Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Apvienojot plašu tālummaiņas diapazonu ar platleņķa un telefoto iespējām, kā arī 4 soļu attēla stabilizētāju, objektīvs EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS USM nodrošina izcilu veiktspēju un pielāgojamību.

Ieguvumi

  • Augstas veiktspējas universāls 5,6 reižu 24-136 mm ekvivalenta EF-S standarta tālummaiņas objektīvs
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • Automātiska panoramēšanas un trijkāja noteikšana
  • 0,35 m tuvas fokusēšanas attālums
  • UD un asfēriskas lēcas
  • Super Spectra pārklājumi
  • 7 lapiņu atvērums
  • Pēc izvēles pieejams objektīva aizsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstas veiktspējas pielāgojama platleņķa tālummaiņa


EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS USM ar efektīvo fokusa garuma diapazonu aptuveni 24-136 mm (35 mm ekvivalents) ir objektīvs, kurš nodrošina izcilu pielāgojamību un arī ievērojamu attēlu kvalitāti. Tam ir platāks leņķis nekā citiem salīdzināmiem objektīviem, kas ļauj uzņemt vairāk katrā ainā un papildina fotogrāfijas ar jaunu telpas un perspektīvas sajūtu.

Attēla stabilizators


Objektīvam EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS USM ir Canon 4 soļu attēla stabilizētājs (IS). Tas ir lieliski piemērots darbam bez statīva — IS funkcija sniedz iespēju izmantot aizslēga ātrumus, kas ir par līdz pat 4 pakāpēm lēnāki, neradot attēla izplūdumu. Attēlu stabilizētājs ir noderīgs, ja jāfotografē vāja apgaismojuma apstākļos vai no braucošiem transportlīdzekļiem.

Izskats atbilst tā lieliskajai veiktspējai


Objektīvam EF-S 15-85 mm f/3.5-5.6 IS USM ir ārējā apdare ar faktūru, piešķirot tam augstas kvalitātes izskatu un patīkamu taustes sajūtu, kas atbilst jūsu EOS kamerai.

Īpaši ātra un īpaši klusa automātiskā fokusēšana


Gredzenveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences vibrācijas, lai efektīvi un gandrīz nedzirdami vadītu liela ātruma automātisko fokusēšanu. Lai palielinātu lietošanas iespējas, gredzenveida USM pieļauj nepārtrauktu manuālās fokusēšanas apiešanu, neizslēdzot AF režīmu.

Super Spectra pārklājumi


Objektīva elementi ir apstrādāti ar Canon Super Spectra lēcu pārklājumu, kas nomāc mirgojumu un dubultattēla veidošanos — tā biežāk rodas digitālajām kamerām, gaismai atstarojoties no attēlu sensora. Canon Super Spectra pārklājums arī palīdz sasniegt dabisku krāsu līdzsvaru un palielināt kontrastu spilgtiem augstas precizitātes attēliem.

Radošs fona izplūdums


7 lapiņu apaļš atvērums sniedz fotogrāfiem iespēju iegūt brīnišķīgu fona izplūdumu — tas lieliski noder objekta izcelšanai.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.