SAZINIETIES AR SAVU AUDITORIJU

Sazinieties ar savu auditoriju

EOS R7 ir kamera ar daudzām savienošanas iespējām — to var savienot ar Wi-Fi® tīkliem, viedierīcēm un datoriem (PC/Mac). Ātri nosūtiet saturu tur, kur nepieciešams, un baudiet neticama līmeņa kameras tālvadību.
Canon EOS R7 — saziņa ar auditoriju

Strādājiet, kamēr atrodaties ceļā.

Kamera EOS R7 var uzturēt vienmēr ieslēgtu Bluetooth® Low Energy saiti ar viedtālruni, tādējādi nodrošinot ātru un vienkāršu savienojuma izveidi ar Wi-Fi®. Pārlūkojiet failus, lejupielādējiet un rediģējiet attēlus un video, kā arī publicējiet saturu sociālajos saziņas līdzekļos — to visu var izdarīt no ierīces jūsu rokā. Vai strādājat kā profesionālis? Varat arī nosūtīt samazināta vai pilna lieluma attēlus un video tieši savam klientam, izmantojot Canon Camera Connect lietotni, tā pārspējot konkurentus.

Kamera var arī neatkarīgi izveidot savienojumu ar Wi-Fi® tīkliem, neizmantojot viedtālruni. No šejienes attēlus var pārsūtīt uz mūsu tiešsaistes vārteju image.canon, kur tie tiek glabāti mākonī un ir gatavi rediģēšanai un pēcapstrādei. Iestatiet kameru, lai tā pārsūtītu visus attēlus vai tikai tos, kas atzīmēti kā iecienītākie.

Jaunākās paaudzes USB-C

Kamera EOS R7 ir aprīkota arī ar USB-C 3.2 ātrai uzņemšanai ar vadu, izmantojot Apple iPhone1 ar “Lightning” portu vai datoru (PC/Mac), kurā darbojas Canon EOS Utility programmatūra.

Tiešraide pēc 3, 2, 1…

Videoblogu veidotājiem patiks kameras EOS R7 iespēja tiešraidē straumēt izcilas kvalitātes video tieši uz pakalpojumu YouTube — dators nav nepieciešams2. Vienkārši pievienojiet kameru tieši Wi-Fi® tīklam, lai iegūtu profesionālus rezultātus, kas atstās atbilstošu iespaidu uz jūsu sekotājiem.

Kad kameras EOS R7 lietotāji ir reģistrējušies mūsu pakalpojumā image.canon (vienkārši izmantojiet tālruni, lai noskenētu QR kodu kameras aizmugurē), viņi var izveidot savienojumu ar YouTube vietni, izmantojot datu pārsūtīšanas pakalpojumu.

Izmantojot HDMI adapterus, ar kameru EOS R7 var tiešraidē straumēt tīru HDMI materiālu. Varat arī izmantot datoru (PC/Mac) ar programmatūru EOS Utility, lai izveidotu savienojumu ar parasti lietotajām videokonferenču platformām.

Canon EOS R7 — videoblogu veidošana

Radoša darbība ar tālvadību

Neatkarīgi no tā, vai jūsu kamera EOS R7 ir savienota ar viedierīci vai datoru (PC/Mac), varat to vadīt no attāluma, paverot jaunus radošas fotografēšanas veidus.

Atrodoties uz vietas

Canon Camera Connect lietotne nodrošina izcilu kameras EOS R7 tālvadību. Skatiet to, ko redz kamera, pielāgojiet iestatījumus un uzņemiet fotogrāfijas un video ar vienu pieskārienu ekrānam.

Strādājot šādā veidā, varat novietot kameru vienā vietā, kamēr fotografējat no citas, piemēram, uzņemot pašbildes vai grupas uzņēmumus. Tā ir arī lieliska pieeja savvaļas dzīvnieku fotografēšanai: novietojiet savu kameru EOS R7 pie jums zināmas vietas, kuru apmeklē dzīvnieki, un pēc tam fotografējiet no attāluma, lai tos nenobiedētu.

Studijā

Fotografējot kluso dabu, makro un ēdiena fotogrāfijas kontrolētā studijas vidē, kameru EOS R7 var vadīt no galddatora vai klēpjdatora, kurā darbojas programmatūra EOS Utility, Canon SDK (programmatūras izstrādes komplekts) vai trešās puses lietojumprogrammas.

