Īstā fotografēšanas mirkļa notveršana

Radītas tiem, kuri mīl ātrumu. Esat pirmais, kurš notver un iemūžina īpašus momentus, kurus citi fotogrāfi nokavē. Izpaudiet savu radošumu kā vēl nekad iepriekš, uzņemot fotoattēlus vai filmējot videoklipus.

story-02-left

Sekojiet objektiem, kas ātri pārvietojas, un nofokusējiet tos.

story-02-right

Izpaudiet savu radošumu

0%

  Esiet vienā ritmā ar visātrāko darbību

  Notveriet pat visātrākās darbības momentu, kuru vēlaties iemūžināt

  Ar pilnīgi automātisku fokusēšanu un ekspozīciju uzņemiet attēlu sērijas ar līdz pat 10 kadriem sekundē. Efektivitāte nozīmē to, ka uzņemsiet pat nepilnu sekundi garu momentu, kuru vēlaties notvert, bet izcils buferis ļaus turpināt uzņemšanu vienlīdz labā kvalitātē.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Tveriet mirkli

   Kamerā EOS 7D Mark II ir izmantoti divi DIGIC 6 attēlu apstrādes procesori, kas nodrošina efektīvu darbību. Minimālais kavēšanas laiks fotografēšanas laikā ļaus precīzi uzņemt zūdošus mirkļus.

   65 punktu automātiskais fokuss ar plašu zonu

   Kamerai EOS 7D Mark II ir 65 fokusa punkti, lai sekotu objektiem, kas ātri pārvietojas, un nodrošinātu izcili asu fokusēšanu. Katrs fokusa punkts ir krustiņveida* — tas nozīmē, ka tas ātri un precīzi var nofiksēt gan horizontālas, gan vertikālas detaļas. Lai atvieglotu fotografēšanu ārkārtīgi vāja apgaismojuma apstākļos, 7D Mark II spēj fokusēt pat mēnessgaismā, kurā gaismas līmenis var būt tikai -3EV.

   Pieejamo AF punktu, krustiņveida punktu un Dual Cross-type AF punktu skaits ir atkarīgs no objektīva.

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   AF punktu atlase

   Izmantojiet visus 65 AF punktus kopā vai grupējiet tos pārvietojamās zonās, kas aptver objektus, kuri neatrodas centrā. Varat arī izvēlēties tikai vienu AF punktu, lai precīzi fokusētu īpašu ainas daļu.

   Uzlabota iTR fokusēšana

   Kameras EOS 7D Mark II iTR AF fokusēšanas sistēma izmanto no krāsām un sejas iegūtu informāciju, lai atpazītu objektus un tiem sekotu, kad tie kadrā pārvietojas. AF jutīgumu var pielāgot, izmantojot vienkāršu rīku, kas pielāgo fokusa izsekošanu atbilstoši fotografēšanas videi un objektam, lai citi objekti, kas pēkšņi parādās fotografējamam objektam priekšā, netraucētu fokusēšanu.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Izstādes kvalitātes izdrukas

    No jauna izstrādātais 20,2 megapikseļu sensors nodrošina rezultātus, kurus ar lepnumu varat likt pie sienas neatkarīgi no tā, vai fotografējat savvaļas dzīvniekus, motosportu vai pilsētas ainas. Pat vājā apgaismojumā EOS 7D Mark II rada detalizētas fotogrāfijas un videoklipus.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    150 000 pikseļu mērīšanas sensors ar IR noteikšanas funkciju

    Pastāvīgai, precīzai ekspozīcijas mērīšanai kamera EOS 7D Mark II izmanto 150 000 pikseļu sensoru, lai ainu sadalītu 252 zonās. Katra zona tiek analizēta, un pareizi ekspozīcijas iestatījumi tiek vai nu automātiski iestatīti, vai ieteikti fotogrāfam. Tāpat kā gaismas redzamā spektra daļa, tiek mērīta arī infrasarkanā gaisma, lai nodrošinātu vēl lielāku precizitāti sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

    Izcila veiktspēja vāja apgaismojuma apstākļos

    Turpiniet fotografēt, nekompromitējot savu radošumu arī tad, kad apgaismojuma līmenis samazinās. Kamera EOS 7D Mark II nodrošina izcilas kvalitātes attēlus ar ISO jutību līdz pat ISO 16 000 (paplašināma līdz ISO 51 200 ekvivalentam) — lieliski piemērota diskrētai pilsētas ainu fotografēšanai, darbības fiksēšanai sarežģītos apstākļos un pat makrofotogrāfijām bez statīva.

