Profesionāli displeji

Canon DP-V2730

Jaudīgs un pielāgojams 27 collu 4K references monitors izcilai HDR attēlveidošanas veiktspējai; lieliski piemērots tiešraides apraidēm un pēcapstrādei.

Tehniskie dati

 • 27 collu 4K HDR displejs

  3840 x 2160 LCD panelis, kas nodrošina 1000 cd/m² pilnekrāna spilgtumu.

 • Uzlabota HDR uzraudzība

  Viļņu formas uzraudzība, nosacītās krāsas, diapazona pārbaude un vēl citas funkcijas

 • Izcila attēlu kvalitāte

  Piedāvā Dolby Vision un atbilstību EBU TECH3320 standartiem1

 • Divi/četri displeji un 8K atbalsts

  Nevainojamai vairāku kameru uzraudzībai un augstas izšķirtspējas darbplūsmām

 • Tālvadība/vairāku displeju saistīšana

  Lai izmantotu tālvadību, var saistīt ar datoru, planšetdatoru vai viedtālruni

 • Bezkompromisa savienojamība

  Viena HDMI ieeja un 12G-SDI termināļi (četras ieejas, piecas izejas)

Apbalvoti, moderni HDR uzraudzības rīki

DP-V2730 ir aprīkots ar Canon apbalvotajiem, modernajiem HDR uzraudzības rīkiem, lai palīdzētu jums izvērtēt katru HDR satura parādītā signāla aspektu.

 • HDR viļņu formas uzraudzība/RGB Parade

  Analizējiet attēla spilgtumu no kreisās puses uz labo ar monitora skalu, kas atbalsta IRE, PQ, HLG un pat Log signālus no vairākiem ražotājiem.

 • HDR nosacītās krāsas

  Vizuāli parāda ekspozīciju un attēla informācijas apgriešanu, balstoties uz detalizētām un pielāgojamām IRE, PQ vai HLG krāsu skalām.

 • Diapazona pārbaude

  Pārslēdz displeja izvadi uz vienkrāsainu un sniedz lietotājiem iespēju norādīt maksimālo spilgtuma līmeni, lai ērti noteiktu apgabalus, kuros nepieciešamas korekcijas.

 • Pikseļu vērtības pārbaude/Hromatiskuma diagramma

  Precīzi pārbauda noteikta pikseļa krāsas un spilgtuma vērtības. Tiek parādīta arī CIE diagramma, lai ilustrētu pikseļu krāsu telpas atrašanās vietu vai visa attēla kopējo krāsu gammu.

 • Ārpus krāsu gammas esošo krāsu attēlošana

  Pārslēdz displeja izvadi uz vienkrāsainu un izceļ krāsas, kas ir ārpus izvēlētās krāsu gammas. Lietotāji var izvēlēties ITU-R BT.709 vai dabisko krāsu gammu.

 • HDR/SDR salīdzinājuma skats

  Moderna funkcija, kas HDR saturu pārvērš SDR formātā, lai tos salīdzinātu vienu otram līdzās. Šo funkciju var izmantot, lai salīdzinātu oriģinālo saturu ar lietotāja iespējoto LUT vai CDL.

 • HDR histogramma

  Spilgtuma sadalījuma grafiskais attēlojums attēlā. Šī funkcija var arī ilustrēt SDR un HDR spilgtuma diapazonus.

 • Kadra spilgtuma uzraudzība

  Novatorisks rīks, kas ļauj lietotājiem rūpīgi uzraudzīt maksimālā spilgtuma izmaiņas laika gaitā, skatoties video sekvences.

 • Plašākas informācijas skats

  Vienlaicīgi izmantojiet vairākus HDR uzraudzības rīkus, neaizsedzot parādīto attēlu.

DP-V2730

27 collu displejs ar izcilu spilgtumu

DP-V2730 ir aprīkots ar 27 collu 4K UHD LCD paneli ar pilnekrānu, kuram ir vienmērīgs spilgtums līdz 1000 cd/m². Canon izstrādātā aptumšošanas tehnoloģija nodrošina ārkārtīgi zemu melnās krāsas līmeni — 0,001 cd/m².

Uzticama HDR krāsu atveide

Canon izcilais spilgtums, detalizētās ēnas un plašā krāsu gamma visā ekrānā ir saņēmusi Dolby Vision sertifikātu un 1A kategoriju saskaņā ar EBU TECH3320 standartiem2.

DP-V2730
DP-V2730

Vienlaicīgi divi/četri displeji un 8K atbalsts

Skatieties pat ar 4K izšķirtspēju divos vai četros masīvos ar SDI un HDMI signāliem, kā arī atsevišķiem attēlu profiliem vai lietotāju LUT. DP-V2730 atbalsta nākotnes darbplūsmas ar 8K izšķirtspēju.

Bezkompromisa savienojamība

DP-V2730 ir aprīkots ar vienu HDMI ieeju un 12G-SDI termināļiem (četrām ieejām, četrām izejām), tāpēc var nodrošināt 4K60P 4:2:2 10 bitu vai 4K30P 4:4:4 12 bitu signālus, kas ideāli piemēroti ērtai integrēšanai vairākās darbplūsmās.

DP-V2730
DP-V2730

Tālvadība/vairāku displeju saistīšana

Saistiet DP-V2730 ar datoru, planšetdatoru vai viedtālruni, kā arī vairākiem Canon displejiem (izmantojot LAN savienojumu) ar tālvadības tīmekļa lietotāja interfeisu (Remote Control Web UI). Šis lietotāja interfeiss, kas optimizēts darbam ar pieskārienu, ļauj skatīt attēlu tiešraidē, nodrošina detalizētu informāciju par signālu un tiešu ieeju, uzraudzības rīku un iestatījumu kontroli.

Iebūvēts SDI slēdzis

Izmantojiet četru virzienu SDI ieejas pārslēgšanu, pateicoties MULTI-FUNC SDI izejai3, kas atbalsta darbplūsmu lietojumprogrammas, piemēram, sūta izejošo plūsmu uz režisora monitoru, ārēju ierakstītāju vai tiešraides risinājumu.

DP-V2730
DP-V2730

Komplektācija

Displeja DP-V2730 galvenā iekārta
Iestatīšanas ceļvedis
Informācijas lapa ar brīdinājumiem

Saistītie produkti

 1. Visi dati iegūti, izmantojot Canon standarta pārbaužu metodes, ja nav norādīts citādi. Informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma.
 2. 1A kategorija piešķirta par kontrasta attiecību, maksimālo spilgtumu, melnās krāsas līmeni un spilgtuma vienmērību.
 3. Nepieciešama maksas licence.