikvienam, kam patīk uzņemt saturu sociālajiem medijiem, rediģēt, kamēr atrodas ceļā, vai vadīt kameru no attāluma. Neatkarīgi no tā, vai veidojat blogus, esat influenceris vai jums vienkārši patīk kopīgot attēlus ar draugiem un ģimeni, radošais darbs tiešsaistē nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

BIĻETENS

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.