    EOS 7D Mark II

    Mirgošanas noteikšana

    Mirgojoša gaisma, piemēram, dienasgaismas lampas, fotografēšanas laikā var izraisīt nepastāvīgu spilgtumu un krāsu. Lai iegūtu pastāvīgu attēlu kvalitāti, kamera EOS 7D Mark II var noteikt šādus apstākļus un katram uzņēmumam pielāgot fotografēšanas laiku atbilstoši mirgojošā gaismas avota maksimālajam spilgtumam.

    0%

     Kamera tieši jums

     Kā jūs izmantojat EOS 7D Mark II? Pēc saviem ieskatiem iestatiet fotoattēlu uzņemšanas vadības funkcijas, fokusēšanas sistēmu un citas pielāgotas vadības funkcijas. Pat kameras 100% skatu meklētāju var personalizēt ar reāllaika elektronisko displeju.

     Pielāgojamas vadības iespējas

     EOS 7D Mark II

     Kā jums patīk uzņemt fotoattēlus

     Daudzas kameras EOS 7D Mark II vadības funkcijas ir pielāgojamas, ļaujot to iestatīt atbilstoši veicamajam uzdevumam. Saglabājiet savus pielāgojumus kā pielāgotu iestatījumu, lai vēlāk to nekavējoties varētu izmantot.

     Viedais skatu meklētājs II

     EOS 7D Mark II

     Viedais skatu meklētājs II

     Izbaudiet dabisku skatu EOS 7D Mark II skatu meklētājā ar aptuveni 100% skatu meklētāja pārklājumu un 1,0x palielinājumu. Caurspīdīgā šķidro kristālu displeja ekrānā tiek pārklāta fokusēšanas un uzņemšanas informācija, kā arī elektronisks divu asu līmenis, lai uzņemtu taisnu apvārsni.

     6 AF rūpnīcas iestatījumi

     Automātiska fokusēšana jūsu iecienītajā veidā

     Kameras EOS 7D Mark II automātiskās fokusēšanas sistēmu var precīzi noregulēt atbilstoši tam, ko fotografējat un kā to darāt. Un, kad jāstrādā ātri, vienkārši izvēlieties vienu no sešām rūpnīcas iestatītajām AF kombinācijām, lai mainītu kameras darbību.

     EOS 7D Mark II

     Daudzveidīga EOS konstrukcija

     Kamera EOS 7D Mark II ir piemērota visām fotografēšanas situācijām — gan pilsētas ainu fotografēšanai, gan studijai. Tās ātrums un precizitāte padara to ideāli piemērotu sporta un darbības uzņemšanai, bet fotografēšanas iespējas vājā apgaismojumā un iebūvētais GPS padara to par lielisku izvēli ceļojošiem fotogrāfiem. Vienīgais jautājums — kā jūs izmantosiet savu kameru?

     EOS 7D Mark II

     Izolācija noturībai pret laika apstākļiem

     Turpiniet ar pārliecību uzņemt fotoattēlus, kad apstākļi pasliktinās. Pret laika apstākļiem izturīgas vadības ierīces aizsargā EOS 7D Mark II no ūdens un putekļiem, bet magnija sakausējuma konstrukcija nodrošina izturību.

     Iebūvēts GPS

     Kamera EOS 7D Mark II var veikt precīzas atrašanās vietas ģeogrāfiskās informācijas pievienošanu attēliem un videoklipiem neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodaties. Ierakstiet garuma, platuma, augstuma un kompasa virziena informāciju, kā arī koordinēto universālo laiku.

     EOS 7D Mark II

     Augsta dinamiskā diapazona (HDR) režīms

     Uzņemot fotoattēlus augsta kontrasta apstākļos, HDR uzņemšanas režīms palīdz pasargāt tumšās ēnās esošās un spoži izgaismotās detaļas. Kamera EOS 7D Mark II ātri uzņem trīs secīgus attēlus ar dažādu ekspozīcijas iestatījumu un apvieno tos, lai tieši no kameras iegūtu dabiska izskata rezultātus.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Kombinēta ekspozīcija

     Veidojiet kombinētus attēlus kamerā, izmantojot kombinētas ekspozīcijas režīmu, lai pārklātu attēlus vienu virs otra.

     dual-memory

     Divi atmiņas karšu sloti

     Kamerai EOS 7D Mark II ir divi atmiņas kartes sloti, kas ļauj automātiski dublēt uzņemtos failus un paplašina atmiņas kapacitāti.

