ĀTRUMS UN VEIKTSPĒJA

Satriecoši ātra ar 15 un vēl vairāk kadriem sekundē

Ir nepieciešama īpaši ātra kamera, lai ierakstītu gaistošus mirkļus, kas ilgst sekundes daļiņu. Izmantojiet kameru EOS R7 — turbo bezspoguļa kameru, kas paredzēta darbības, sporta un savvaļas dzīvnieku, kā arī ikdienas fotografēšanai.
Canon EOS R7 — ieguvumi — ātrums un veiktspēja

Tā var uzņemt līdz 15 RAW + JPEG failus ikkatru sekundi, izmantojot mehānisko slēdzi, un līdz 30 kadriem sekundē ar kluso elektronisko slēdzi 1. Tas viss notiek ar vienlaicīgu AF izsekošanu un automātisko ekspozīciju. Lielāks atmiņas buferis ļauj uzņemt līdz 51 RAW failu vai 224 JPEG attēlus ar vienu nepārtraukto uzņemšanu ar 15 kadriem sekundē2.


Kameras elektroniskā slēdža maksimālais ātrums ir 1/16 000 sekundes, ļaujot fotogrāfiem fiksēt ātrāko kustību, kā arī izmantot plašu diafragmas atvērumu spilgtas gaismas apstākļos, lai ierobežotu asuma dziļumu.

Izmantojot mehānisko slēdzi, ir pieejama arī fotografēšana, kas aizsargā pret mirgošanu — lieliski piemērota sporta vai pasākumu fotografēšanai telpās. Tā tiek automātiski aktivizēta, ja tiek konstatēts mirgojošs mākslīgais apgaismojums, un katrs kadrs sakrīt ar mirgojošās gaismas maksimālo spilgtumu. Tā rezultātā tiek iegūta vienmērīga ekspozīcija visos attēlos.

Nepārtrauktā fotografēšana RAW formātā

Fotogrāfi var izvēlēties uzņemt ar nepārtraukto fotografēšanu RAW attēlus ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē kā vienu failu, kas palīdz sakārtot lielu skaitu kadru. Pēc tam var izvilkt atsevišķus RAW attēlus vai tos apstrādāt kā JPEG vai HEIF failus.

Ja ir aktivizēta fotografēšana pirms slēdža nospiešanas, kamera attēlus sāks ierakstīt 0,5 sekundes pirms slēdža nospiešanas, līdz ar to jūs vienmēr notversiet attiecīgo mirkli — pat tad, ja tas būs noticis, pirms paspējāt reaģēt. Tas ir lielisks rīks savvaļas dzīvnieku fotografēšanai, kad gaidāt unikālu mirkli.

Canon EOS R7 — nepārtrauktā fotografēšana RAW formātā

Izgatavota, lai ātri reaģētu

No pirmā mirkļa, kad kameru EOS R7 paņemsiet rokās, ievērosiet, cik tā ir ātra un jutīga darbā. Jaudīgs DIGIC X attēlu procesors nodrošina praktiski tūlītēju darba sākšanu un izcilu jutību, tāpēc jūs vienmēr būsiet gatavs mirklim.

Attēlus var saglabāt ātrās UHS-II SD atmiņas kartēs — pateicoties kameras diviem karšu slotiem, ir vieta divām kartēm.

DIGIC X procesors nodrošina arī kameras EOS R7 izcilās automātiskās fokusēšanas sekošanas un nepārtrauktās uzņemšanas iespēju. Izmantojot ātras UHS-II SD atmiņas kartes, var nepārtraukti uzņemt 51 RAW failu, 187 CRAW failus vai 224 JPEG failus ar ātrumu līdz 15 kadriem sekundē, izmantojot kameras mehānisko slēdzi. Izmantojot elektronisko slēdzi ar neticamu ātrumu 30 kadri sekundē, var nepārtraukti uzņemt1 līdz 42 RAW failiem, 93 CRAW failiem un 126 JPEG failiem2.

