EOS R7

Bezspoguļu kameras

Canon EOS R7

EOS R tehnoloģija kopā ar APS-C konstrukciju mazai, ātrai un jaudīgai hibrīda bezspoguļa kamerai.

Izpētiet dabu

 • Kur dosieties tālāk?

  Turpinot izmantot ievērojamo EOS 7D sērijas kameru mantojumu, EOS R7 piedāvā izcilu veiktspēju un mežonīgu ātrumu jaunākās paaudzes bezspoguļa EOS R sērijas korpusā.

 • EOS R inovācijas kopā ar APS-C konstrukciju

  Kamerai EOS R7 ir APS-C lieluma sensors, kas ļauj objektīviem piedāvāt 1,6 reizes lielāku teleobjektīva sasniedzamību, salīdzinot ar ekvivalentu fokusa attālumu pilnkadra kamerai. Jūs jutīsieties gluži blakus savam fotografējamajam objektam un varēsiet iemūžināt kadru aizpildošus dzīvnieku portretus un varenus darbības attēlus, kas atstās iespaidu.

 • Tehniskie dati

  • Dual Pixel CMOS AF II

   AF, kas atpazīst cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus un tiem seko

  • Nepārtrauktā fotografēšana ar līdz 15 kadriem sekundē

   Nepārtrauktā uzņemšana ar 30 kadriem sekundē, izmantojot kameras elektronisko slēdzi4

  • 32,5 megapikseļu APS-C formāta sensors

   Perfekts izšķirtspējas, ātruma un veiktspējas vājā apgaismojumā līdzsvars

  • -5 EV fokusēšana vājā apgaismojumā2

   Precīza fokusēšana vāja apgaismojuma apstākļos

  • ISO 32 000

   Standarta maksimālā jutība

  • Full HD līdz 120p

   Ārkārtīgi vienmērīga kustība9

  • IS ar sadarbību

   Kopā darbojas kameras korpusa un objektīva stabilizācija ar septiņām pakāpēm3, aizsargājot pret kameras izkustēšanos

  • 4K/60p

   Video uzņemšana

  • 2,36 milj. punktu EVF

   Ar atsvaidzināšanas ātrumu līdz 120 kadriem/s10

  • 7,5 cm liels 1,62 milj. punktu grozāms skārienekrāns

   Paskatieties uz fotografējamo objektu citādi

  • DIGIC X procesors

   Jutīga vadība un minimāla EVF aizkave

  IEPAZĪSTINĀM AR EOS R7

  Jauna ēra APS-C kameru konstrukcijā

  Skatiet savvaļas dzīvnieku fotogrāfes un satura veidotājas Danijas Konoras (Dani Connor) ar kameru EOS R7 uzņemto materiālu, meklējot Ibērijas lūsi.

  Īss pārskats par kameru EOS R7

 • Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un objektu atpazīšanu

 • Jauna līmeņa attēlu stabilizācija

  Septiņas aizsardzības pakāpes3 pret kameras izkustēšanos ar RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM līdz astoņām pakāpēm13 ar citiem RF objektīviem

 • Ātrums un veiktspēja, kas aizrauj elpu

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra

 • Jauna ēra attēlu kvalitātē

  Fotogrāfijas un video, kas pārspēj cerības

 • Jauns pavērsiens komunikācijā

  Kopīgojiet, sūtiet, straumējiet un apstrādājiet

 • Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana
  Ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un objektu atpazīšanu

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī mūsu kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6. Tas nozīmē, ka tā var atpazīt cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus un precīzi turēt tos fokusā neatkarīgi no tā, kur kadrā tie pārvietojas.

  Automātiskā fokusēšana, kas pārsniedz cerības

  Savvaļas dzīvnieku fotogrāfsiem patiks, kā kamera atpazīst putnus lidojuma laikā, saglabājot tos asus, lidojot pāri ainavai. Sporta fotogrāfi izbaudīs iespēju sekot cilvēkiem, kas ātri un neparedzami pārvietojas — pat tad, ja viņi valkā ķiveri, skatās citā virzienā vai atrodas ar kājām gaisā.

  Kameras EOS R7 Dual Pixel CMOS AF II fokusēšanas sistēma aptver objektus un seko tiem praktiski visā kadrā1 un nodrošina ātru, precīzu AF pat tad, ja gaismas līmenis nokrītas līdz -5 EV2 vai pat ar tik mazu maksimālo diafragmas atvērumu kā f/22.