     EOS 7D Mark II

     Tagad ar Wi-Fi attālai kameras vadībai un attēlu kopīgošanai

     Ielieciet komplektā esošo Wi-Fi adapteri W-E1 kameras SD kartes slotā, lai bez vadiem varētu uzņemt un vadīt kameru, tostarp varētu attāli izmantot tiešā skata režīmu no sava viedtālruņa, planšetdatora vai datora ekrāna. Pārsūtiet attēlu failus uz viedtālruni, kamēr atrodaties uzņemšanas vietā, lai tos ērti augšupielādētu sociālajos tīklos un failu kopīgošanas pakalpojumos.

     Uzlabotas funkcijas filmu veidošanai

     Veidojiet augstāka līmeņa filmu projektus, izmantojot nozares standarta funkcijas. Izbaudiet Full HD filmēšanu ar secīgu lēnu kustību ar 60 kadriem sekundē un izmantojiet mikrofona un austiņu ligzdas, lai kontrolētu skaņu.

     EOS 7D Mark II

     Izcilas veiktspējas fokusēšana filmām un dzīvajam skatam

     Lai, uzņemot filmas vai izmantojot dzīvo skatu, automātiskas fokusēšanas izsekošana būtu ātra un vienmērīga, kamerā EOS 7D Mark II ir izmantota tehnoloģija Dual Pixel CMOS AF. Katrā pikselī ir divas fotoattēlu diodes, kuras automātiskās fokusēšanas laikā var nolasīt gan atsevišķi, gan kopā, lai uzņemtu attēlu. Fokusa izsekošanas ātrumu un jutību videoklipu uzņemšanas laikā var pielāgot, lai nodrošinātu lēnu fokusa punkta izvilkšanas pāreju.

     EOS 7D Mark II

     Nezaudējiet savienojumu

     HDMI savienojumu var izmantot, lai izvadītu uzņemto Full-HD materiālu uz ārējiem ierakstītājiem, ļaujot kamerai EOS 7D Mark II nevainojami iederēties profesionālā videoklipu montāžas darbplūsmā. Austiņu un mikrofona ligzdas ļauj ierakstīt augstas kvalitātes digitālu skaņu celiņu, bet klusās vadības funkcijas nodrošina iespēju mainīt kameras iestatījumus, neradot traucējošu troksni.

     Canon Photo Companion lietojumprogramma

     Canon Photo Companion lietojumprogramma

     Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, – lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

     Uzziniet vairāk

     Lejupielādēt Canon Photo Companion lietojumprogrammu pakalpojumā iTunes
     Lejupielādēt Canon Photo Companion lietojumprogrammu Android ierīcēm

     Izstrādājumam piešķirtie apbalvojumi

     Specifikācijas

     Uzziniet vairāk par kameru EOS 7D Mark II, tās funkcijām un iespējām.

     Līdz pat 10 kadriem sekundē

     Uzņemiet nepārtrauktu attēlu sēriju ar līdz pat 10 kadriem sekundē.

     Digic 6 Dual

     Uzņemiet ar ātru kadru maiņas ātrumu un izbaudiet izcilu krāsu attēlojumu.

     150 000 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensors

     Katra aina tiek sadalīta un analizēta, lai iegūtu pastāvīgu un precīzu ekspozīcijas mērījumu.

     Krustiņveida, maks. 65 punktu AF

     Neatkarīgi no objektu atrašanās vietas to fokusēšana notiek ar 65 krustiņveida AF punktiem, kas izvietoti visā kadrā.

     EOS full HD videoklips

     Uzņemiet videoklipus ar līdz pat 1080p izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 60 kadriem sekundē. Mikrofona un austiņu ligzdas pilnīgai skaņas kontrolei.

     CF + SD divi atmiņas karšu sloti

     Divi atmiņas karšu sloti sniedz iespēju automātiski dublēt uzņemšanas laikā vai palielina datu krātuves ietilpību.

     20,2 megapikseļu CMOS

     Sniedz iespēju uzņemt lieliskas kvalitātes fotoattēlus, kas piesātināti ar smalkām detaļām.

     Dual Pixel AF CMOS

     Izbaudiet vienmērīgu, nepārtrauktu fokusēšanu, uzņemot videoklipus un fotoattēlus dzīvā skata režīmā.

     GPS

     Pievienojiet katram uzņemtajam fotoattēlam un videoklipam savas atrašanās vietas ģeogrāfisko informāciju — lieliska iespēja ceļojošiem fotogrāfiem.

     Komplektācija

     Lejupielādēt draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas

     Poduktu atbalsts

     Ieteicams jums