Canon DIGIC X procesors

Kameras vadīklas ir intuitīvi izkārtotas, tāpēc tās dabiski atrodas pirkstu vai īkšķa skāriena tuvumā, kad kamera atrodas pie acs. Apvienotais AF multikontrolleris un vadības ripa atrodas ērtā attālumā no īkšķa tvēriena, tāpēc jums nebūs jānovērš skats no skatu meklētāja, lai pielāgotu AF punktu, mainītu iestatījumus vai šķirstītu attēlus. Iespējama arī AF punktu izvēle, pieskaroties un velkot, izmantojot kameras skārienekrānu.

Canon EOS R7 — AF punktu izvēle

Vienmērīga kustība, kas tiek perfekti iemūžināta videoklipos

Kamera EOS R7 ir arī lielisks rīks tādu objektu uzņemšanai filmā, kas ātri pārvietojas, piemēram, sporta un savvaļas dzīvnieku uzņemšanai. Vienkārši pārslēdziet slēdzi no fotografēšanas uz filmu uzņemšanas režīmu un būsiet gatavs uzņemt 4K materiālu ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 60p un Full HD režīmā — līdz 120p. Kustība tiek attēlota plūstoši, un, kad nofilmēto materiālu palēnina, vienmērīgā, lēnā kustībā tiek atklātas smalkas detaļas.

Skatu meklētājs, ko ir prieks lietot

Kamerai EOS R7 ir ērts un jutīgs 2,36 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs (electronic viewfinder, EVF), kas nodrošina kristālskaidru skatu uz apkārtējo pasauli. Priekšskatiet tieši to, ko iemūžināsiet, nospiežot slēdža pogu, — sākot no ekspozīcijas un baltās krāsas balansa līdz asuma dziļumam un attēla stilam. Izmantojot EVF, varat pat pārskatīt attēlu detaļas.

Tā kā tas ir pielāgojams, varat izvēlēties, lai kameras EVF tiktu rādīta tikai atbilstoša līmeņa informācija par attēlu, — jūs būsiet informēts, tomēr tā nenovērsīs uzmanību. Kameras EOS R7 lietotāji var arī izvēlēties Vienmērīgo režīmu (atsvaidzināšanas ātrums 120 kadri/s) un Enerģijas taupīšanas režīmu (atsvaidzināšanas ātrums 60 kadri/s).

Canon EOS R7 — vienkārša lietošana

Tiem, kuri iepriekš lietojuši DSLR kameras, kameras EOS R7 EVF ir OVF Assist režīms, kas simulē pieredzi ar optisko skatu meklētāju — parādot tik lielu dinamisko diapazonu un tonālo gradāciju, kā iespējams. Tā ir DSLR kamerām līdzīga pieredze ar jaunu bezspoguļa kameras sistēmu.

 1. Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums var mainīties atkarībā no dažādiem apstākļiem. Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos datos.
 2. Atbilstoši Canon testēšanas standartiem ar 32 GB UHS-II karti (viena kadra AF režīmā, ISO 100, standarta attēlu stils). Attēlu skaits ir atkarīgs no dažādiem iestatījumiem un izmantotā objektīva. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet šeit: “cam.start.canon”.

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6.

 • IEGUVUMS

  Attēla kvalitāte

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotogrāfijas vai video, kameras EOS R7 32,5 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC X attēlu procesors nodrošina satriecošus rezultātus.

 • IEGUVUMS

  Pāreja uz bezspoguļa kameru

  Vai domājat no Canon DSLR pāriet uz modernāku kameru? DSLR kamerai līdzīgā EOS R7 ir aprīkota ar jaunām tehnoloģijām un nodrošina intuitīvas vadīklas ar ierastām vadīšanas ērtībām.

 • IEGUVUMS

  Augstāka līmeņa attēlu stabilizācija

  Iedomājaties, ka varat fotografēt ar ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās, ar nodomu izpludinot kustīgus objektus bez trijkāja.

 • IEGUVUMS

  Saziņa ar savu auditoriju

  EOS R7 ir kamera ar lieliskām savienošanas iespējām, kas var strādāt roku rokā ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.