ATTĒLU KVALITĀTE

Attēlu kvalitāte, kas pārsniedz cerības

EOS R7 ir izgatavota hibrīda satura veidotājiem, un tā nodrošina izcilu attēlu kvalitāti neatkarīgi no tā, ko uzņemat — fotogrāfijas, video vai abus.
Canon EOS R7 — ieguvumi — attēlu kvalitāte

Ja esat fotogrāfs, kuram patīk uzņemt arī kādu video, vai videofilmu veidotājs, kuram patīk uzņemt fotogrāfijas, EOS R7 nodrošinās satriecošus rezultātus. Šī patiesi hibrīdā kamera ļauj pārslēgties starp fotoattēliem un filmām, vienkārši nospiežot slēdzi, tomēr nodrošina vienlīdz smalkas detaļas, dabiskas krāsas un vienmērīgus toņus neatkarīgi no jūsu darba veida.

Pavisam vienkārši — EOS R7 jums sniedz brīvību parādīt savu stāstu, kā vēlaties.

32,5 megapikseļu APS-C lieluma sensors, ko konstruējis un ražojis Canon, nodrošina ideālu līdzsvaru detaļām, ātrumam un veiktspējai vājā apgaismojumā. Augstas izšķirtspējas attēli izskatās satriecoši, kad tiek izdrukāti lielā formātā vai parādīti augstas izšķirtspējas ekrānos. Tos var arī apgriezt rediģēšanas laikā bez ievērojamas attēla kvalitātes zaudēšanas.

Vai ir vājš apgaismojums? Nekādu problēmu

Kad kļūst tumšs, kamera EOS R7 turpina radīt izcilus attēlus. Maksimālā jutība ISO 32 000 (palielināma līdz ISO 51 200) nodrošina lielu slēdža ātrumu, lai nofiksētu kustību pat vājā apgaismojumā, — tas lieliski noder vakara sporta pasākumos vai dzīvnieku fotografēšanai dienas beigās.

Kameras Dual Pixel CMOS AF II sistēma nepārtraukti seko objektiem, un tās jutība ļauj pārliecinoši un precīzi fokusēt pat tik tumšos apstākļos kā -5 EV (vai -3,5 EV filmēšanas režīmā)1. Izmantojot objektīvu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM kopā ar kameru, tiek nodrošināta attēla stabilizācija, kas piedāvā līdz septiņu pakāpju2 aizsardzību pret kameras izkustēšanos.

Canon EOS R7 — ISO 32000 vājā apgaismojumā

Failu formāta izvēle

JPEG faili ir lieliska izvēle, ja nepieciešami maza lieluma faili un maksimāla saderība, taču EOS R7 piedāvā vēl vienu izvēli: HEIF failus (high efficiency image file — augstas efektivitātes attēla fails), kas nodrošina uzlabotu attēla kvalitāti aptuveni tāda paša lieluma attēlam kā JPEG fails. Tie piedāvā arī 10 bitu krāsas, kas uzlabo dinamisko diapazonu un krāsu gradāciju.

Kad kvalitātei ir izšķiroša nozīme, pārejiet uz RAW formātu. Kamera EOS R7 piedāvā dažādas iespējas, tostarp 14 bitu CR3 RAW failus, C-RAW failus, kas aizņem mazāk vietas ar minimālu kvalitātes zudumu, un nepārtraukto fotografēšanu RAW formātā. Pieejams arī Dual Pixel RAW formāts, kas attēlus pēc uzņemšanas ļauj precīzi koriģēt, izmantojot programmatūru Digital Photo Professional.

Darbs ar RAW

Mūsu programmatūra Digital Photo Professional (DPP) ir pilnīgs RAW failu apstrādes risinājums, un to var lejupielādēt bez maksas. Pārlūkojiet un atlasiet attēlus, veiciet korekcijas un labojumus, pēc tam apstrādājiet JPEG, HEIF vai TIFF failu attēlus.

