Canon Product Hero
Blank-Rect Image

Canon EOS 6D Mark II

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt izaicinošākus projektus vai pievērsties profesionālai fotografēšanai, EOS 6D Mark II sniedz nepieciešamo šiem nākamajiem aizraujošajiem soļiem.

Woman taking a photo

Iepazīstinām ar kameru EOS 6D Mark II

Apskatiet iezīmes un funkcijas, kas sniegs radošas priekšrocības

Skatīt video

Maza pilnkadra kamera ar lielām iespējām

Šim DSLR dizaina etalonam ir aizsargājošas blīves pret putekļiem un mitrumu, un kamera uzreiz šķiet pazīstama, tāpēc tā atradīs savu vietu jau esošajā EOS aprīkojumā.

Skatīt visus tehniskos datus

The small full-frame camera with a big heart
Your next creative steps in photography

Jūsu nākamie radošie fotografēšanas soļi

Portretu fotogrāfiem patiks mazais asuma dziļums, ko nodrošina kameras EOS 6D Mark II pilnkadra sensors, kā arī tās spēja uzņemt acumirklīgas sejas izteiksmes ar ātrumu 6,5 kadri sekundē. Uzņemot ainavas, kameras 26,2 megapikseļu sensors tver attēlus, kas ir piepildīti ar detaļām un dinamisko diapazonu, lai iegūtu fotogrāfijas, kas izstaro patiesu dziļumu un skaidrību.

Uzziniet vairāk

Precīza fokusēšana, lai iegūtu izcilu asumu

Modernā automātiskā fokusēšana izmanto 45 krusteniskā veida punktus, lai fokusētu īpaši precīzi pat tumšās vietās un mēnessgaismā. Uzņemiet ar pārliecību, kad strādājat ar mazu asuma dziļumu, un sekojiet dinamiskiem objektiem, kad tie kadrā pārvietojas.

Lasīt vēl

Precision focusing for critical sharpness

Jūsu skats uz pasauli

Kameras EOS 6D Mark II lielais pentaprizmas skatu meklētājs sniedz patiešām skaidru skatu uz pasauli, ļaujot veidot dabiskas attiecības ar objektiem un uzņem daudz instinktīvāk.

Your window on the world

Iekomponējiet kadru no jebkura leņķa

Ir vienkārši uzņemt no apakšas vai lielākus laukumus no augšas, pateicoties kameras EOS 6D Mark II grozāmajam ekrānam, kas ir atlokāms un pagriežams jebkurā virzienā. Pamēģiniet to lietot jostas līmenī, lai iegūtu dabiskāka izskata portretus.

Compose from any angle
Built-in GPS* tracks your every move

Iebūvētais GPS* seko katrai kustībai

Pievienojiet attiecīgās vietas ģeogrāfiskās atzīmes katram uzņemtajam attēlam — jebkurā vietā visā pasaulē. Tas lieliski noder, lai atsauktu atmiņā savu pārvietošanos, kad meklējat īpašas vietas fotografēšanai, vai lai pievienotu savu piedzīvojumu attēliem precīzus parakstus.

Paredzēta darbam kopā ar jūsu viedierīcēm

Kamera EOS 6D Mark II izmanto Bluetooth®, lai izveidotu Wi-Fi savienojumu ar viedierīci,** ko ir vienkārši iestatīt. Pārlūkojiet un atlasiet attēlus savas ierīces ekrānā, pēc tam kopīgojiet tos ar draugiem. Savu ierīci varat izmantot arī kā tālvadības pulti — tostarp lietojot režīmu Live View.

Designed to work hand-in-hand with your smart devices

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Uzziniet vairāk

Canon Photo Companion app
Cinematic Full Hd Movies

Kinematogrāfiskas Full HD filmas

Uzņemiet izcilas kvalitātes Full HD filmas ar mazu asuma dziļumu, kas ir raksturīgs profesionāliem videoklipiem. Dual Pixel CMOS AF vienmērīgi pielāgojas, bez traucējošas, pēkšņas fokusa maiņas saglabājot kustīgu objektu asumu, un iebūvētais 5 asu digitālais stabilizētājs izlīdzina nevēlamas kameras kustības.

4K intervāla fotografēšanas filmas var izveidot kamerā, uzņemot lēni mainošu ainu kustību ar pārsteidzošām detaļām.

Welcome to the world of EOS

Iepazīstinām ar EOS pasauli

Kameru EOS 6D Mark II atbalsta kameru, objektīvu un piederumu sistēma, kurai fotogrāfi uzticas visā pasaulē.

Uzziniet vairāk

Dinamiskas atšķirības

Canon salīdzinājums

EOS 6D Mark II

Canon salīdzinājums

EOS 6D

Efektīvie pikseļi (aptuveni MP)

26,2

20,2

Attēla apstrādes procesors

DIGIC 7

DIGIC 5+

Augstākā standarta ISO jutība

40000

32000

AF punkti, izmantojot skatu meklētāju

45

11

AF, izmantojot LCD ekrānu

Dual Pixel CMOS AF

Kontrasta noteikšanas AF

Nepārtrauktās fotografēšanas ātrums (kadri/s)

6,5

4,5

Filmas

Full HD 60p

Full HD 30p

5 asu filmu IS

Ir

Nav

Grozāms LCD ekrāns

Ir

Nav

skārienekrāns

Ir

Nav

Laika intervālu mērītājs

Ir

Nav

Intervāla fotografēšana

4K, Full HD

Nav

GPS

Ir

Ir

Savienojamība

Wi-Fi ar NFC un Bluetooth®

Wi-Fi

What's in the box

Komplektācija

EOS 6D Mark II

Acs aizsargs Eb

Kameras vāciņš R-F-3

Kameras siksniņa

Akumulatora bloks LP-E6N

Akumulatora lādētājs LC-E6E

Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

Awards

Piederumi

Saistīti produkti

* GPS lietošana var būt aizliegta noteiktās valstīs vai reģionos. GPS lietošana var tikt veikta tikai atbilstoši tās valsts un apgabala noteikumiem, kurā tā tiek lietota, ieskaitot jebkādus elektronisko ierīču lietošanas aizliegumus.

** Lai savienojums starp viedierīci un kameru būtu vienmēr ieslēgts, izmantojot Bluetooth®, nepieciešama sākotnējā iestatīšana Canon Camera Connect lietojumprogrammā. Bluetooth® savienojuma stabilitāte ir atkarīga no viedierīces modeļa un citiem vides faktoriem. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Saderīgām viedierīcēm nepieciešama Bluetooth® versija 4 (vai jaunāka versija) un operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka versija) vai Android 5.0 (vai jaunāka versija), kurā instalēta jaunākā Canon Camera Connect lietojumprogramma (pieejama Apple App Store vai Google Play veikalā)