PĀREJA UZ BEZSPOGUĻA KAMERU

Nekad nepārtrauciet radošo plūsmu

Lai gan kamera EOS R7 ir pārpildīta ar jaunām tehnoloģijām, tās šķitīs pazīstama un ērta ikvienam, kurš iepriekš ir lietojis Canon EOS DSLR kameru. Un arī tad, ja neesat, mēs zinām, ka arī jums tā vienlīdz labi patiks.
Canon EOS R7 — pāreja uz bezspoguļa kameru, nekad nepārtrauciet radošo plūsmu.

Pāreja uz bezspoguļa EOS R sistēmu sniedz milzīgas radošās priekšrocības, ļaujot fotografēt tādos veidos, kas iepriekš nebija iespējami. Tās ir lielas pārmaiņas, tomēr varat būt pārliecināts: esošo komplektu varēsiet izmantot arī darbā ar EOS R7.

Jūsu skats uz pasauli

Kameras 2,36 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs ir liels un gaišs, attēlo sīkas detaļas un piedāvā pilnīgu pārklājumu, kas ļauj precīzi priekšskatīt, kā izskatīsies uzņemtais fotoattēls, ietverot ekspozīciju, baltās krāsas balansu, attēla stilu un asuma dziļumu. Skatu meklētāja aizkave un aptumšošanās ir pilnībā novērsta, sniedzot dabisku un aizraujošu pieredzi.

Canon EOS R7 — jūsu skats uz pasauli

Tas ir ērti lietojams arī ilgstoši, pateicoties 1,15 reižu palielinājumam un 22 mm skatpunktam, kas atrodas aiz kameras korpusa. Liels atsvaidzināšanas ātrums 120 kadri/s2 sniedz dabisku skatu uz kustīgiem objektiem. To var pārslēgt starp enerģijas taupīšanas režīmu vai vienmērīgas uzņemšanas režīmu, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju.

APS-C priekšrocības

Kad jāpiekļūst tuvāk, bet nevarat pietuvoties, kamera EOS R7 sniedz lielas priekšrocības. Kamerai ir APS-C lieluma sensors, kas nodrošina objektīviem 1,6 reizes lielāku teleobjektīva sasniedzamību, salīdzinot ar tādu pašu fokusa attālumu, objektīvus izmantojot ar pilnkadra kameru.

Tas ir milzīgs palielinājums savvaļas dzīvnieku, sporta un spraigas darbības fotografēšanai, kur ir ļoti svarīga kadra aizpildīšana no attāluma. Iegūstiet attēlus kā profesionāļi, izmantojot aprīkojumu, kas ir ievērojami vieglāks un ērtāk pārnēsājams, lai tas nepalēninātu jūsu darba gaitu.

Canon EOS R7 — APS-C un pilnkadra kameru salīdzinājums

Līdzība ar DSLR kameru

Tiem EOS R7 lietotājiem, kuri iepriekš lietojuši DSLR kameru, nebūs vajadzīgs ilgs laiks, lai pierastu pie jaunās kameras. Vadīklas ir vietā, kur jūs to sagaidāt, un navigācija izvēlņu lapās būs pazīstama, tomēr ar uzlabojumiem. Ir pieejams pat OVF Assist režīms, kas simulē optiskā skatu meklētāja pieredzi, — tas izmanto HDR tehnoloģiju, lai atklātu detaļas tumši noēnotās un gaiši izgaismotās vietās — nevis sniedz priekšskatījumu ar attēla efektiem.

Canon EOS R7 — OVF Assist salīdzinājums

Canon EF un EF-S objektīvi ir saderīgi ar kameru EOS R7, izmantojot objektīva adapteri (piedāvājumā ir trīs). AF, AE, IS un lielākā daļa citu tehnoloģiju darbojas tieši tā, kā to atceraties.

Kamera EOS R7 izmanto arī tos pašus LP-E6 grupas akumulatorus, kas ir daudzām DSLR kamerām, tostarp EOS 7D sērijai un EOS 70D, EOS 80D un EOS 90D, tāpēc var ērti koplietot akumulatorus dažādiem kameru korpusiem.1

Intuitīva vadība

Katrai EOS kamerai ir evolucionējusi konstrukcija, jo tā veidota uz iepriekšējo kameru bāzes, pievienojot jaunas funkcijas. Piemēram, kamerai EOS R7 ir AF punktu izvēles kursorsvira, ko apņem vadības ripa — divu klasisku EOS kameru vadīklu apvienojums. Jūs to atradīsiet tieši blakus kameras skatu meklētājam — tieši tur, kur novietojat īkšķi, to turot, un šī vieta ir lieliski piemērota ātrai, intuitīvai fotografēšanai.

Canon EOS R7 — intuitīvas vadīklas

Fokusa režīma slēdzis atrodas kameras priekšpusē, un to ir viegli atrast, ja kamera atrodas pie acs. Tas fotogrāfiem ļauj viegli pārslēgties starp automātisko un manuālo fokusēšanu pat tad, ja objektīvi nav aprīkoti ar fokusa slēdzi. Slēdža centrā ir pielāgojama funkciju poga, ko var ieprogrammēt, lai veiktu vairākas atšķirīgas lomas.