DPP sniedz iespēju strādāt arī ar Dual Pixel RAW failiem, ļaujot pēc kadra uzņemšanas veikt mikrokorekcijas, piemēram, koriģēt bokē efektu, asuma punktu un dubultattēlu veidošanos. Pārliecinoša kontrole, lai iegūtu perfektu rezultātu.

Canon EOS R7 — darbs ar RAW formātu ar programmatūru DPP

Lai no kameras EOS R7 iegūtu maksimāli iespējamo kvalitāti, mēģiniet RAW attēlus apstrādāt image.canon mākonī5,6. Tiek izmantota neironu tīkla attēlu apstrādes programma, lai attēla kvalitāti uzlabotu vēl neredzētā līmenī.

• Sīkām detaļām ir labāka izšķirtspēja, pateicoties artefaktu (jaggies) nomākšanai
• Tiek samazināts muarē efekts un nepareizās krāsas
• Trokšņa samazināšana uzlabo attēlu kvalitāti pie lieliem ISO iestatījumiem
• Tiek koriģēti optiskie kropļojumi, gaismas samazināšanās vai difrakcija

Konvertētie attēli tiek saglabāti mākonī kā JPEG vai HEIF faili, kurus pēc tam var lejupielādēt datorā vai viedierīcē.

Filmas lieliem un maziem ekrāniem

Ar kameru EOS R7 var uzņemt 4K videoklipus vairākos veidos ar dažādu kadru nomaiņas ātrumu un dažādām saspiešanas metodēm. Pateicoties vienkārši lietojamajai izvēlnei, EOS R7 ir vienkārši iestatīt, lai tā strādātu tā, kā vēlaties.


Izšķirtspēja

Kadru nomaiņas ātrums (kadri/s)

Saspiešana


NTSC

PAL


4K UHD (Fine)
(No 7K “oversamplinga”)

29,97
23,98

25,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

4K UHD


59,94

 

50,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

29,97

25,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

23,98

-

IPB (Standard)

IPB (Light)

4K UHD (apgriezts)7

59,94

50,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

Full HD

119,88

100,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

59,94

50,00

29,97

25,00

IPB (Standard)

IPB (Light)

23,98

-

IPB (Standard)

IPB (Light)

Uzņemot UHD 4K formātā un izmantojot pilnu kameras APS-C sensora platumu, ir pieejams kadru nomaiņas ātrums līdz 60p. Tas ļauj ļoti vienmērīgi un skaidri atveidot objektu kustību, kā arī veidot plūstošus lēnas kustības efektus rediģēšanas laikā.

Lai panāktu vislabāko attēlu kvalitāti, izmēģiniet kameras EOS R7 4K Fine režīmu, kurā notiek 7K datu “oversamplings” no kameras sensora, veidojot ļoti detalizētu 4K/30p materiālu. Filmas izskatās satriecoši, tās atskaņojot 4K displejos, un tās var apgriezt rediģēšanas laikā, veidojot Full HD materiālu. Ir arī īpašs 4K UHD apgrieztais režīms, lai iegūtu papildu teleobjektīva sasniedzamību, un Full HD ieraksta režīms ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p.

Canon EOS R7 — video režīmi

Kamera EOS R7 iederas jebkurā video darbplūsmā

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat ātrus, spontānus filmu klipus sociālajiem medijiem vai rūpīgi izplānotus īsfilmas kadrus uzņemšanas laukumā, EOS R7 nodrošina izcilus rezultātus.

Nopietniem neatkarīgo filmu veidotājiem noder EOS R7 funkcija Canon Log 3: apzināti “plakans” krāsu profils, kas ne tikai saglabā detaļas gaišākajās un tumšākajās ainas daļās, bet arī ļauj vieglāk mainīt uzņemtā materiāla krāsu gradāciju rediģēšanas laikā — tas ir obligāts priekšnosacījums nopietniem videofilmu veidotājiem. Tiek atbalstītas arī BT709, BT2020 un Cinema Gamut krāsu telpas.