Skatiet tieši to, ko redz kamera, tajā pašā ekrānā, ko izmantosiet pēcapstrādes darbam — tas ļauj iegūt absolūti perfektu kompozīciju. Pielāgojiet kameras iestatījumus, izmantojot EOS Utility intuitīvo interfeisu, un uzņemiet attēlus, kurus var saglabāt kartē, datorā vai abos.

Uzņemot filmu

Filmas uzņemšanas laikā vadiet kameru EOS R7, izmantojot lietotni, un radiet efektus, kam parasti nepieciešama pilna filmēšanas grupa. Piemēram, fokusa izvilkšana: vienkārši pieskarieties pievienotās ierīces ekrānam, lai pārvietotu kameras fokusu uz jaunu objektu. Fokusa mainīšana notiks vienmērīgi un stabili — tāpat kā tas notiek uz lielā ekrāna.

Jaunākā programmaparatūra

Kameras EOS R7 programmaparatūru var atjaunināt, izmantojot arī Canon Connect lietotni, lai jūs varētu izmantot jaunākās funkcijas.

Savienojums, izmantojot Canon Connect lietotni

Mākoņa bāzes RAW failu apstrāde3

RAW failus var apstrādāt kamerā vai datorā (PC/Mac), taču tagad fotogrāfi kameras EOS R7 RAW attēlus var apstrādāt arī image.canon mākonī4, iegūstot labāku attēlu kvalitāti.

Mākonī augšupielādētie RAW faili tiek apstrādāti, izmantojot neironu tīkla attēlu apstrādes programmu, kas ne tikai samazina digitālo troksni, bet arī labāk rekonstruē attēla krāsas un samazina artefaktus.

• Sīkām detaļām ir labāka izšķirtspēja, pateicoties artefaktu (jaggies) nomākšanai
• Tiek samazināts muarē efekts un nepareizās krāsas
• Trokšņa samazināšana uzlabo attēlu kvalitāti pie lieliem ISO iestatījumiem
• Tiek koriģēts optiskais kropļojums, gaismas samazināšanās stūros un difrakcija

Konvertētie attēli tiek saglabāti mākonī kā JPEG vai HEIF faili, kurus pēc tam var lejupielādēt datorā vai viedierīcē.

image.canon mākoņpakalpojumi
Canon EOS R7 — RAW failu apstrāde mākonī
 1. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone un Lightning ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. tvOS ir Apple Inc. preču zīme.
 2. Kameras tiešraides pakalpojums atbalsta tiešraides tikai pakalpojumā YouTube. Pirms tiešraides pakalpojuma izmantošanas jāreģistrējas vietnē image.canon. Jaunākās prasības skatiet pakalpojumā YouTube. Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var tikt mainīta, pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Canon neuzņemas atbildību par trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp to tiešraides izplatīšanu pakalpojumā YouTube.
 3. Nevar apstrādāt RAW attēlus, kas uzņemti ar RAW nepārtrauktās fotografēšanas režīmu. RAW attēlu apstrāde mākonī ir maksas pakalpojums. Jāiegādājas abonements, izmantojot Canon Imaging lietotnes pakalpojumu plānus. Lai iegūtu plašāku informāciju, atveriet vietni: https://sas.image.canon/
 4. Pakalpojums tiks laists klajā 2022. gada jūlija beigās, un būs jāatjaunina kameras programmaparatūra.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6.

 • IEGUVUMS

  Ātrums un veiktspēja

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra.

 • IEGUVUMS

  Attēla kvalitāte

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotogrāfijas vai video, kameras EOS R7 32,5 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC X attēlu procesors nodrošina satriecošus rezultātus.

 • IEGUVUMS

  Pāreja uz bezspoguļa kameru

  Vai domājat no Canon DSLR pāriet uz modernāku kameru? DSLR kamerai līdzīgā EOS R7 ir aprīkota ar jaunām tehnoloģijām un nodrošina intuitīvas vadīklas ar ierastām vadīšanas ērtībām.

 • IEGUVUMS

  Augstāka līmeņa attēlu stabilizācija

  Iedomājaties, ka varat fotografēt ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās, ar nodomu izpludinot kustīgus objektus bez trijkāja.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.