Full Frame DSLR Camera

Pilnkadra DSLR un bezspoguļu kameras

Apvienojiet iespaidīgu attēlu kvalitāti ar pārsteidzošu veiktspēju.

Uzņemiet katru krāsu un detaļu ar pilnkadra kamerām

Canon pilnkadra kameras piedāvā plašu dinamisko diapazonu, lai saglabātu detaļas izgaismotās un ēnainās vietās, uzreiz ar kameru iegūtu attēlus ar zemu trokšņa līmeni un iegūtu mazu asuma dziļumu satriecošiem portretiem. Tās izgatavotas, lai nodrošinātu profesionālus rezultātus ar katru uzņemto kadru.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Mēs palīdzēsim jums atrast ideālu Canon kameru

Kameru meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu kameru klāstu un palīdzēs atrast jums lieliski piemērotu variantu.

Palīdzēt izvēlēties

Paplašiniet radošās iespējas ar pilnkadra bezspoguļu kamerām

Canon pilnkadra bezspoguļu kameras virzās tālāk ar jaunākās paaudzes optiku un ātras fokusēšanas tehnoloģiju. Tās piedāvā pilnkadra sensora kameras priekšrocības ar augstu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā.

Mūsu pilnkadra DSLR kameras

Iepazīstieties ar mūsu pilnkadra DSLR kamerām un izpētiet to unikālās īpašības un priekšrocības.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Pārliecinoša attēlu kvalitāte un pilnīgi profesionāla veiktspēja.

Uzziniet vairāk

Pilnkadra DSLR kameras

Kāpēc Canon pilnkadra kameru?

Uzņemiet nākotni

EOS R sistēmas darbība pamatojas uz inovatīvu objektīva stiprinājumu, kas piedāvā lielākas radošās iespējas un vēl vairāk dinamisku veidu, kā uzņemt ikkatru mirkli. Tā nosaka jauna līmeņa fotografēšanas un filmu veidošanas robežas.

Uzziniet vairāk

EOS R system shot in front of an orange wall

Uzņemiet visas detaļas

Canon pilnkadra CMOS sensori sniedz iespēju uzņemt attēlus ar bagātīgu izskatu un noskaņu, pateicoties plašajam dinamiskajam diapazonam, kas samazina detaļu izzušanu ēnainās un izgaismotās vietās. Palielinās arī pēcapstrādes iespējas, pateicoties bagātīgajam ekspozīcijas intervālam.

Capture all the details

Uzņemiet tumsā ar minimālu troksni

Izmantojot Canon pilnkadra kameru, var iegūt ļoti skaidrus attēlus ar mazu troksni, pateicoties lieliem sensoriem, kas uztver maksimāli daudz gaismas, un DIGIC procesoriem, kas samazina kadrus bojājošus artefektus.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Veidojiet pārsteidzošus portretus

Canon pilnkadra kameru klāsts piedāvā ievērojami mazāku asuma dziļumu nekā kameras ar mazākiem sensoriem — kad tās izmantojat portretu uzņemšanai, uz izpludināta fona varat izolēt ļoti asu objektu, panākot ārkārtīgi stilizētus profesionāla izskata fotoattēlus.

Produce stunning portraits

Visi objektīvi

Canon objektīvi ir slaveni visā pasaulē, pateicoties to izcilajam asumam un skaidrajiem, skaistajiem attēliem, kas bagāti ar krāsām un kontrastu. Tie apvieno meistarību un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas.

Uzziniet vairāk

Canon objektīvu kolekcija

Atrodiet sev vispiemērotāko sistēmu

Vairāk nekā 30 gadus leģendārā EOS sistēma fotogrāfiem un filmu veidotājiem ir nodrošinājusi jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Ar mūsu kameru un objektīvu klāstu radošo iespēju paplašināšanas ceļš nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

Uzziniet vairāk

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R un EOS M50

Profesionāļu rokās

EOS R ir ieguvusi tūlītēju atzinību no visdažādākajiem profesionālajiem fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzziniet, kā viņi to ir izmēģinājuši, iegūstot tādus attēlus un filmas, kādus iepriekš nebija iespējams izveidot.

Skatīt visus rakstus

Jūs varētu interesēt...

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans plus return shipping and discounts on maintenance. They can also enjoy exclusive members’ offers.

Join

Learn more

Canon Professional Services