  Automātiskā fokusēšana, kas pārsniedz cerības

  Jauna līmeņa attēlu stabilizācija
  Septiņas pakāpes aizsardzībai pret kameras izkustēšanos3

  Iedomājaties, ka varat fotografēt ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās, ar nodomu izpludinot kustīgus objektus bez trijkāja. Varat arī iegūt ārkārtīgi vienmērīgus video, staigājot ar kameru. Kameras EOS R7 korpusā ietvertā attēla stabilizācija (In-Body Image Stabilizer, IBIS) ļauj izmantot dažādus jaunus radošas izteiksmes veidus un var jums likt no jauna pārvērtēt, kā izmantojat kameras sistēmu.

  Septiņas pakāpes aizsardzībai pret kameras izkustēšanos
  Stabilitātes saglabāšana arī tad, kad pats neesat stabils

  Stabilitātes saglabāšana arī tad, kad pats neesat stabils

  Kameras IBIS sadarbojas ar optisko IS, kas ietverta daudzos RF objektīvos. Pateicoties RF stiprinājuma ārkārtīgi ātrajai komunikācijai un lielam fiziskajam platumam, ir iespējama piecu asu stabilizācija līdz septiņām pakāpēm3 ar RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un līdz astoņām pakāpēm13 ar citiemr RF objektīviem, ļaujot bez stabili uzņemt fotogrāfijas ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās un neradot problēmas kameras izkustēšanās dēļ.

  Un, kad fotografējat ar objektīviem bez IS (piemēram, ātriem fiksēta fokusa attāluma objektīviem), EOS-R sistēmas platais objektīva stiprinājums ļauj kameras EOS R7 IBIS joprojām nodrošināt ļoti efektīvu stabilizāciju, kas aizsargā pret kameras izkustēšanos.

  EOS R7 panorāma

  Sistēma arī palīdz izlīdzināt slīpu horizontu un saglabāt fotografējamos objektus asus panoramēšanas vai panorāmas uzņemšanas laikā.

  Īpaši vienmērīgas filmas

  Uzņemot video, IBIS un optiskajai IS sistēmai pievienojas trešā tehnoloģija: Movie Digital IS. Kopā šīs sistēmas izlīdzina kameras kustības tādā apmērā, ka jums piedos, ja domāsiet, ka materiāls uzņemts ar īpašu statīvu.

  Gandrīz acumirklī…
  Ātrums un veiktspēja, kas aizrauj elpu

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra. Uzņemiet RAW, JPEG un HEIF failus ar satriecošu ātrumu — 15 kadriem/s6 vai ar 30 kadriem/s4, izmantojot kameras kluso elektronisko slēdzi7 ar nepārtrauktu automātisko fokusēšanu un AE, kas uzņemšanas laikā acumirklī reaģē. Izcils elektroniskā slēdža ātrums — 1/16 000 sekundes — atklāj detaļas, ko ar neapbruņotu aci bieži vien nevar redzēt.

  DIGIC X procesors

  Izgatavota, lai ātri reaģētu

  Kameras DIGIC X procesors nodrošina ātru, dinamisku lietošanu un praktiski nemaz nerada skatu meklētāja aizkavi, lai iegūtu patiesi jutīgu fotografēšanas pieredzi. Līdz 42 RAW failiem un 126 JPEG failiem var uzņemt vienā nepātrauktajā uzņemšanā ar 30 kadriem/s.8

  Vienmērīga kustība, kas tiek perfekti iemūžināta videoklipos

  Uzņemot video, kadru nomaiņas ātrums līdz 60p ir pieejams 4K formātā un līdz 120p, uzņemot Full HD materiālu9. Neticami precīzi tver kustīgus objektus un pēcapstrādes laikā var veidot īpaši vienmērīgus palēninātas kustības efektus.

  Vienmērīga kustība, kas tiek perfekti iemūžināta videoklipos

  Jauna ēra attēlu kvalitātē.
  Fotogrāfijas un video, kas pārspēj cerības

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotogrāfijas vai video, kameras EOS R7 32,5 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC X attēlu procesors nodrošina satriecošus rezultātus. EOS R sistēmas tehniskās priekšrocības apvienojumā ar mūsu zināšanām par optikas un sensora konstrukciju nodrošina labāku attēlu kvalitāti nekā jebkad iepriekš pieredzēta.

