RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE

VIRTUĀLĀ REALITĀTE

Jauns skatīšanās veids. Laipni lūdzam iepazīties ar Canon EOS VR SISTĒMU

Atklājiet, kā izveidot saistošu trīsdimensiju saturu, izmantojot saderīgu pilnkadra EOS kameru un objektīvu RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE, un izveidojiet vienkāršāku un efektīvāku darbplūsmu ar EOS VR SISTĒMU.

Uzņemiet stereoskopisku 180° VR formāta saturu ar EOS

Canon inovatīvais risinājums 180° VR formāta satura uzņemšanai atvieglo un optimizē visu šo procesu. Tas izmanto RF stiprinājuma sistēmas priekšrocības, lai sniegtu iespēju ar kompaktu dubulto zivs acs objektīvu uzņemtu stereoskopisku kreisās un labās acs attēlu projicēt vienā pilnkadra sensorā. Šī inovatīvā konstrukcija efektīvi novērš problēmas, kas saistītas ar objektīva salāgošanu un attēlu sinhronizāciju, uzņemot divus blakus esošus zivs acs attēlus uzreiz vienā failā. Līdz ar to pārveides un eksportēšanas process, beigās iegūstot taisnstūra leņķa VR attēlu, ir vienkāršāks un efektīvāks.
RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

Uzņemiet

Izmantojot saderīgas pilnkadra kameras, kam ir RF stiprinājums, piemēram, EOS R5/R5 C ar tās pārsteidzošo augstas izšķirtspējas sensoru, tagad ir vienkāršāka iestatīšana un uzņemšana, iegūstot stereoskopisku 180° VR formāta materiālu. Vienkārši pievienojiet objektīvu RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE atbalstītai kamerai ar atbilstošu programmaparatūru, izvēlieties vēlamos kameras iestatījumus un iegremdējieties pilnīgi jaunā pasaulē ar virtuālā satura veidošanu.

Attāla uzņemšana

Izmantojiet jaunākās Canon EOS utilītprogrammas versijas (savienojumam ar vadu) vai lietojumprogrammu Camera Connect (bezvadu savienojumam ar mobilo ierīci), lai iestatītu un vadītu kameru no attāluma, vienlaikus arī redzot blakus abus zivs acs attēlus vai taisnstūra leņķa attēlus reāllaika priekšskatījumā.

Camera Connect
EOS VR utilītprogramma

Pārveidojiet

Kādreiz tas bija sarežģīts salāgošanas, sinhronizēšanas un savienošanas process ar vairāku kameru/failu sistēmām, bet tagad tas ir nesalīdzināmi vienkāršāk, pateicoties Canon EOS VR utilītprogrammai1 (atbalsta Canon RAW formātu ar atbalstītajām kamerām, tostarp 8K RAW LT/60P ar EOS R5 C), kas pārveido stereoskopisku materiālu un fotoattēlus, lai tos varētu rediģēt un atskaņot, izveidojot daudz efektīvāku procesu. Varat arī importēt un automātiski pārveidot Canon VR materiālu (MP4) tieši lietojumprogrammā Adobe Premiere Pro,1 izmantojot Canon EOS VR spraudni.

Labot

Ar Canon EOS VR utilītprogrammu varat veikt Canon VR video failu pamata apgriešanu pirms pārveidošanas. Tomēr, lai iegūtu plašākas gradācijas un rediģēšanas iespējas un profesionālāku materiālu, pēc tam izmantojiet lietojumprogrammu Adobe Premiere Pro, importējot pārveidotos failus no EOS VR utilītprogrammas, vai vienkārši izmantojiet EOS VR spraudni, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro, lai importētu un pārveidotu EOS VR failus viena procesa laikā.

Spraudnis lietojumprogrammai adobe premiere pro vr

Ieguvumi ar Canon EOS VR SISTĒMU

Canon EOS VR SISTĒMA piedāvā ātrāku un efektīvāku darba procesu no ievades līdz izvadei, lai radītu pārsteidzošu, profesionālu stereoskopisko 180° VR formāta saturu.

 • TEHNOLOĢIJA

  Divi objektīvi, viens sensors

  Kameras ar RF stiprinājumu, piemēram, EOS R5/R5 C,2 nodrošina saderīgu augstu izšķirtspēju un ieraksta divus attēlus tās vienā pilnkadra sensorā, nodrošinot ātrāku, vienkāršāku un efektīvāku kameras iestatīšanu bez nepieciešamības salāgot kameru vai objektīvu, kā arī sinhronizēt. Turklāt, izmantojot viena sensora sistēmu vienā kamerā, abiem attēliem ir vienādi krāsu atbildes un ekspozīcijas raksturlielumi un pēc noklusējuma visi kameras iestatījumi ir vienādi, kas nozīmē, ka pēcapstrādē būs nepieciešams mazāk laika, lai salāgotu labo un kreiso attēlu.

 • TEHNOLOĢIJA

  Efektīva viena faila pārvaldība un pārveide

  Uzņemot gan kreisās, gan labās acs attēlus vienā sensorā, tiek sniegta iespēja ierakstīt jau salāgotus un sinhronizētus attēlus vienā failā. Tas atvieglo failu pārvaldību, pārveidojot taisnstūra leņķī (nav nepieciešami papildu procesi vairāku attēlu/failu savienošanai) un eksportējot uz dažādiem profesionālajiem kodekiem, kā arī nodrošina gatavību atskaņošanai un turpmākai rediģēšanai NLE laika līnijā.

 • TEHNOLOĢIJA

  EOS kameras sistēma

  Izmantojot EOS kameru, piemēram, EOS R5/R5 C ar tās 8K sensoru, operatori var uzņemt ar pazīstamāku un pielāgojamāku kameras sistēmu, vienlaikus gūstot iespēju uzņemt ar Canon Log/Log3, kas attēliem nodrošina gan augstu izšķirtspēju, gan plašu dinamisko diapazonu, lai beigās iegūtu materiālu, kas ir saistošāks un sniedz pilnīgāku realitātes sajūtu.

Saistītā programmatūra

Saistītie produkti

VAI NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA?

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Canon EOS VR sistēmu?

 1. Lai veiktu ierakstīto 180° VR formāta attēlu projekciju taisnstūra leņķī ar saderīgu Canon kameru, nepieciešama EOS VR utilītprogramma un EOS VR spraudnis, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro. EOS VR utilītprogrammas versija 1.2 vai jaunāka versija nodrošinās atbalstīto Canon RAW failu pārveidi, tostarp 8K RAW LT/60P ar EOS R5 C (saderīgi RAW formāti var atšķirties atkarībā no kameras), kā arī Apple Silicon un GPU paātrinājuma atbalstu. Var būt nepieciešams maksas abonēšanas pakalpojums ar Canon ID, lai pārveidotu videoklipus, kas ir ilgāki par 2 minūtēm. Būs nepieciešama arī īpaša “HEVC Activator” instalēšana izmantotajai kamerai.
 2. Lai nodrošinātu VR saderību, var būt nepieciešams jaunākais programmaparatūras atjauninājums.

  LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: ŠĪ VR SISTĒMAS PROGRAMMATŪRA VAR ATŠĶIRTIES NO TIRDZNIECĪBĀ PIEEJAMĀ PRODUKTA.