Kamera EOS R7 atbalsta arī par 30 minūtēm ilgāku filmu klipu garumu, kas perfekti piemērots intervijām vai pasākumiem, kuros darbība norit ilgāku laiku3.

Kamerai ir savā klasē labākā attēla stabilizācija, kas ir ļoti efektīva, uzņemot video — lieliski piemērota dokumentālajām filmām un spontāniem “ātrā” stila filmēšanas projektiem. Kameras automātiskā līmeņa funkcija, ko nodrošina korpusā ietvertais attēla stabilizators, nodrošina taisna horizonta saglabāšanu un profesionālu uzfilmētā materiāla izskatu.

Kamera EOS R7 ir aprīkota arī ar mikrofona un austiņu ligzdām, lai ierakstītu un uzraudzītu audio, kā arī HDMI savienojumu ārējiem ierakstītājiem un monitoriem.

Tiem, kuri nopietni nodarbojas ar satura veidošanu sociālajiem medijiem, noder vertikālas video uzņemšanas atbalsts, kas ir perfekti piemērots filmu rullīšiem un stāstiem. Kamera EOS R7 atbalsta arī tiešraides straumēšanu tieši uz pakalpojumu YouTube4, un to var ērti savienot ar viedtālruni, lai saturu varētu viegli parādīt tur, kur tas nepieciešams.

 1. Fotogrāfiju uzņemšanas laikā ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23°C/73°F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.
 2. Septiņas pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un fokusa attālumu 150 mm
 3. Maks. pieejamais filmas ierakstīšanas laiks: parastajā režīmā: 6 h;
  filmām ar lielu kadru nomaiņas ātrumu (Full HD 120/100 kadri/s): 90 min.
  Ja kameras iekšējā temperatūra kļūst pārāk augsta, ierakstīšanas laiks var samazināties.
  4K 30p HQ: aptuveni 60 min, sākot no +23°C.
  4K 60p apgriezta: aptuveni 60 min, sākot no +23°C.
 4. Kameras tiešraides pakalpojums atbalsta tiešraides tikai pakalpojumā YouTube. Pirms tiešraides pakalpojuma izmantošanas jāreģistrējas vietnē image.canon. Jaunākās prasības skatiet pakalpojumā YouTube. Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var tikt mainīta, pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Canon neuzņemas atbildību par trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp to tiešraides izplatīšanu pakalpojumā YouTube.
 5. Pakalpojums tiks laists klajā 2022. gada jūlija beigās, un būs jāatjaunina kameras programmaparatūra.
 6. Nevar apstrādāt RAW attēlus, kas uzņemti ar RAW nepārtrauktās fotografēšanas režīmu.
  RAW attēlu apstrāde mākonī ir maksas pakalpojums.
  Jāiegādājas abonements, izmantojot Canon Imaging lietotnes pakalpojumu plānus.
  Lai iegūtu plašāku informāciju, atveriet vietni: https://sas.image.canon/
 7. 4K 60p uzņemšanas režīmā attēla horizontālā zona tiek apgriezta līdz 55%.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6.

 • IEGUVUMS

  Ātrums un veiktspēja

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra.

 • IEGUVUMS

  Pāreja uz bezspoguļa kameru

  Vai domājat no Canon DSLR pāriet uz modernāku kameru? DSLR kamerai līdzīgā EOS R7 ir aprīkota ar jaunām tehnoloģijām un nodrošina intuitīvas vadīklas ar ierastām vadīšanas ērtībām.

 • IEGUVUMS

  Augstāka līmeņa attēlu stabilizācija

  Iedomājaties, ka varat fotografēt ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās, ar nodomu izpludinot kustīgus objektus bez trijkāja.

 • IEGUVUMS

  Saziņa ar savu auditoriju

  EOS R7 ir kamera ar lieliskām savienošanas iespējām, kas var strādāt roku rokā ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.