  Pasaulē apdraudētākā kaķa fotografēšana

  Attēlu kvalitāte, kas pārsniedz cerības

  Fotoattēli ir pilni ar detaļām, krāsām un dinamisko diapazonu — pat vājā apgaismojumā, pateicoties maksimālajai jutībai ISO 32 000. Ļoti augstas kvalitātes 4K videomateriālu var iegūt 7K sensora izvades oversamplingu, savukārt Canon Log 3 nodrošina plašu dinamisko diapazonu un rediģēšanas iespējas pēc uzņemšanas.

  Attēlu kvalitāte, kas pārsniedz cerības

  Uzņemts ar EOS R7

  • f/11
  • 1/80
  • 32000

  Jaunas tendences EOS kameru konstrukcijā
  Jaunas funkcijas, instinktīva sajūta

  Speriet nākamos radošos soļus ar kameru, kas piedāvā ērti izmantojamas jaunas tehnoloģijas, taču šķiet tikpat pazīstama un intuitīva kā jūsu DSLR kamera. Jaunā konstrukcija piedāvā tādas funkcijas kā kombinēto AF punktu izvēli un aizmugurējo vadības ripu, kas pievienotas klasiskajām EOS kameru vadīklām un uzreiz atpazīstamām izvēlņu lapām, lai jums jau pašā sākumā viss būtu pazīstams.

 • Elektroniskais skatu meklētājs

  Pat satriecošajam 120 kadru/s10 elektroniskajam skatu meklētājam ar 2,36 miljonu punktu ir režīms OVF Assist mode, kas palīdz tiem, kuri pāriet no DSLR kamerām.

 • Grozāms LCD ekrāns

  Grozāms LCD ekrāns atvieglo uzņemšanu no sarežģītiem rakursiem. Tiek atbalstīta arī vertikālā video ierakstīšana, kas atvieglo stāstu uzņemšanu sociālajiem medijiem.

 • Kombinēta AF punktu izvēle

  Jaunās konstrukcijas funkcijas ietver kombinēto AF punktu izvēli un aizmugurējo vadības ripu.

 • APS-C priekšrocības

  APS-C priekšrocības

  Kamerai EOS R7 ir APS-C lieluma sensors, kas ļauj objektīviem piedāvāt lielāku teleobjektīva sasniedzamību, salīdzinot ar ekvivalentu fokusa attālumu pilnkadra kamerai. Mazāka sensora formāta dēļ kamera EOS R7 ir ērtāk pārnēsājama — tas lieliski noder ceļojumos brīvā dabā, fotografējot gaisa šovus vai uzņemot darbību no trases malas.

  Integrējiet un paplašiniet

  Runājot par objektīviem, ar EOS R7 varat izmantot visus esošos EF un EF-S objektīvus, izvēloties Canon stiprinājuma adapterus. Tie darbosies tieši tā, kā to atceraties, ja ne labāk, pateicoties EOS R sistēmas paplašinātajai funkcionalitātei.

  Kameru EOS R7 varat pielāgot darbam tā, kā jums patīk. Pielāgojamas ripas un pogas papildina pielāgotos fotografēšanas režīmus un programmējamo ekrānu “Mana izvēlne”.

  Integrējiet un paplašiniet

  “STRĀDĀT AR KAMERU, KURAI IR R SISTĒMAS ĀTRUMS UN SASNIEDZAMĪBA, KAS APVIENOTI AR APS-C SENSORU, IR LIELISKI.”

  Jauns pavērsiens komunikācijā
  Kopīgojiet, sūtiet, straumējiet un apstrādājiet

  EOS R7 ir kamera ar lieliskām savienošanas iespējām, kas var strādāt roku rokā ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni. Bluetooth Low Energy saite uztur savienojumu ar jūsu viedierīci, lai jūs varētu pārlūkot, lejupielādēt un kopīgot pilna vai samazināta lieluma attēlus un video, izmantojot Wi-Fi, — neatkarīgi no tā, kur uzņemat. Kamera EOS R7 ir paredzēta arī iPhone11, tāpēc varat to savienot ar liela ātruma USB-C vadu.

  Informējiet savus sekotājus sociālajos medijos par aizraujošiem notikumiem to norises laikā vai nosūtiet attēlus tieši klientam, ja strādājat profesionāli. Kamera EOS R7 sniedz iespēju arī tiešraidē straumēt video pakalpojumā YouTube5.

