Profesionāli displeji

Canon DP-V1830

Profesionālais monitors DP-V1830 ar kompakto un vieglo konstrukciju ir piemērots gan studijām, gan izbraukuma darba videi un nodrošina izcilu 4K HDR attēlveidošanas veiktspēju.

Tehniskie dati

 • 18 collu 4K HDR displejs

  3840 x 2160 LCD panelis, kas nodrošina 1000 cd/m² pilnekrāna spilgtumu.

 • Izcila attēlu kvalitāte

  Piedāvā Dolby Vision un atbilstību EBU TECH3320 standartiem*

 • Uzlabota HDR uzraudzība

  Viļņu formas uzraudzība, nosacītās krāsas, diapazona pārbaude un vēl citas funkcijas

 • Bezkompromisa savienojamība

  Viena HDMI ievade un 12G-SDI termināļi (četras ievades, četras izvades)

 • Divi/četri displeji un 8K atbalsts

  Nevainojamai vairāku kameru uzraudzībai un augstas izšķirtspējas darbplūsmām

 • Izturīgs un portatīvs

  Kompakts un viegls 7,5 kg korpuss

*1A kategorija piešķirta par kontrasta attiecību, maksimālo spilgtumu, melnās krāsas līmeni, spilgtuma vienmērību un aizkaves laiku.

PRODUKTU ATBALSTS

Pieejams atjauninājums

Jauna programmaparatūra (v1.1) piedāvā pilnīgi jaunas funkcijas, tostarp papildu HDR uzraudzības rīkus, funkciju SDI/HDMI Multi View, kā arī citas iespējas. Iebūvētais SDI slēdzis tagad ir pieejams par papildu samaksu, lai optimizētu darbu ar vairākām kamerām.

HDR uzraudzības rīki

DP-V1830 ir aprīkots ar Canon modernajiem un apbalvotajiem HDR uzraudzības rīkiem, lai palīdzētu jums izvērtēt HDR saturu, sniedzot detalizētu un precīzu informāciju par katru parādītā signāla aspektu.

18” Display with Exceptional Brightness

18 collu displejs ar izcilu spilgtumu

DP-V1830 ir aprīkots ar 18 collu 4K UHD LCD paneli ar pilnekrānu, kuram ir vienmērīgs spilgtums līdz 1000 cd/m². Papildināts ar ārkārtīgi zemu melnās krāsas līmeni (0,001 cd/m²), šis monitors nodrošina nevainojamu HDR veiktspēju un precizitāti.

Uzticama krāsu atveide un augstas kvalitātes detalizēti HDR attēli

Canon modernais displejs un lokālās aptumšošanas tehnoloģija nodrošina izcilu spilgtumu, detalizētas ēnas un plašu krāsu gammu visā ekrānā. Monitors nodrošina izcilu HDR saturu, ir ieguvis Dolby Vision sertifikātu un 1A kategoriju atbilstoši EBU TECH3320 standartiem.1

11A kategorija piešķirta par kontrasta attiecību, maksimālo spilgtumu, melnās krāsas līmeni, spilgtuma vienmērību un aizkaves laiku.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Vienlaicīgi divi/četri displeji un 8K atbalsts

DP-V1830 atbalsta vienlaicīgu skatīšanos pat 4K kvalitātē divos vai četros masīvos, nodrošinot konsolidētu vairāku kameru uzraudzību. Šī funkcija atbalsta gan SDI, gan HDMI signālu vienlaicīgu skatīšanu, kā arī atsevišķus attēlu profilus vai lietotāja LUT skatīšanu katrai ievadei.* Monitors var arī atbalstīt arī 8K video signālus un ir gatavs nākotnes augstas izšķirtspējas darbplūsmām.

*Pieejama no 2022. gada jūlija programmaparatūras

Iebūvēts SDI slēdzis

Monitoram DP-V1830 ir MULTI-FUNC SDI izeja,* kas ļauj ierīcei darboties kā 4 virzienu SDI ievades slēdzim, padarot efektīvāku darbu ar vairākām kamerām. Šis iebūvētais slēdzis var atbalstīt dažādas darbplūsmas lietojumprogrammas, piemēram, sūtīt izvades plūsmu uz režisora monitoru, ārēju ierakstītāju vai tiešraides risinājumu.

*Nepieciešama maksas licence, pieejama no 2022. gada jūlija aparātprogrammatūras

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Viegla un portatīva konstrukcija

Pateicoties kompaktajam 7,5 kg korpusam, DP-V1830 ir lieliski piemērots darbam, ja nepieciešams pārvietoties. Līdzstrāvas ievades izvēle, VESA un 19 collu stiprinājuma balsts nodrošina izcilas pielāgošanas iespējas.

Bezkompromisa savienojamība vienkāršai integrēšanai

DP-V1830 ir aprīkots ar vienu HDMI ievadi un 12G-SDI termināļiem (četrām ievadēm, četrām izvadēm), tāpēc var nodrošināt 4K60P 4:2:2 10 bitu vai 4K30P 4:4:4 12 bitu signālus, kas ideāli piemēroti ērtai integrēšanai vairākās darbplūsmās.

Canon Camera
Canon Camera

Tālvadība/Vairāku displeju saistīšana*

Lai nodrošinātu papildu elastību un ērtu kontroli, monitoru DP-V1830 var saistīt ar datoru, planšetdatoru vai viedtālruni (izmantojot LAN savienojumu), lai iespējotu tālvadības tīmekļa lietotāja interfeisu. Šis lietotāja interfeiss, kas optimizēts darbam ar pieskārienu, ļauj skatīt attēlu tiešraidē, nodrošina detalizētu informāciju par signālu un tiešu ievades, uzraudzības rīku un iestatījumu kontroli. Turklāt lietotāji var saistīt vairākus Canon displejus kopā, izmantojot lokālo tīklu, lai vienlaikus pielāgotu attēla iestatījumus vai pārslēgtu ievadi.

*Pieejama no 2022. gada jūlija programmaparatūras

DP-V1830

Komplektācija

 • Monitors DP-V1830

 • Iestatīšanas ceļvedis

 • Informācijas lapa ar brīdinājumiem

[ATBALSTS]

Vai vēlaties, lai ar jums sazinās Canon pārstāvis?

Lai saņemtu papildu atbalstu un padomus, ļaujiet kompetentiem Canon speciālistiem ar jums sazināties, lai sniegtu jums detalizētus padomus par šī monitora lietošanas iespējām jūsu darba vajadzībām.

Saistītie produkti