Attēlu stabilizēšana

Stabilitātes saglabāšana arī tad, kad pats neesat stabils

Kameras EOS R7 korpusā ietvertais stabilizators (IBIS) nodrošina efektīvu attēla stabilizāciju neatkarīgi no izmantotā objektīva. Tomēr sistēma kļūst patiešām īpaša, kad pievieno RF objektīvu ar optisko attēla stabilizāciju.
Canon EOS R7 — ieguvumi — jauna līmeņa attēlu stabilizēšana

Mehāniskā korpusa un optiskā objektīva attēla stabilizēšana darbojas kopā, izmantojot kameras ļoti ātro RF stiprinājumu, kas nodrošina līdz septiņu pakāpju aizsardzību pret kameras izkustēšanos ar objektīvu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM1, kā arī piedāvā pasaulē labākā līmeņa2 attēla stabilizāciju ar 8,0 pakāpēm3

Un, kad fotografējat ar objektīviem bez IS (piemēram, fiksēta fokusa attāluma objektīviem), EOS-R sistēmas platais objektīva stiprinājums ļauj kameras EOS R7 IBIS joprojām nodrošināt ļoti efektīvu aizsardzību pret kameras izkustēšanos.
Korekcijas ass
Objektīvs Horizontālais/vertikālais rotācijas leņķis X/Y Rotācijas leņķis ap objektīva asi

EF

Bez IS Korpusa IS Korpusa IS Korpusa IS
Optiskā IS Optiskā IS Korpusa IS Korpusa IS
Hybrid IS Optiskā IS Fotogrāfijas: optiskā IS
Filmas: korpusa IS
Korpusa IS
RF Bez IS Korpusa IS Korpusa IS Korpusa IS
Optiskā IS Koordinēta vadība4:
Optiskā IS + korpusa IS
Korpusa IS Korpusa IS
Hybrid IS Koordinēta vadība:
Optiskā IS + korpusa IS
Fotogrāfijas: optiskā IS
Filmas: korpusa IS
Korpusa ISŠī pieeja ar sadarbību attēla stabilizācijā paver jaunu radošu iespēju pasauli. Uzņemiet, kameru turot rokās, ar vairāku sekunžu slēdža ātrumu, lai aizmiglotu kustīgus objektus, vienlaikus saglabājot visu pārējo asumu — citādi šādai pieejai būtu nepieciešams apgrūtinošs statīvs.

Savvaļas dzīvnieku un sporta fotogrāfiem, kas strādā ar teleobjektīva fokusa attālumiem, patiks brīvība fotografēt ar kameru rokās — pat vājā apgaismojumā — pārliecībā, ka kameras EOS R7 sadarbība attēla stabilizācijā nodrošina asākos iespējamos rezultātus.

Canon EOS R7 — IS salīdzinājums

Horizonta līmenis

Kameras IBIS sistēmas noliekšanas darbība var arī iztaisnot attēlus, izvairoties no slīpa horizonta ainavu attēlos.

Canon EOS R7 — automātisks līmeņa salīdzinājums

Ir pieejams arī jauns panorāmas kadra ainas režīms, kurā tiek izmantota korpusā ietvertā IS, lai kompensētu šūpošanās kustību, kas rodas kameras panoramēšanas laikā — neatkarīgi no tā, vai tā ir pa kreisi, pa labi, uz augšu vai uz leju. Līdz ar to tiek iegūtas augstākas kvalitātes panorāmas ar mazākām novirzēm, ko izraisa kustība.

Canon EOS R7 — panorāma

Runājot par panoramēšanu (uzņemšana ar lēnu slēdža ātrumu, vienlaicīgi sekojot kustīgam objektam, lai aizmiglotu fonu), EOS R7 atvieglo darbu. Atlasiet panorāmas ainas režīmu, un kameras AF nosaka transportlīdzekli un tam seko, kamēr attēla stabilizators koriģē vertikālo kameras izkustēšanos panoramēšanas laikā. Kamera arī izmanto objekta atpazīšanu, lai kompensētu “objekta drebēšanu”, nodrošinot daudz veiksmīgākus attēlus.

Canon EOS R7 — panoramēšanas režīms

Ārkārtīgi vienmērīgs, stabils video

Videoklipu stabilizē arī kameras EOS R7 savā klasē vadošā IS tehnoloģija ar sadarbību, ļaujot iegūt ļoti vienmērīgu materiālu, kas izskatās tā, it kā būtu uzņemts ar platformu uz riteņiem vai statīvu. Var pievienot arī trešā veida IS — Movie Digital IS darbojas kopā ar kameras EOS R7 IBIS un OIS, panākot vēl vienmērīgākus rezultātus.

 1. Septiņas pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar objektīvu RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un fokusa attālumu 150 mm.
 2. Salīdzinājumā ar visām pārējām digitālajām kamerām, kam ir maināmi objektīvi. Līdz 2022. gada 23. maijam (Canon izpēte). Attēla stabilizācijas veiktspēja ir tāda pati kā kamerām EOS R3, EOS R5 un EOS R6.
 3. Horizontālā/vertikālā rotācijas leņķa virziens, pamatojoties uz CIPA standartu, 8,0 pakāpes, izmantojot objektīvu RF 24–105 mm F4 L IS USM ar fokusa attālumu 105 mm. Atkarībā no iegādes laika objektīva programmaparatūra var būt jāatjaunina.
 4. Līdz 2022. gada maijam. Izņemot RF600mm F11 IS STM un RF800mm F11 IS STM

Saistītie raksti

 • IEGUVUMS

  Jaunākās paaudzes automātiskā fokusēšana

  Kameru EOS R7 esam aprīkojuši ar mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos un iTR AF tehnoloģiju, kas ir arī kamerās EOS R3, EOS R5 un EOS R6.

 • IEGUVUMS

  Ātrums un veiktspēja

  Mirklis perfektas fotogrāfijas uzņemšanai var ilgt tikai īsu sekundes daļiņu, tāpēc mēs izveidojām kameru EOS R7, kas ir izcili ātra.

 • IEGUVUMS

  Attēla kvalitāte

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotogrāfijas vai video, kameras EOS R7 32,5 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC X attēlu procesors nodrošina satriecošus rezultātus.

 • IEGUVUMS

  Pāreja uz bezspoguļa kameru

  Vai domājat no Canon DSLR pāriet uz modernāku kameru? DSLR kamerai līdzīgā EOS R7 ir aprīkota ar jaunām tehnoloģijām un nodrošina intuitīvas vadīklas ar ierastām vadīšanas ērtībām.

 • IEGUVUMS

  Saziņa ar savu auditoriju

  EOS R7 ir kamera ar lieliskām savienošanas iespējām, kas var strādāt roku rokā ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni.

 • BIĻETENS

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.