Canon EOS R7 — vadīklas

Kā jau no EOS kameras var sagaidīt, daudzas vadīklas ir pielāgojamas, lai tās varētu ieprogrammēt tieši tādam darba veidam, kā vēlaties. Galvenajā izvēlņu sistēmā ir pielāgojams ekrāns “Mana izvēlne”, kurā vienuviet atrodamas biežāk lietotās komandas, un trīs pielāgoti fotografēšanas režīmi ļauj nekavējoties atsaukt atmiņā savu iecienītāko darba veidu.

Grozāms skārienekrāns ļauj fotogrāfiem iekomponēt un fotografēt no neparastiem leņķiem un jaunām perspektīvām, kā arī ļauj video lietotājiem ērti un ar maksimālu stabilitāti filmēt.

Pārliecību iedvesmojoša konstrukcijas kvalitāte

Kamera EOS R7 ir izturīga pret putekļiem, netīrumiem un ūdeni, pateicoties tās izturīgajai magnija sakausējuma konstrukcijai un desmitiem aizsargājošu gumijas blīvējumu3. Ja strādājat izaicinošā vidē vai ja laikapstākļi mainās uz sliktākajiem, varat droši turpināt fotografēšanu — un nekad nepalaidīsiet garām nevienu mirkli.

Tomēr šī kameras EOS R7 izturīgā konstrukcijas kvalitāte nepadara to smagu. Faktiski tā ir vieglāka un ērtāk pārnēsājama nekā kamera EOS 7D Mark II, tāpēc ir lieliska izvēle fotogrāfiem, kas pārvietojas.

Canon EOS R7 — izolācija

Divreiz lielāka krātuve, divkārša drošība

Kameras EOS R7 divi UHS-II SD atmiņas karšu sloti spriedzes pilnos apstākļos ļauj fotografēt ar pārliecību. Tos var konfigurēt dažādos veidos.

Automātiskā dublēšana — lieliska iespēja, uzņemot ļoti svarīgus notikumus, kad nepieciešama garantija gadījumiem, ja notiek sliktākais. Ceļojumu fotogrāfu iecienītākā taktika.

Pārpilde — kad viena karte ir pilna, kamera automātiski saglabā attēlus otrā, līdz ar to nav jāpārtrauc fotografēšana ne uz mirkli. Lieliski noder kāzu, savvaļas dzīvnieku un sporta pasākumu fotografēšanai, kad nevēlaties palaist garām ne mirkli.

JPEG vienā kartē; RAW otrā — atsevišķi saglabājiet RAW failus, ko izmantosiet rediģēšanai.

Filmas vienā kartē; fotogrāfijas otrā — kārtojiet savu saturu vai izmantojiet lielāku karti videofilmām un mazāku fotogrāfijām. Lieliski noder hibrīdam darba veidam pasākumos vai dokumentālos projektos.

Canon EOS R7 — divreiz lielāka krātuve

Papildaprīkojuma pieslēgvieta

Kamerai EOS R7 ir uzlabota jauna pieslēgvieta ātrai un vienkāršai jaunu ierīču un piederumu pievienošanai. Tās ietver digitālo mikrofonu un XLR mikrofona adapteri, lai veidotu jūsu filmu cienīgus skaņu celiņus. Šādi ar kameru var savienot arī atsevišķas Speedlite zibspuldzes un Speedlite raidītājus, lai jūs varētu kontrolēt apgaismojumu.

Canon EOS R7 — piederumu pieslēgvieta
 1. Ar LP-E6NH/LP-E6N tiek atbalstīta uzlāde ar USB. Izmantojot LP-E6 vai neautentificētus akumulatorus, uzlāde ar USB netiek atbalstīta. Akumulatorus var nebūt iespējams uzlādēt, ja atlikušais akumulatora uzlādes līmenis nav zems.
 2. Maksimālais kadru nomaiņas ātrums AF laikā, slēdža pogu nospiežot līdz pusei vai nepārtraukti uzņemot, ir 59,94 kadri sekundē. Ņemiet vērā, ka displeja kadru nomaiņas ātrums var būt mazāks atkarībā no izmantotā objektīva un fotografēšanas apstākļiem.
 3. Lai gan kamera ir izstrādāta tā, lai būtu izturīga pret putekļiem un mitrumu, tā nevar garantēt pilnīgu putekļu, netīrumu, ūdens, sāls un citu vielu iekļūšanu. Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos parametros.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6.

 • IEGUVUMS

  Ātrums un veiktspēja

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra.

 • IEGUVUMS

  Attēla kvalitāte

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotogrāfijas vai video, kameras EOS R7 32,5 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC X attēlu procesors nodrošina satriecošus rezultātus.

 • IEGUVUMS

  Augstāka līmeņa attēlu stabilizācija

  Iedomājaties, ka varat fotografēt ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās, ar nodomu izpludinot kustīgus objektus bez trijkāja.

 • IEGUVUMS

  Saziņa ar savu auditoriju

  EOS R7 ir kamera ar lieliskām savienošanas iespējām, kas var strādāt roku rokā ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.