  Savienošanas iespēju shēma

  Uzsāciet rediģēšanas darbplūsmu agrīni

  Iebūvētais Wi-Fi ļauj ērti izveidot neatkarīgu savienojumu ar mūsu tiešsaistes vārteju image.canon, lai vienmērīgi tieši pārsūtītu12 attēlus un videoklipus uz mākoņkrātuvi, lai tos vēlāk pārskatītu. Pārsūtiet visus attēlus, lai tie būtu gatavi un gaidītu jūs, kad atgriezīsities mājās, vai novērtējiet, atlasiet un pārsūtiet tikai tos attēlus, kas jums patīk.

  Agri uzsāciet rediģēšanas darbplūsmu

  Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

  Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

  Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

  Photographer looking down view finder
  EOS R7 — komplektācija

  Komplektācija

  Viss nepieciešamais, lai spertu nākamos soļus fotografēšanā un video uzņemšanā.

  • Kameras EOS R7 korpuss

  • Kameras vāciņš R-F-5

  • Kameras siksniņa ER-R7

  • Pieslēgvietas vāciņš ER-SC2

  • Akumulatora lādētājs LC-E6E

  • Akumulatora bloks LP-E6NH

  • Akumulatoru bloka vāks

  • Maiņstrāvas vads

  • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

  Piederumi/objektīvi/izlietojamie materiāli

  Saistītie raksti

  Saistītie produkti

  1. Piemērojams, ja sekošanas laikā ap objektu tiek parādīts rāmītis un kamerai ir pievienots saderīgs objektīvs, kamēr ir aktīvs pilna diapazona AF vai objekts ir veiksmīgi noteikts citas zonas režīmā. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet [papildu informācijā] par EOS R7 vietnē “cam.start.canon”.
  2. Fotogrāfiju uzņemšanas laikā ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23°C/73°F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.
  3. Septiņas pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un fokusa attālumu 150 mm
  4. Nepārtrauktās uzņemšanas ātrums var būt mazāks atkarībā no objekta/uzņemšanas apstākļiem vai kameras iestatījumiem, vai izmantotā objektīva u. c. Detalizētu informāciju skatiet izvērstajā lietotāja rokasgrāmatā. Informāciju par objektīviem, kas atbalsta maksimālo nepārtrauktās uzņemšanas ātrumu ar Servo AF, skatiet papildu informācijā par EOS R7 vietnē “cam.start.canon”. Atkarībā no objekta veida un uzņemšanas apstākļiem attēlā var rasties izliekts darbības (rolling shutter) kropļojums.
  5. Kameras tiešraides pakalpojums atbalsta tiešraides tikai pakalpojumā YouTube. Pirms tiešraides pakalpojuma izmantošanas jāreģistrējas vietnē image.canon. Jaunākās prasības skatiet pakalpojumā YouTube. Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var tikt mainīta, pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Canon neuzņemas atbildību par trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp to tiešraides izplatīšanu pakalpojumā YouTube.
  6. Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums var mainīties atkarībā no dažādiem apstākļiem. Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos datos.
  7. Var rasties citas skaņas (diafragmas atvēršanas, objektīva fokusēšanas, elektronikas skaņa utt.), kas nav saistītas ar slēdža darbību.
  8. Atbilstoši Canon testēšanas standartiem ar 32 GB UHS-II karti (viena kadra AF režīmā, ISO 100, standarta attēlu stils). Attēlu skaits ir atkarīgs no dažādiem iestatījumiem un izmantotā objektīva. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet vietnē “cam.start.canon”.
  9. Filmas režīmā ar augstu kadru ātrumu skaņa netiek ierakstīta
  10. Maksimālais kadru nomaiņas ātrums AF laikā, slēdža pogu nospiežot līdz pusei vai nepārtraukti uzņemot, ir 59,94 kadri sekundē. Ņemiet vērā, ka displeja kadru nomaiņas ātrums var būt mazāks atkarībā no izmantotā objektīva un fotografēšanas apstākļiem.
  11. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone un Lightning ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. tvOS ir Apple Inc. preču zīme.
  12. Automātiskā attēlu pārsūtīšana kameras palaišanas laikā tiek atbalstīta, ja ir iespējota automātiskā sūtīšana. Automātiskā augšupielāde nenotiek pēc katra atsevišķa attēla, bet gan tad, kad kamera tiek ieslēgta.
  13. Horizontālā/vertikālā rotācijas leņķa virziens, pamatojoties uz CIPA standartu, 8,0 pakāpes, izmantojot objektīvu RF 24-105 mm F4 L IS USM ar fokusa attālumu 105 mm. Atkarībā no iegādes laika objektīva programmaparatūra var būt jāatjaunina. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet papildu informācijā par EOS R7 vietnē “cam.start.canon”.