Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

EF 70-200mm f/4L IS USM

Kompakts, pielāgojams un viegls. EF 70-200mm f/4L IS USM ir teleobjektīvs ar tālummaiņu, kurā izmantota vismodernākā L sērijas optikas tehnoloģija, lai nodrošinātu izcilu optikas veiktspēju un darbību.

Ieguvumi

  • L sērijas optika
  • Viegls un kompakts
  • Četru soļu attēla stabilizators
  • Vienmērīgs f/4 maksimālais atvērums
  • Fluorīta un UD objektīva elementi
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums liegam fona izpludinājumam

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-200mm f/4L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Četru soļu attēla stabilizators


EF 70-200mm f/4L IS USM ir aprīkots ar četru soļu attēla stabilizatoru (IS), līdz ar to šis objektīvs ir lieliski piemērots lietošanai bez statīva. Var izmantot ekspozīcijas laiku, kas ir līdz četriem soļiem ilgāks, nekā citādi būtu iespējams, bez manāmas attēla izplūduma palielināšanās. Veicot horizontālu panoramēšanu, IS sistēmu var iestatīt, lai tā koriģētu tikai nevēlamas vertikālas kustības.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Viegla un kompakta konstrukcija


Objektīvs EF 70-200mm f/4L IS USM ir tikai 172 mm garš un 760 g smags, tāpēc ir lieliski piemērots situācijās, kad nav iespējams ņemt līdzi smagas somas, tomēr ir jāsaglabā attēlu kvalitāte.

Fiksēts atvērums


Maksimālais f/4 atvērums ir pieejams ar visiem fokusa attāluma iestatījumiem, tāpēc, veicot objektīva tālummaiņu visā tā diapazonā, ekspozīcijas iestatījumi nemainīsies.

Fluorīta un UD objektīva elementi


Objektīvā ir viens fluorīta elements un divi UD (ultra-low dispersion glass, īpaši zemas dispersijas stikla) elementi, lai novērstu sekundāras hromatiskās aberācijas. Tiek iegūti asi attēli ar lielu kontrastu, kuros nav kropļojumu un izplūdušu krāsu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Piederumi


Ir iekļauta ziedlapas formas blende un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-200mm f/4L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Telefoto objektīvi

Aprīkoti ar palielinātu fokusa attālumu, kas ļauj piekļūt tuvāk objektam, neietekmējot ainu.